"Српски марш" 1. октобра, "Фирер" жели ослобађање Европе

А како онда познајеш њихово психо-физичко стање ?! То значи да лупеташ глупости,јесам ли у праву ?

То јесу дебилчићи јер национал социјализам нема никакве везе са скинхед дебилизмом.

То је та екипа, после каче слике неке од њих који су прешли у ЛГБТ и слично. Покрет вам је компромитован до коске..
 
То је та екипа, после каче слике неке од њих који су прешли у ЛГБТ и слично. Покрет вам је компромитован до коске..

Ја нисам део таквог покрета. Видиш да га осуђујем.
 
Па кад је био први пут организован тај ,,Српски марш", плакате за њега су делили припадници Грађанског савеза Србије или неке сличне ,,невладине" антисрпске банде. Толико о томе ко су ти ,,стројаши" и за кога они раде. Баш је Бошко Обрадовић о томе причао тада у једној емисји (тема је била ,,Фашизам у Србији" :roll: ), и рекао да такве организације тих ,,неонациста" служе за то да се све српске националне и родољубиве организације изједначе са неонацизмом.

A tu informaciju si saznao iz istog izvora kao kad si tresnuo za onog Grubetica, bivseg radikala da je narkoman, pa kad se covek javio bilo je ... :lol:
 
''Нацистичка'' држава израел подржава Додикове ''нацисте'' и труди се максимално да релативизује ''нацистички геноцид'' који се десио у Сребреници. На свакој прослави рођендана РС долази комплетна делегација израелске амбасаде.

Муслимани мрзе и нас и Јевреје и комплетну десничарску опозицију западне Европе + Русланд.
 
Колико ја знам тај Давидовић је јеврејин. Какве он везе има са Србским родољубљем и како то да вас један јеврејин предводи?

Taj Davidović je fiktivni firer, čovek glumi za pare...ima svoju ulogu kao i Miša Vacić kojeg je vrlo efikasno koristio Vučić.... Navodni "nacionalni stroj" nikada u realnosti nije ni postojao kao organizacija to je projekat neke službe ili političke stranke da bi se stvorio pritisak u javnosti na nacionalne snage koje se protive EU i *****-paradi. Zato postupak protiv "firera" stoji u fijoci dok ne zastari odnosno dok ovaj ne obavi svoju misiju....
Pokušaće Šešelja ili Dveri da povežu nekako sa firerom nebili ih diskreditovali i oblatili...
 
Терапије се наплаћују..

А ти немаш докторску диплому тако да ћу код неког са дипломом.

- - - - - - - - - -

Taj Davidović je fiktivni firer, čovek glumi za pare...ima svoju ulogu kao i Miša Vacić kojeg je vrlo efikasno koristio Vučić.... Navodni "nacionalni stroj" nikada u realnosti nije ni postojao kao organizacija to je projekat neke službe ili političke stranke da bi se stvorio pritisak u javnosti na nacionalne snage koje se protive EU i *****-paradi. Zato postupak protiv "firera" stoji u fijoci dok ne zastari odnosno dok ovaj ne obavi svoju misiju....
Pokušaće Šešelja ili Dveri da povežu nekako sa firerom nebili ih diskreditovali i oblatili...

То су све продавци магле.
 
Добро, да видомо редом:



Национализам као идеологија нема везе са нацизмом, настала је много пре нацизма и не може се изједначавати са њим. То је бесмислено ако се зна да су многи који су се борили против Хитлера такође били националисти. Хитлеров национализам је био изопачен, био је помешан са расизмом и био је то немачки национализам. Али није сваки национализам исти и уопште не може се сматрати универзалном идеологијом. Национализам је индивидуална ствар и зависи од нације до нације.

Дакле, аргумент ти није ваљан. Идемо даље:

Бесмислен аргумент. Поготово ако знамо да су Хрвати листом (част изузецима, наравно) били за Хитлера и нацисте.

Такође, бесмислен аргумент. Поготово ако знамо да се Хитлер дивио Исламу, да су се нацисти дивили Исламу. Рецимо, Хајнхрих Химлер је на свом радном столу држао Куран, дивио се муслиманском ,,светом рату" тј. ,,џихаду". Нацисти су одлично сарађивали са муслиманима, познат је тадашњи исламски верски вођа, јерусалимски велики муфтија Хусеини који је склопио пакт са нацистима. Познато је да су постојале муслиманске СС-јединице које су верно служиле Хитлеру. Најпознати је свакако босанска СС Ханџар дивизија коју су чинили босански муслимани. То зна свако ко познаје историју. И данас чак, велики број неонациста симпатише Ислам и муслимане.

Али, ето, ја не мрзим ни Хрвате, а ни муслимане, а српски сам националиста. И како то да се ја не уклапам у твоје дефиниције?

Дај, сестро, па против комуниста нису само нацисти. Па није антикомунизам тачка која некога одређује да је нациста. Знаш ко је све био антикомуниста?

Бесмислен аргумент. Четнички покрет је био антифашистички покрет који је подигао устанак против нациста још док су комунисти били са нацистима у пакту.

А иначе, колико знам овај ,,фирер" и екипа не готиве четнике, чак напротив.

Бесмислен аргумент.

Бесмислен аргумент.

Такође бесмислен аргумент. Њих су комунисти мрзели и слали их у логоре, муслимани их убијају, итд. Па зар су онда и сви они ,,нацисти"?

Дакле, видимо да немаш ниједан аргументован и конкретан доказ за своје тврдње и очигледно је да су твоји аргументи бесмислени и неозбиљни.

Jel ti znaš u čemu je razlika između simptoma i sindroma?
Nacizam je sindrom.
 
U pravu je ne vrijedi. U tome da neko voli svoj narod nema ništa loše. Ali ok Bibi kaže drugačije :D

Јели бре Србине избосне:roll:, што ми бришеш постове, а остављаш овој нацисткињи либералној постове у којима нас све назива нацистима јер тобоже не прави разлику између нацисте и националисте?
 
"Српски марш" 1. октобра, "Фирер" жели ослобађање Европе
Београд -- Организација Национални српски фронт, којој су блиске идеје Горана Давидовића Фирера, најавила је марш за 1. октобар на Тргу републике.

ИЗВОР: Б92 СРЕДА, 14.09.2016. | 16:39


2007 . године група Национални строј предвођена Гораном Давидовићем Фирером напала је учеснике Антифашистичке шетње у Новом Саду.

Две године раније, прекинули су антифашистичку трибину на Филозофском факултету у истом граду.

Сада група Национални српски строј позива на "Српски марш", док Фирер поручује да ће, после победе Трампа и Ле Пенове, кренути ослобађање Европе и да ће се домаћим еунијатима, судити после 2018. године.

Књижевник Филип Давид оцењује да се морају рашчистити ствари са неонацистичким групама, али да је проблем и што оне имају подршку појединих странака у Србији.

“Ове групе као што су крв и част и рационалисти Србије они су славили Хитлеров рођенадан. Кукасти крст им је био симбол, кад ви имате ту врсту организовања било она формална или неформална онда можете очекивати да се појаве и на улицама а обично се појављују у тренуцима када у нечије или сопстевно име треба неко насиље починити према неким манинсјикм групама итд“, рекао је Филип Давид.

Новинар Недим Сејдиновић био је један од организатора Антифашистичке шетње у Новом Саду. Подсећа да ни после девет година овај случај у коме је Горан Давидовић првооптужени није добио судски епилог.

“Треба рећи да је у питању веома опасан чин, ми предлажемо грађанима да по узору на скуп 7. октобра 2007. године када су се грађани окупили да спрече марш неонациста да то учине у овог пута. Да грађни треба да покажу самосвест колико је опасно д атракве ретроградне идеологије кроз марширање доживаљвају своју промоцију“, рекао је Сејдиновић.

Последњих година у Србији и региону доводи се у питање антифашистичка борба. Проблем је, каже Филип Давид, што очигледно у јавности нема жеље да се такве ствари зауставе.

“Та ревизија историје тако да је назовемо која је врло присутна, у нашиој средини и у неким другим срединама али и овде код нас она је врло плодно тле за ту врсту групација које шире мржњу, не само етничку него и расну и сваку другу мржњу и које се на крају крајева не стиде да се ките нацистичким симболима“, додао је Филип Давид.

Полиција бар за сада нема информације о најављеном скупу. Рок у којем је потребно да буде пријављен истиче крајем ове недеље.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=09&dd=14&nav_category=12&nav_id=1176684

Ово је све зезање за десет.
Једино што је озбиљно и тачно у целом овом тексту то је да ће унијати, евроталибани, демократе, наредњаци, прозападна подивљала гомила олоша и остало домаће смеће ускоро да омасте конопац ... а по неко богами и колац.

Сад не знам да ли се онај што је отворио ову тему забринуо са сопствено доопе или врат !
У сваком случају почео је стискавац ... једино што могу да му кажем то је оно ... немој па се не бој !
 
Poslednja izmena:
Jel ti znaš u čemu je razlika između simptoma i sindroma?
Nacizam je sindrom.

Сања, чињеница је да ти немаш аргумената за своје тврдње. Све што си навела ја сам аргументовано побио као бесмислене и неозбиљне тврдње, што оне у суштини и јесу. Крај приче. Мораћеш да смислиш нешто озбиљније и аргументованије.
 
ma zabranice oni tu setnju.. srbijom moze da setaju samo ******.
Nikakve patriote, veterani itd.

Od kad su to oni patriote?

nacionalni-stroj3-1.jpg
 

Back
Top