Šta trenutno razmišljaš 2

Razmišljam kako nam sve sjajno funkcioniše i sve planiramo na vreme.
Juče su nastavnici fizičkog vrbovali decu da se prijave za školsko takmičenje u plivanju i onda su im dali sportsku knjižicu da ih pregleda lekar. Takmičenje je u petak pre podne.
Jutros klinac ode u DZ i kaže da mu treba overa sportskog lekara zbog takmičenja u petak pre podne, a oni mu uzmu krv i urin i kažu mu da dođe u petak na pregled.
Klinac ponovi da je takmičenje u petak pre podne i da mora pre toga da uradi pregled, a sestra ga otkači i kaže mu da nema ranije termina i da dođe u petak. Pa koji moj onda uopšte da dolazi? :dash:
 
Razmišljam kako nam sve sjajno funkcioniše i sve planiramo na vreme.
Juče su nastavnici fizičkog vrbovali decu da se prijave za školsko takmičenje u plivanju i onda su im dali sportsku knjižicu da ih pregleda lekar. Takmičenje je u petak pre podne.
Jutros klinac ode u DZ i kaže da mu treba overa sportskog lekara zbog takmičenja u petak pre podne, a oni mu uzmu krv i urin i kažu mu da dođe u petak na pregled.
Klinac ponovi da je takmičenje u petak pre podne i da mora pre toga da uradi pregled, a sestra ga otkači i kaže mu da nema ranije termina i da dođe u petak. Pa koji moj onda uopšte da dolazi? :dash:

zar ne postoji sportski dinspazer
kod nas je tako za te hitne situacije cak i ne vade krv samo pregled
 
155623265035725


- - - - - - - - - -

jesam ja corava :lol:

- - - - - - - - - -


- - - - - - - - - -

e sad je ok
razmisljam o tome kako se lako prilagodim,al mi dusa ipak ostala verna modi do sedamdesetih
 
Poslednja izmena:
Ja sam tip koji ce radije 5 puta da ode kod zubara nego jednom kod frizera. Iako su mi zubi k'o ciganska taraba. Da sednem na onu stolicu i da me pita "kako cemo" ja bih odma poceo da placem. Ovako, odem lepo, sednem, ne pricam nista i prica o tuznom, teskom, odvratnom zivotu moze da pocne. A i bilo bi me blam kad je vidim na ulici, mozda bi se uvredila sto ne dolazim.
 
zar ne postoji sportski dinspazer
kod nas je tako za te hitne situacije cak i ne vade krv samo pregled
Ma jeste sportski.
Nemaju ranije termine. Htela je da ga zakaže za kraj novembra pa kad je zakukao da ima takmičenje naprasno je našla termin za tri dana.
Posle sam saznala da moraju na svakih 6 meseci da idu na pregled i to su verovatno i rekli u klubu kada su krenuli u septembru, ali je moj klinac imao bronhitis i ceo septembar nije trenirao pa nije znao.
Nema veze za takmičenje, ionako je trebalo da ide samo radi učestvovanja, svakako mi je drago da se sam prijavio jer inače se nigde ne prijavljuje sam, a pogotovo kada je sport u pitanju. Ubedio je sebe da je antitalenat za sport pa mi je bilo drago što se potrudio, a ispizdela sam što su ga očetkali u dispanzeru.

- - - - - - - - - -

Razmišljam kako sam učinila nekoliko malih stvari za sebe i sve se postavilo kako treba.
 

Back
Top