Kada sa ulice kvazi-borci i siledzije upadnu ljudima na treninge i u sale

Hvali se kako ume da menja IP, pa mu admini i modovi ne mogu nista hahahahha.

Veceg kompleksasa i butthurt coveka od boksa ne videh skoro... Da mi je znati samo koji ga je to boxer iznabadao i ostavio traume od boksa i njegovim cukun unucicima....

Jel to onaj karatista...Sto je nedavno ''hakovan'' sa foruma?
Ili,imamo novog kanditata,za......!?
 
Jel to onaj karatista...Sto je nedavno ''hakovan'' sa foruma?
Ili,imamo novog kanditata,za......!?

Naravno da je taj. Mozes odmah provaliti u par recenica da je to on. Pise nepovezano, nebulozno, i krajnje debilno. Imas utisak da je u pitanju neki veoma dobar trol koji se namerno trudi da ispadne sto gluplji pa da zaflejmuje ceo pdf. Nazalost nije to u pitanju nego raznorazne F dijagnoze i post-uticaji raznih mix-droga na mozak.

Mislim, ko moze da izjavi da "ne postoji vestina koja je manje tehnicka od boksa", nego kvazi-kUratista iz Crne Gore, neki tamo Hotelcic, Motelcic, Garsonjercic.

Na pdf-u muzika pise slicne nebuloze tipa "Najbolji gitarista je GORAN BREGOVIC" ahahahhahahahhaha, ej bre, najbolji gitarista - Goran Bregovic, a Radomir Tocak je ono - nista posebno, posto njegove solaze moze da skine kvazicrven karatista iz CrnU GorU. Ahahhaa, I Smak mu je "komercijalni bend" a alternativa je Bijelo dugme ahahahha.

Pogledaj npr konfuziju na pdf psihologija gde objasnjava ko sve moze biti psiholog :
Psiholog je li neko nema veze sa tim je li ima diplomu psihologa.

Ahahahahhah, svi tamo dobije kancer mozga kad procitase. :hahaha::rotf:
Menja profile na svakih nedelju 2, tj ugase mu za stalno jedan, on napravi drugi i dodje da nastavlja.
 
Naravno da je taj. Mozes odmah provaliti u par recenica da je to on. Pise nepovezano, nebulozno, i krajnje debilno. Imas utisak da je u pitanju neki veoma dobar trol koji se namerno trudi da ispadne sto gluplji pa da zaflejmuje ceo pdf. Nazalost nije to u pitanju nego raznorazne F dijagnoze i post-uticaji raznih mix-droga na mozak.

Mislim, ko moze da izjavi da "ne postoji vestina koja je manje tehnicka od boksa", nego kvazi-kUratista iz Crne Gore, neki tamo Hotelcic, Motelcic, Garsonjercic.

Na pdf-u muzika pise slicne nebuloze tipa "Najbolji gitarista je GORAN BREGOVIC" ahahahhahahahhaha, ej bre, najbolji gitarista - Goran Bregovic, a Radomir Tocak je ono - nista posebno, posto njegove solaze moze da skine kvazicrven karatista iz CrnU GorU. Ahahhaa, I Smak mu je "komercijalni bend" a alternativa je Bijelo dugme ahahahha.

Pogledaj npr konfuziju na pdf psihologija gde objasnjava ko sve moze biti psiholog :


Ahahahahhah, svi tamo dobije kancer mozga kad procitase. :hahaha::rotf:
Menja profile na svakih nedelju 2, tj ugase mu za stalno jedan, on napravi drugi i dodje da nastavlja.

Kako ovaj voli da se služi lažima, to je naročito interesantno, jer samo se J A D N I C I služe lažima - ako ćemo pravo
meni nisu banovali za stalno od sto banova koje sam imao ni 2-3 puta nik, nego sam 97-8 puta od toga ja sam tražio da banuju, da bi napravio novi, jer ono mijenjanje nika ne ide...nebitno zašto
 
Kako ovaj voli da se služi lažima, to je naročito interesantno, jer samo se J A D N I C I služe lažima - ako ćemo pravo
meni nisu banovali za stalno od sto banova koje sam imao ni 2-3 puta nik, nego sam 97-8 puta od toga ja sam tražio da banuju, da bi napravio novi, jer ono mijenjanje nika ne ide...nebitno zašto

Da, nebitno zasto... Pise u tvom zdr. kartonu.

Ovo ti je stoti nov profil i na svakom te banuju po milion puta, pre nego sto "ti trazis da ti ugase taj da napravis nov, nebitno zasto". :hahaha::rotf:

Najbanovaniji si korisnik krstarice ikada. Eno na onom proslom nicku te banovali jer si ometao rad moderatora i jer si pretio da ces da HAKUJES FORUM CEO AHAHAHHAHAHAH. :hahaha::rotf:

Ej slusaj ti njega, smehotresa, on preti da ce ceo forum Krste hakovati ahahahahha, a izgubio sifru za fejsbuk, pa napravio nov isti i fb nalog, pa stavio na profilnu svoju sliku kako drzi papir na kome prica - "to sam ja odblokirajte mi profil" ahahahhahahahhahaha smesnije nista u zivotu nisam video. Eno, cujem Secerberg ce ti vratiti stari profil, video je tvoju sliku kako drzis papirce, i naucio je srpski usput ahahahha.

Jao ti ces Forum Krstarice hakovati ahahhahahahhaha:hahaha::rotf:

Kako bese, boks je najgora vestina a Goran Bregovic je najbolji gitarista, i ti u to ne sumLJas uopste? E sumLJo moja ! :rotf:
 
Kako ovaj voli da se služi lažima, to je naročito interesantno, jer samo se J A D N I C I služe lažima - ako ćemo pravo
meni nisu banovali za stalno od sto banova koje sam imao ni 2-3 puta nik, nego sam 97-8 puta od toga ja sam tražio da banuju, da bi napravio novi, jer ono mijenjanje nika ne ide...nebitno zašto

Dal ti znas ,da sam morao 2x da citam tvoje recenice,jer nisam mogao verovati ,da ti je nacin pisanja ,kao da imas vruc krompir u ustima(oljusten, molit cu lepo),i ljutog i inatnog deckica od 12-13god.
A,ovo ti je najjace......:fdlan:
 
kvazi-borci i siledzije upadnu ljudima
nego da pitam ovi prvi nisu ljudi m

Pitaj sam sebe, posto sam i dajes takvu insinuaciju. Nigde ne pise da prvi nisu pripadnici homo sapiens sapiens vrste.
Pise da kvazi borci i siledzije upadaju ljudima na treninge. Sta tu nije jasno? Znaci da, upadaju LJUDIMA na TRENINGE, a ne recimo majmunima u ZOO vrtu ili KORNJACAMA U SUMI, ili tigrovima u Zoo vrtu, ili pitbulovima u odgajivacnici.

Sam IZMISLJAS stvari pa sam sebi i odgovori na to Strawman pitanje, jer konkretno nigde ne pise da prvi nisu pripadnici homo sapiens sapiens vrste, iako su "ljudski otpad" sami po sebi i svom ponasanju i uznemiravanju drugih u svojim privatnim objektima.

I mogao bi da pises velikim pocetnim slovom, da upotrebljavas zarez, i na kraju upitne recenice da stavis znak pitanja ako nesto pitas "?", a ovo "m" ti je na kraju dzukacki i nepotrebno, to pisu ovi dosljaci u Bg.
 
Pitaj sam sebe, posto sam i dajes takvu insinuaciju. Nigde ne pise da prvi nisu pripadnici homo sapiens sapiens vrste.
Pise da kvazi borci i siledzije upadaju ljudima na treninge. Sta tu nije jasno? Znaci da, upadaju LJUDIMA na TRENINGE, a ne recimo majmunima u ZOO vrtu ili KORNJACAMA U SUMI, ili tigrovima u Zoo vrtu, ili pitbulovima u odgajivacnici.

Sam IZMISLJAS stvari pa sam sebi i odgovori na to Strawman pitanje, jer konkretno nigde ne pise da prvi nisu pripadnici homo sapiens sapiens vrste, iako su "ljudski otpad" sami po sebi i svom ponasanju i uznemiravanju drugih u svojim privatnim objektima.

I mogao bi da pises velikim pocetnim slovom, da upotrebljavas zarez, i na kraju upitne recenice da stavis znak pitanja ako nesto pitas "?", a ovo "m" ti je na kraju dzukacki i nepotrebno, to pisu ovi dosljaci u Bg.

Daklem, Geoge mora da obnovi gradivo iz osnovne skole, da bi dosao do izrazaja :rotf:
 
Jadna budala,sta li je taj mislio,ako je mislio!?
Hteo da pobere lovorike,slave.

Haha, sta li mislio, pa nista, takvi ne misle, jer ne umeju da misle, takvi samo delaju, a videli smo i kako dela. Ha ha.

Na kraju ne zna gde se nalazi. A i ovaj se previse iznervirao na kraju a na pocetku nista, a onda kada izdominirao, navadio se da ga kove i kove dok je onaj pao dole. Jos ga na kraju sutnu u stomak, volej lol. Mozda malo nepotrebno. Ok dokazao si sta si hteo, razvalio si ga, oborio na zemlju, osramotion, ajde i 2 cuske posle toga, za sledeci put da nauci, ali 3800 udaraca, jos onaj sut u stomak dok sedi izbezumljen....Mislim, nepotrebno...
 
Haha, sta li mislio, pa nista, takvi ne misle, jer ne umeju da misle, takvi samo delaju, a videli smo i kako dela. Ha ha.

Na kraju ne zna gde se nalazi. A i ovaj se previse iznervirao na kraju a na pocetku nista, a onda kada izdominirao, navadio se da ga kove i kove dok je onaj pao dole. Jos ga na kraju sutnu u stomak, volej lol. Mozda malo nepotrebno. Ok dokazao si sta si hteo, razvalio si ga, oborio na zemlju, osramotion, ajde i 2 cuske posle toga, za sledeci put da nauci, ali 3800 udaraca, jos onaj sut u stomak dok sedi izbezumljen....Mislim, nepotrebno...

Znas sta je to...To je 1)Pokazat cu korektnost i postovanje pred protivnikom
2) Kad vidim da sam dobio ,jos cu malo da se izivim
3) Ono sto se desi pred kraj zavisi od karaktera same osobe,dal' ce da ga jos izbombraduje ili da mu zaista ukaze postovanje''hvala sto si mi dozvolio da te pobedim'' ,recima Y.M.

A) Usudio si se da me u mom klubu izazivas?
B) Sta si hteo ovim dokazati,da si neko moodo
C) hteo si da osporis moj/e rad-treninge
D) ''Sad cu da ti hebem sve po spisku''
E) Posle svega osecam se skoro najjaci.

I jedan i drugi su budale. Ovaj sto ga je izazvao je za korak veca budala.
 

Back
Top