Problem sa smajlijima i muzikom

Da li imas i dalje ovaj problem ili je sada sve ok

i dalje je problem
plus sve mi tesko otvara, teme sa slikama i muzikom u opste, al samo na Krstarici, zato sam zbunjena, na drugim forumima sve radi super
al nije problem, sutra ce neko i komp da mi pogleda, mozda je i do mene, zapravo vjerovatno i jeste

a sa telefona se nista ne snalazim slova jedva i da vidim hehe , pa ne znam gdje se vise nerviram
nema veze

hvala
 
ocisti kukije..
niko se osim tebe nije zalio na ovo..svima sve radi normalno
a za druge forume ne znam jer ne idem na njih...

Ево и ја се ..жалим.

БАГУЈЕ ВАМ...форумски софтвер...:aha2:

Ове снимке сам направио пре пола сата на теми о " Брисању три теме "...сада закључаној.

Eooeiep.png


ОВДЕ ▲ НЕ МОЖЕ и пише на енглеском..:confused: .........а ...ОВДЕ .....на првој поруци је ..СВЕ ОК...:huh:...на .....ИСТОЈ ТЕМИ...:think: ( прва слика је задња -обрисана порука )

О овоме би требао да се обавести неко " стручан "...:aha2:
 
Nešto se dešava...meni se pre neko veče desilo da u polje za repke nisam mogla ništa da napišem. pa sam slala prazne repke, a onda sam htela da prijatelje kojima sam poslala takve repke pošaljem pp sa objašnjenjem pa mi ni to nije dozvolio. Otvori mi pp ali kad treba da napišem nešto, ne mogu !


Jedan dan mi je kad sam se ulogovala dobila obaveštenje da : Nemam dovoljno tokena za tu akciju !!!
 
Сличну ..АНОМАЛИЈУ...приметио сам и " забележио сликама " на мојој теми ...dodaj.rs...( 25.08.2016 ) ...:aha2:

:arrow: http://forum.krstarica.com/showthread.php/765474-dodaj-rs?p=32904673#post32904673
-----------------------------​

Тако почињу проблеми са софтвером ( исто важи и за персоналне компјутере )...и ако се томе не обрати пажња...после буде много горе ..или...К А С Н О...:( ..:aha2:
 
Nešto se dešava...meni se pre neko veče desilo da u polje za repke nisam mogla ništa da napišem. pa sam slala prazne repke, a onda sam htela da prijatelje kojima sam poslala takve repke pošaljem pp sa objašnjenjem pa mi ni to nije dozvolio. Otvori mi pp ali kad treba da napišem nešto, ne mogu !


Jedan dan mi je kad sam se ulogovala dobila obaveštenje da : Nemam dovoljno tokena za tu akciju !!!
Kad numes da cuvas. :(
 
ne znam sta je al ja u servis ne nosim vise ovu sklopociju, ogulise me tamo, sve su mu vec izmjenjalai, nema sta vise da probamo nego da kupimo drugi

najcrnje je sto sve super radi dok ne dodjem ovdje na krstu,a djavo me povuce da provirim sta se pise i onda opet katastrofa, poruku pisem pola sata, a nekakvi prozori svaki cas iskacu

Ocisti kukije po drugi put...i neka ti neko sredi komp
 
a dobro je ide sad
znaci prosli komp savrseno radio dok se nije pojavio problem ovdje, dva puta reinstaliran, stosta mu izmenjeno i na kraju kupljen drugi, isproban savrseno radi, brz, sve dok nisam dosla ovdje, znaci ne zezam se nemam razlog da pravim cirkus od ovog foruma, jer mi je u zadnjih par godina jedina igraonica, kako bi ja rekla, na netu, zato se i borim da ostanem ovdje
znaci drugi komp, drugo sve, isti problem
mi vise ne znamo sta cemo, sin mi kaze da je to do mene jer sam baksuz pa sve sto pipnem unistim, na zalost, izgleda da je bas tako jer ja i jesam baksuz, plus ni sama nemam drugo objasnjenje

i jos da dodam, ja zajbant jesam ali bezobrazna nisam, i iskreno od srca se izvinjavam za frku koju sam napravila, nisam imala lose namjere samo zelju da ostanem ovdje
hvalja na strpljenu i pozdrav
 

Back
Top