Avant browser

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

-Eva-

Domaćin
Poruka
3.240
Pošto sam još uvijek na WIN '98-ci nisam mogla instalirati Mozilu, nego sam koristila Internet Explorer.
Kolega mi je poslao browser Avant koji ima daleko više opcija nego IE.
Zaustavlja pop up reklame, blokira URL... i još niz opcija.
Da li ga još iko koristi i kako je zadovoljan sa njim?
 
Avant Browser je zanovan na IE engine i naravno da je uradjen dosta kvalitetnije nego li sam IE, mada ako vec ne zelis da koristis IE (sto je i preporuka) i ako iz nekih razloga ne moze da se instalise Mozilla Firefox (ne znam zasto), onda ti radije preporucujem browser Maxton koji je takodje uradjen na IE osnovi ali je daleko bolji i sigurniji browser od IE..

S obzirom da izgleda nisi dosta upucena u samu materiju, a zenstveno bi ti djelovala i Opera Browser koja bi bila po mom misljenu idealno rjesenje za tebe..

Srecno...
 
Meni se pokazao dobar, iako mi brat ludi kad ga ukljucim jer mu izgleda mnogo komplikovan. Ali za razliku od IE ovdje mi ne iskacu dosadni iskacuci prozori. Svidja mi se mogucnost otvaranja vise prozora u jednom, a jedina stvar koja me nervira jeste to sto stranice u historiju nisu poredane po abecedi.
 
koriste ge zato sto ga microsoft namece...

pitaj ljude koji koriste ie kad su poslednji put pokupili virus sa neta,pa onda pitaj nekoga ko koristi ffox da li je ikada pokupio virus...

ie browser koji ne podrzava tabbed browsing....mislim da je jedini...:p
 
Imate mnogo, mnogo tema o Browserima.
Sto se samog Avanta tice neko je rekao da je to IE sa ludackom kosuljom, a drugi neko da je trabant sa spojlerima (sam IE je trabant prim. aut.:lol:).
Te iz ove dve recenice zakljuci kakav je taj Avant.

End of discussion
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top