Da li je moguce da vam se svidjaju dva momka u isto vreme???
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Da li je moguce da vam se svidjaju dva momka u isto vreme???

Neko Negde
    Guest

Podrazumevano Da li je moguce da vam se svidjaju dva momka u isto vreme???

Da li je moguce? Mislim da mi se to upravo desava. U vezi sam sa deckom vec dugo, ali u poslednje vreme mi se svidja jos jedan momak. Pitam se da li ludim ili je zaista i moguce da sam zaljubljena u obojicu?!
    Sta mislite??

Aktivan član lolla (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re: Da li je moguce da vam se svidjaju dva momka u isto vrem

Citat Original postavio Neko Negde
    Da li je moguce? Mislim da mi se to upravo desava. U vezi sam sa deckom vec dugo, ali u poslednje vreme mi se svidja jos jedan momak. Pitam se da li ludim ili je zaista i moguce da sam zaljubljena u obojicu?!
    Sta mislite??
    Mozda ne bi bilo lose da se osvrnesh na tu tvoju vec postojecu vezu. Sasvim je moguce da je doslo do monotonije, zasicenja...A ako je to u pitanju, nista neces resiti svrljanjem sa strane.
    A moguce je i da su ti jednostavno proradili hormoni...
    Nego, shta planirash da preduzmesh povodom toga?

Neko Negde
    Guest

Citat Original postavio lolla
    Sta mislite??
    Mozda ne bi bilo lose da se osvrnesh na tu tvoju vec postojecu vezu. Sasvim je moguce da je doslo do monotonije, zasicenja...A ako je to u pitanju, nista neces resiti svrljanjem sa strane.
    Veruj mi, nemam pojma sta da radim! Cini mi se da je veza u monotniji, a i kao sto rece, nista necu resiti svrljanjem. Medjutim, ono sto me zanima je da li se ja samo tripujem da mi se obojica svidjaju, ili je to i zaista moguce? Mislis da se to javlja samo zbog problema u vec postojeoj ezi? I kako da se konacno odlucim sta da radim?

Obećava
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ne mogu da verujem da to stvarno ne znas.Pa naravno da je moguce da ti svidjaju dvojica istovremeno,i trojica.Shvati to kao najnormalniju stvar.Nase srce je veliko i ima mesta za sve ljubavi.Ma samo uzivaj.

Biser
    Guest

Sta mislite??
    Veruj mi, nemam pojma sta da radim! Cini mi se da je veza u monotniji, a i kao sto rece, nista necu resiti svrljanjem. Medjutim, ono sto me zanima je da li se ja samo tripujem da mi se obojica svidjaju, ili je to i zaista moguce? Mislis da se to javlja samo zbog problema u vec postojeoj ezi? I kako da se konacno odlucim sta da radim?
    Veza je nemoguca bez problema,neki su resivi a neki ne.Ti sama treba da znas dokle ste stiglii,da li je vreme za raskid te veze ili treba nastaviti dalje i boriti se za nju.U svakom slucaju,cak i da ti se u medjuvremenu svidja neko drugi,ne bi trebala tek tako da se upustas u novu vezu.Ipak,nikada se ne zna,moze sve da se zavrsi za kratko vreme a moze i dugo da traje.Jedino sto ti preostaje je rizik,koji se nekada isplati a nekada ne.

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Kao shto rece Just a girl naravno da je moguce....
    Ali ipak ne mozes da zazmurish na probleme u vezi:/ . Meni se sve cini da ti vec znash shta da radish... Samo oslushni sebe..

Guest

Sta mislite??
    ne samo da je moguce biti zaljubljena u dvojicu, vec i u trojicu i vise.
    Kod mene je to normalna stvar. Zasto sebe ogranicavati i sputavati, kad sigurno postoji jos mnogo zanimljivih i dobrih frajera.Ja na primer uvek tezim perfekciji i uvek trazim bolje pa se u toj teznji stalno zaljubljujem smatrajuci da mogu naci i nekog boljeg.
    To je sasvim normalno.
    "OSTATI SLOBODAN, NECU SE VEZATI, VAZNO JE SAMO DOBRO SE ZEZATI "

Aktivan član
    Učlanjen
    24.07.2003.
    ne znam vishe gde je to mesto o kome je rech
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano Da li je moguce da vam se svidjaju dva momka u isto vreme???

nesigurnost u sebe, u svoje zelje, u ljubav.. konstantno lutanje i potraga sa drugim delom novchanice.. pismo i glava..traziti, naci, razumeti, chuvati i poshtovati... osvrni se i pogledaj, toliko ochiju te gledaju..a ti? shta vidish? vidish li sebe?

Neko Negde
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio just a girl
    Ne mogu da verujem da to stvarno ne znas.Pa naravno da je moguce da ti svidjaju dvojica istovremeno,i trojica.Shvati to kao najnormalniju stvar.Nase srce je veliko i ima mesta za sve ljubavi.Ma samo uzivaj.
    Ozbiljno, nisam znala Do sada mi se to nije desilo.
    I kao sto rece neko vec, nesigurnost u ljubav, u sebe, itd, i to mi se po prvi put desava. Da sam sigurna sta da radim, verovatno ne bih ni postavila topic, vec bih odmah postupila po svojim osecanjima. A problem je u tome da ja, s obzirom da mi se ovako nesto po prvi put desava (iako imam 22 godine), starno ne znam: a) da li je to moguce, i
    b) (bitnije ) STA DA RADIM?!?!!?!??!!!
    Bloody 'ell (receno cockney naglaskom)... zar bas ja u ovo da se upetljam...........

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

I kao sto rece neko vec, nesigurnost u ljubav, u sebe, itd, i to mi se po prvi put desava. Da sam sigurna sta da radim, verovatno ne bih ni postavila topic, vec bih odmah postupila po svojim osecanjima. A problem je u tome da ja, s obzirom da mi se ovako nesto po prvi put desava (iako imam 22 godine), starno ne znam: a) da li je to moguce, i
    Bloody 'ell (receno cockney naglaskom)... zar bas ja u ovo da se upetljam...........
    Pa bolje sad da ti se tako neshto desava, nego nakon 10 godina braka i troje dece

Aktivan član
    Učlanjen
    24.07.2003.
    ne znam vishe gde je to mesto o kome je rech
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano Da li je moguce da ti se svidjaju dva momka odjednom??

a ti? shta vidish? vidish li sebe?
    ponovljam ... tu bi mogla naci odgovor.poz

Neko Negde
    Guest

Podrazumevano

Pa bolje sad da ti se tako neshto desava, nego nakon 10 godina braka i troje dece
    I to sto kazes :wink:

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

...I posavetovashe te sve one koje su do pre 2 sata pljuvale silne "neverne mushke svinje".Zamisli samo kakvo mishljenje posle ovih "saveta" imaju o sebi?

Moj savet ti je da se odluchish....Nemoj biti koza.Ako volish svog dechka,ostani sa njim.Ako mislish da ga volis, a zaljubljena si u drugog tipa, reci mu, takva i takva stvar, nemoj ga vuci za nos...Verovatno nije to zasluzio, poshto vec kazesh za njega da ga volish....

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

[quote="rastamann"]...I posavetovashe te sve one koje su do pre 2 sata pljuvale silne "neverne mushke svinje".Zamisli samo kakvo mishljenje posle ovih "saveta" imaju o sebi?quote]

Shta je to s tobom u poslednje vreme? :shock:

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Citat Original postavio rastamann
    ...I posavetovashe te sve one koje su do pre 2 sata pljuvale silne "neverne mushke svinje".Zamisli samo kakvo mishljenje posle ovih "saveta" imaju o sebi?

Rasta uzvraća udarac ! Povratak džedaja !
    Ma, pusti ga lolla, ponaša se !

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Lolla, stvarno, ali stvarno mi nije nishta...Jedino mi je muka shto svi pljuju mushkarce kada tako neshto pomenu, a kada se zenama sto dogadja, jedini savet je:"probaj sa obojicom, pa shta bude...."

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano asdf

...

Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio rastamann
    Lolla, stvarno, ali stvarno mi nije nishta...Jedino mi je muka shto svi pljuju mushkarce kada tako neshto pomenu, a kada se zenama sto dogadja, jedini savet je:"probaj sa obojicom, pa shta bude...."
    Pa jbg nemamo svi dvostruke standarde, nije lepo da sve zene trpash u isti kosh.

Slične teme

1. Dali je moguče voleti dve osobe u isto vreme?
    Autor blondi u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 141
    Poslednja poruka: 26.09.2014., 09:50
  2. Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 19.01.2008., 23:56
  3. da li je moguce da nas voli isto???
    Autor m@ybe-b@ybe u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 31.07.2007., 01:37
  4. 2 momka u isto vreme
    Autor jeeja u forumu Žene
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 15.03.2004., 14:41
  5. Da li je moguce voleti dve u isto vreme???
    Autor gost5 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 28.11.2003., 12:35

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •