Da li je moguce da vam se svidjaju dva momka u isto vreme???

  • Začetnik teme Neko Negde
  • Datum pokretanja
Neko Negde:
Da li je moguce? Mislim da mi se to upravo desava. U vezi sam sa deckom vec dugo, ali u poslednje vreme mi se svidja jos jedan momak. Pitam se da li ludim :lol: ili je zaista i moguce da sam zaljubljena u obojicu?!
Sta mislite??

Mozda ne bi bilo lose da se osvrnesh na tu tvoju vec postojecu vezu. Sasvim je moguce da je doslo do monotonije, zasicenja...A ako je to u pitanju, nista neces resiti svrljanjem sa strane:).
A moguce je i da su ti jednostavno proradili hormoni... ;)
Nego, shta planirash da preduzmesh povodom toga?
 
lolla:
Neko Negde:
Da li je moguce? Mislim da mi se to upravo desava. U vezi sam sa deckom vec dugo, ali u poslednje vreme mi se svidja jos jedan momak. Pitam se da li ludim :lol: ili je zaista i moguce da sam zaljubljena u obojicu?!
Sta mislite??

Mozda ne bi bilo lose da se osvrnesh na tu tvoju vec postojecu vezu. Sasvim je moguce da je doslo do monotonije, zasicenja...A ako je to u pitanju, nista neces resiti svrljanjem sa strane:).
A moguce je i da su ti jednostavno proradili hormoni... ;)
Nego, shta planirash da preduzmesh povodom toga?

Veruj mi, nemam pojma sta da radim! Cini mi se da je veza u monotniji, a i kao sto rece, nista necu resiti svrljanjem. Medjutim, ono sto me zanima je da li se ja samo tripujem da mi se obojica svidjaju, ili je to i zaista moguce? Mislis da se to javlja samo zbog problema u vec postojeoj ezi? I kako da se konacno odlucim sta da radim?
 
Neko Negde:
lolla:
Neko Negde:
Da li je moguce? Mislim da mi se to upravo desava. U vezi sam sa deckom vec dugo, ali u poslednje vreme mi se svidja jos jedan momak. Pitam se da li ludim :lol: ili je zaista i moguce da sam zaljubljena u obojicu?!
Sta mislite??

Mozda ne bi bilo lose da se osvrnesh na tu tvoju vec postojecu vezu. Sasvim je moguce da je doslo do monotonije, zasicenja...A ako je to u pitanju, nista neces resiti svrljanjem sa strane:).
A moguce je i da su ti jednostavno proradili hormoni... ;)
Nego, shta planirash da preduzmesh povodom toga?

Veruj mi, nemam pojma sta da radim! Cini mi se da je veza u monotniji, a i kao sto rece, nista necu resiti svrljanjem. Medjutim, ono sto me zanima je da li se ja samo tripujem da mi se obojica svidjaju, ili je to i zaista moguce? Mislis da se to javlja samo zbog problema u vec postojeoj ezi? I kako da se konacno odlucim sta da radim?

Veza je nemoguca bez problema,neki su resivi a neki ne.Ti sama treba da znas dokle ste stiglii,da li je vreme za raskid te veze ili treba nastaviti dalje i boriti se za nju.U svakom slucaju,cak i da ti se u medjuvremenu svidja neko drugi,ne bi trebala tek tako da se upustas u novu vezu.Ipak,nikada se ne zna,moze sve da se zavrsi za kratko vreme a moze i dugo da traje.Jedino sto ti preostaje je rizik,koji se nekada isplati a nekada ne.
 
Neko Negde:
Da li je moguce? Mislim da mi se to upravo desava. U vezi sam sa deckom vec dugo, ali u poslednje vreme mi se svidja jos jedan momak. Pitam se da li ludim :lol: ili je zaista i moguce da sam zaljubljena u obojicu?!
Sta mislite??
ne samo da je moguce biti zaljubljena u dvojicu, vec i u trojicu i vise.
Kod mene je to normalna stvar. Zasto sebe ogranicavati i sputavati, kad sigurno postoji jos mnogo zanimljivih i dobrih frajera.Ja na primer uvek tezim perfekciji i uvek trazim bolje pa se u toj teznji stalno zaljubljujem smatrajuci da mogu naci i nekog boljeg.
To je sasvim normalno.
"OSTATI SLOBODAN, NECU SE VEZATI, VAZNO JE SAMO DOBRO SE ZEZATI "
 
just a girl:
Ne mogu da verujem da to stvarno ne znas.Pa naravno da je moguce da ti svidjaju dvojica istovremeno,i trojica.Shvati to kao najnormalniju stvar.Nase srce je veliko i ima mesta za sve ljubavi.Ma samo uzivaj. :P

Ozbiljno, nisam znala :lol: Do sada mi se to nije desilo.
I kao sto rece neko vec, nesigurnost u ljubav, u sebe, itd, i to mi se po prvi put desava. Da sam sigurna sta da radim, verovatno ne bih ni postavila topic, vec bih odmah postupila po svojim osecanjima. A problem je u tome da ja, s obzirom da mi se ovako nesto po prvi put desava (iako imam 22 godine), starno ne znam: a) da li je to moguce, i
b) (bitnije :lol: ) STA DA RADIM?!?!!?!??!!! :lol:
Bloody 'ell (receno cockney naglaskom)... zar bas ja u ovo da se upetljam...........
 
Neko Negde:
just a girl:
Ne mogu da verujem da to stvarno ne znas.Pa naravno da je moguce da ti svidjaju dvojica istovremeno,i trojica.Shvati to kao najnormalniju stvar.Nase srce je veliko i ima mesta za sve ljubavi.Ma samo uzivaj. :P

Ozbiljno, nisam znala :lol: Do sada mi se to nije desilo.
I kao sto rece neko vec, nesigurnost u ljubav, u sebe, itd, i to mi se po prvi put desava. Da sam sigurna sta da radim, verovatno ne bih ni postavila topic, vec bih odmah postupila po svojim osecanjima. A problem je u tome da ja, s obzirom da mi se ovako nesto po prvi put desava (iako imam 22 godine), starno ne znam: a) da li je to moguce, i
b) (bitnije :lol: ) STA DA RADIM?!?!!?!??!!! :lol:
Bloody 'ell (receno cockney naglaskom)... zar bas ja u ovo da se upetljam...........

Pa bolje sad da ti se tako neshto desava, nego nakon 10 godina braka i troje dece ;)
 
lolla:
Neko Negde:
just a girl:
Ne mogu da verujem da to stvarno ne znas.Pa naravno da je moguce da ti svidjaju dvojica istovremeno,i trojica.Shvati to kao najnormalniju stvar.Nase srce je veliko i ima mesta za sve ljubavi.Ma samo uzivaj. :P

Ozbiljno, nisam znala :lol: Do sada mi se to nije desilo.
I kao sto rece neko vec, nesigurnost u ljubav, u sebe, itd, i to mi se po prvi put desava. Da sam sigurna sta da radim, verovatno ne bih ni postavila topic, vec bih odmah postupila po svojim osecanjima. A problem je u tome da ja, s obzirom da mi se ovako nesto po prvi put desava (iako imam 22 godine), starno ne znam: a) da li je to moguce, i
b) (bitnije :lol: ) STA DA RADIM?!?!!?!??!!! :lol:
Bloody 'ell (receno cockney naglaskom)... zar bas ja u ovo da se upetljam...........

Pa bolje sad da ti se tako neshto desava, nego nakon 10 godina braka i troje dece ;)

:lol: I to sto kazes :wink:
 
...I posavetovashe te sve one koje su do pre 2 sata pljuvale silne "neverne mushke svinje".Zamisli samo kakvo mishljenje posle ovih "saveta" imaju o sebi?

Moj savet ti je da se odluchish....Nemoj biti koza.Ako volish svog dechka,ostani sa njim.Ako mislish da ga volis, a zaljubljena si u drugog tipa, reci mu, takva i takva stvar, nemoj ga vuci za nos...Verovatno nije to zasluzio, poshto vec kazesh za njega da ga volish....
 

Back
Top