kako prepoznati ljubav ?

postoji zaljubljenost i ona traje do 2 godine . postoje i obiteljske vrste ljubavi ali mene trenutno zanima ona izmedu partnera . sto je za vas okidac da budete sigurne da vas netko voli ? da li su to pokloni , lijepe rijeci , ili ona sveobuhvatna rijec KEMIJA . sta je uopce ta kemija i to nesto zbog koga biste sve ostavile i krenule na drugi kraj svijeta bez dinara u dzepu ?

Nije okidac to jesi li si siguran da li ona tebe voli, vec da li ti volis nju ...

A kemija/hemija je najlakse prepoznatljiva od svih stvari u toj prici ... u tom slucaju sve je prirodno, nista ne strsi, dok plastika u odnosu je od vas daleko citav milenij :D
 
postoji zaljubljenost i ona traje do 2 godine . postoje i obiteljske vrste ljubavi ali mene trenutno zanima ona izmedu partnera . sto je za vas okidac da budete sigurne da vas netko voli ? da li su to pokloni , lijepe rijeci , ili ona sveobuhvatna rijec KEMIJA . sta je uopce ta kemija i to nesto zbog koga biste sve ostavile i krenule na drugi kraj svijeta bez dinara u dzepu ?

za mene zajubeljenost traje dok god upoznajes necije mane, onda ili pocnes da ih volis ili ne.
a iako ima milion definicija za ljubav,rekao bih da je to jedna od onih emocija koje mogu samo da se osete
 
postoji zaljubljenost i ona traje do 2 godine . postoje i obiteljske vrste ljubavi ali mene trenutno zanima ona izmedu partnera . sto je za vas okidac da budete sigurne da vas netko voli ? da li su to pokloni , lijepe rijeci , ili ona sveobuhvatna rijec KEMIJA . sta je uopce ta kemija i to nesto zbog koga biste sve ostavile i krenule na drugi kraj svijeta bez dinara u dzepu ?

Postoji vise vrsta ljubavi u zavisnosti sta ko trazi ;)

Oni koji traze "pravu ljubav" mozda je i nadju, ali ona uglavnom po nekom nepisanom pravilu mora biti tuzna :sad2: ...u jednom trenutku jednostavno neko od njih dvoje ili oboje, shvata da nema hrabrosti da nastavi dalje i da ona slika koja je imao o toj osobi nije tacna, i pocinje da uvidja i druge osobine te osobe.
 
superthumb.jpg

...i dalje se volimo.
 

Back
Top