Ovo je tema za sve one koji imaju para

luckastalutkica

Ističe se
Poruka
2.931
Ovo pisem zbog jedne molbe.Zavrsavam geografski fakultet u Beogradu i sad kad sam na samom kraju ovde gde stanujem nemam uslove ni da ucim, ni da zivim.Jako mi je potrebna pomoc.Potrebne su nmi pare da nadjem stan u Beogradu i da placam kiriju nekoliko meseci.Moj broj tekuceg racuna kod Intesa banke je 160 - 3700100028622 - 33.Vesna Glisic Mnogo vam hvala unapred.
 
:lol:
Htedoh da pitam postavljačicu teme dože li joj nešto Milovan Glišić
kad ono - ona umesto glave ima šećer :P



pa kaže:
"Imam prohteve koje skoro niko ne moze ispuniti.Kad ih neko ispuni udacu se za njega.

Kako se ljubish? "


eee...:mrgreen:
dakle, NIJE eksperiment, nego metod prikrivenih troškova - ne šljaka :lol:
Nema udaje, pa ipak da se užicka za stan bar :mrgreen:

auuu....:?
 
:idea: :idea: :idea: Hmhmhm...kah, kah... :roll: paaaa...ovaj i meni bi dobro dosle neke pare, tako daaaaa.... mis`im ako skupljate nesto, skup`te i za mene...Ja, ovaj, ja ne studiram i nisam ni pametan, niti sam lep...nego sam mislio, cisto ono...ako imate para, jbga...uval`te i meni koju kintu...racun nemam, al` zato primam kesh...i naske i strane valute...mis`im, po tom pitanju sam veoma otvoren... pa zato ostavite VAS broj telefona, pa cu vas cimnuti da me nazovete i da vam objasnim kako da dodjete do mene i ostavite mi repa... ;)
mis`im, fala unapred... :lol: 8-)
 
nisam lep al sam glup :P jel to?
spacecraft.gif
 
luckastalutkica:
Ovo pisem zbog jedne molbe.Zavrsavam geografski fakultet u Beogradu i sad kad sam na samom kraju ovde gde stanujem nemam uslove ni da ucim,ni da zivim.Jako mi je potrebna pomoc.Potrebne su mi pare da nadjem stan u Beogradu i da placam kiriju nekoliko meseci.Moj broj tekuceg racuna kod Delta banke je 160 - 3700100028622 - 33.Vesna Glisic Mnogo vam hvala unapred.

Kad budete uplacivali,nisam sigurna da li trebaju ovi svi brojevi,( :-D zato shto nikad nisam uplacivala ja pare na moj rachun),ali vi kazite sve,oni ce znati koji je to rachun.Mozda ne treba ovo 160 na pochetku i 33 na kraju. Vesna
 
Lutkice, luckastija si no sto ti ime kaze.....

A sto da zavrsis fakultet? Ne treba da se mucis, vidis da si dovoljno pametna da se snadjes za pare (ja bi "glupaca" nasla posao, uzela kredit, spavala na klupi u parku...'ebem li ga)....
lepo ti otvori jos jednu temu npr: Zelim da diplomiam, ili Ocajna studentkinja...(smislices vec ti, ne sekiram se) i skupis parice, kupis diplomu i okacis je u svoj stancic....milinica jedna!:roll:
 
luckastalutkica:
Kad budete uplacivali,nisam sigurna da li trebaju ovi svi brojevi,( :-D zato shto nikad nisam uplacivala ja pare na moj rachun),ali vi kazite sve,oni ce znati koji je to rachun.Mozda ne treba ovo 160 na pochetku i 33 na kraju. Vesna
AAAAAAhhaaaaa.... pa vidim ja nece da mi prodje uplata, pa nece... :roll:
Znaci, to je! `ajd, sada cu probati bez ovih brojeva. Sorry, moja greska, proveri racun za jedno dva tri dana... 8-)
 
luckastalutkica:
Hajde,samo da vas podsetim da treba da mi uplatite po 20 evra svi vi koji imate platu preko 100.000 dinara mesecno.Mnogo vam hvala,a ja kad budem uspesna i uticajna u politici ja cu vas osloboditi inspekcije,moci cete da radite sta hocete.Pozic

Auuu sine, sada pogledah tvoj profil, pa ti si doooobraaaa :wink: :lol: :wink:
Pa sto ne kazes......ali.... ja nemam platu od 10.....(kolko!!!???), e ondaK nista....sorry :razz:
ali....sa takvim izgledom....pa ja ne znam kako si ti uopste i ostala bez para....? :lol:
 
luckastalutkica:
Ovo pisem zbog jedne molbe.Zavrsavam geografski fakultet u Beogradu i sad kad sam na samom kraju ovde gde stanujem nemam uslove ni da ucim, ni da zivim.Jako mi je potrebna pomoc.Potrebne su nmi pare da nadjem stan u Beogradu i da placam kiriju nekoliko meseci.Moj broj tekuceg racuna kod Intesa banke je 160 - 3700100028622 - 33.Vesna Glisic Mnogo vam hvala unapred.

cuj...rado bih ti ja dala novac...ali da ga imam viska. j
Jesi li razmisljala o soluciji da radis i studiras u isto vreme. I nemora da bude to neki extra posao...ali bice bar nekih para svakog meseca.
A ako si mislila na milost Srba...ne znam sta da ti kazem....nikom ne cvetaju ruze.
 
dami:
cuj...rado bih ti ja dala novac...ali da ga imam viska. j
Jesi li razmisljala o soluciji da radis i studiras u isto vreme. I nemora da bude to neki extra posao...ali bice bar nekih para svakog meseca.
A ako si mislila na milost Srba...ne znam sta da ti kazem....nikom ne cvetaju ruze.

de ima tih poslova da radis i studiras_
mozhda preko oml zadruge mada je tu ogranicenje godinama
www.infostud.com
 
luckastalutkica:
Hajde,samo da vas podsetim da treba da mi uplatite po 20 evra svi vi koji imate platu preko 100.000 dinara mesecno.Mnogo vam hvala,a ja kad budem uspesna i uticajna u politici ja cu vas osloboditi inspekcije,moci cete da radite sta hocete.Pozic
Nudis li neke protiv usluge :wink: dok cekamo da postanes uspesna i uticajna. Chisto onako, da nam bude zabavno u medjuvremenu :lol: ;-) :rolleyes:
 

Back
Top