Šta trenutno razmišljaš 2

Na to sam i pomislila kad sam pisala :)



Moram da prokomentarišem ovo boldovano.
Znaš li koliko iritiraš nekog ko radi za bednu platu?
Čije dete nikada ne može na rekreativnu-ekskurziju??
Ja gledam dečicu iz odeljenja mog sina, žao mi , platila bih im da ta dobra i zlatna decu odu, ali ne ide to tako ...
Zato ne iritiraj ljude, ovo je nalik provokaciji.!!!

Aj ne pričuriši kao svrakica i ne lepi kad ne kapiraš ništa... Šta mene boli uvo šta ti gledaš..i šta uopšte imaš u glavi kad kad komentarišeš.

Bezobrazluk je da uošte vode decu 4 dana na nekakav Palić i da to toliko košta, oba razloga zajedno. Šta če uošte deca da rade na Paliću 4 dana i da košta 2 dinara..
 
Sta Palic 4 dana150evrica.Jel su oni normalni.Sta deca da im placaju,da oni mogu da vode svoju decu.

Ne kapiram kombinacije. Možda radi neki šverc-komerc sa Mađarskom dok su nam tamo prosvetari i šoferi :lol:

- - - - - - - - - -

Jel ste vi uživali na ekskurzijama?
Ja pamtim svaku tako detaljno i super nam je svima bilo.
Glupo je komentarisati tu o parama, mnogo ili malo :roll:
bitno da je deci lepo, svašta se načitah, danas vam neki šlj dan?
Mene nikad nisu vodili na Palić, niti sam 20 puta obilazio dvorce Dunđerski ili išao u NS na eksurziju, kao što često vode decu.. :lol:
Gomila dece ne ide na ekskurzije, ne zato što nemaju novac, nego što im se ne dopada gde ih vode, ne uživaju u društvu.
Uvek je bilo dece koja nisu išla..sasvim prirodno i normalno..
Skupi sama novac ili organizuj prodaju limunade ispred škole, kao u Snupiju, pa učestvuj u plaćanju ekskurzija za tu dečicu za kojom ridaš...
Glupo je najčešće da ti bilo šta komentarišeš...
 
ja u srednjoj nisam isla na ekskurzije, smatrala sam to takvom gnjavazom, ne znam cime je bilo izazvano, vrv pubertetom, ali ni na jednu nisam otisla

elem 150 eura je mnogo za 4 dana, ne da je mnogo nego je dranje

kod nas vode klince od 4 god, na taru, 7 dana je oko 140 eura...
 
Ne kapiram kombinacije. Možda radi neki šverc-komerc sa Mađarskom dok su nam tamo prosvetari i šoferi :lol:

- - - - - - - - - -


Mene nikad nisu vodili na Palić, niti sam 20 puta obilazio dvorce Dunđerski ili išao u NS na eksurziju, kao što često vode decu.. :lol:
Gomila dece ne ide na ekskurzije, ne zato što nemaju novac, nego što im se ne dopada gde ih vode, ne uživaju u društvu.
Uvek je bilo dece koja nisu išla..sasvim prirodno i normalno..
Skupi sama novac ili organizuj prodaju limunade ispred škole, kao u Snupiju, pa učestvuj u plaćanju ekskurzija za tu dečicu za kojom ridaš...
Glupo je najčešće da ti bilo šta komentarišeš...

Iskreno moji klinci nisu isli.Secam se stariji sin kad je bio 7-razred dosao i kazao.160ev.Vrsac i Vrsacki vinogradi,Kikinda.Odmah je on licno kazao nema sanse.
 
ja u osnovnoj nisam isla na ekskurzije...nisam volela. otisla u osmom crna gora, ostrog i primorje. ne secam se cak ni gde smo odseli.
u srednjoj sam isla, al nije to nista bilo skupo...mi smo tad bili jadna skola, pa nam ni ekskurzije nisu bile skupe (poljoprivredna skola :lol:)

- - - - - - - - - -

tad se zvala poljoprivredna skola pkb sa domom za ucenike...taj dom je bio u padinjaku, moja najbolja drugarica sa kojom se i danas druzim je bila prvu godinu u tom domu.
 
Inace bih se debelo zamislila da mi dete dodje kuci i kaze ja ne zelim na ekskurziju zbog para,destinacije ili drustva.ja sam moje naucila da koriste svaku priliku za provod koja im se ponudi
Drugarica je deci uvek rekla mozes da ides ili da ti dam te pare da nesto kupis.i oni uvek uzmu pare
Meni je to tuzno
 
e smoki tako je bilo i mojoj mami, neshvatljivo da necu na ekskurziju, pa ode i krisom me prijavi, ja saznam pa jurim direktora da se odjavim dok ne bude kasno i tako u kurg :lol:

i nije bilo zbog kinte, nisam ni uzimala novac da kupim nesto, nije bilo ni zbog drustva, jednostavno su me hvatale bubice i neki bunt i nisam htela da idem pa ne znam sta da je
 
Iskreno moji klinci nisu isli.Secam se stariji sin kad je bio 7-razred dosao i kazao.160ev.Vrsac i Vrsacki vinogradi,Kikinda.Odmah je on licno kazao nema sanse.
Pa, pametno..
Tako negde, u 7. smo platili ekskurziju u Novi Sad, najskuplji hotel, obilazili su i okolinu čak, za te pare su mogli jeftinije i opušteno u Budimpeštu, ali ne..

Od sada će biti isključivo kako želi i bez naših sugestija..

Vid ovo, vode decu u banju u Kikindu..
 
e smoki tako je bilo i mojoj mami, neshvatljivo da necu na ekskurziju, pa ode i krisom me prijavi, ja saznam pa jurim direktora da se odjavim dok ne bude kasno i tako u kurg :lol:

i nije bilo zbog kinte, nisam ni uzimala novac da kupim nesto, nije bilo ni zbog drustva, jednostavno su me hvatale bubice i neki bunt i nisam htela da idem pa ne znam sta da je

kao sto mene non stop prozivaju roditelji kad smo isli kolima svajcarska,nemacka linhenstaj,preko alpa...oni kao e vidi ono desno...a ja brzebolje okrenem glavu na drugu stranu:ljutko:i tako ceo put
lude godine
 
eh...život u domu...to su bile godine
I menza .. :aha:
Inace bih se debelo zamislila da mi dete dodje kuci i kaze ja ne zelim na ekskurziju zbog para,destinacije ili drustva.ja sam moje naucila da koriste svaku priliku za provod koja im se ponudi
Drugarica je deci uvek rekla mozes da ides ili da ti dam te pare da nesto kupis.i oni uvek uzmu pare
Meni je to tuzno
Evo zašto sam i citirala samo ovaj post vezan za ekskurziju. Debelo bih se zabrinula i ja, normalno. Sa detetom nešto ne valja, smeta mu društvo? zezanje?
Ostale postove iznad o ekskurzijama sam preskočila, jer po mom mišljenju, brane asocijalnost dece.
Tuga.
Ili čista računica..tipa..možemo npr.u Beč, Budimpeštu cela porodica za te pare ili paradajz letovanje , .. kakvi su to ljudi?
 
ja sam uvek isla na ekskurzije i izlete
meni je to bilo bas lepo

mada sa uciteljicom kad smo isli isla mi je na nerve
nikad joj necu oprostiti sve ono kamenje sto je uzela drugarici i meni :mrgreen:
mi svaki dan sa plaze donesemo lepo kamenje i iscrtamo
kada smo posle odaberemo par najlepsih i ona nije dala nijedan kamencic da ponesemo
i ja se iznerviram i kad je izasla iz sobe uzmem kristal sa lampe.. jedan za sebe jedan za drugaricu
ionako je falilo pola kristala...vrv i drugi uzimali za uspomenu kao ja :lol:
 
ja ne kapiram sta je tu lose ako se dete ne uklapa u odeljenje. ja se nisma uklapala u osnovnoj, u srednjoj sam se uklopila. isla sam sa debilima u osnovnu skolu...uglavno debilima recimo 90 posto debila. i nastavnici i ovi iz odeljenja. sto bih sebe silila da se uklapam u nesto sto mi ne prija. ja nisam bila kao ostali u tom odeljenju.
 
A zašto tako tico?
Meni je sasvim ok da porodica raspolaže svojim finansijama kako najbolje ume.
Takođe mi je sasvim ok da se ostavi odluka detetu, da li želi ili ne.
Ok je da izraziš svoje mišljenje ali to je sve.

Mi nismo išli na maturantsku ekskurziju 2000. godine jer su bile zabranjene eks. u inostranstvo, a za 3 dana Lepenskog vira su uzimali koliko za 7 dana Praga prethodnih godina.
Kompletna generacija naše škole je bojkotovala ekskurziju, jer nismo bili ovce za šišanje.
 

Back
Top