Tolerancija na B92!...

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Samo ukratko prica... Vec sam na jednom mestu postavio slicnu temu pa me mrzi da detaljisem...

Slucajno sam naleteo na B92 forum i zainteresuje me neka tema o legalizaciji gey brakova i rekoh ajde da i ja kazem koju, i...

Posle torture od nedelju dana jedva se registrujem sa istim nadimkom. Pokusao sam i cirillicom ali ne moze.... Toliko o toleranciji... Nema cirilicnih nadimaka....


Ajde odgovorim ja na toj temi i slucajno vidim da neki lik tamo prilicno aktivan (svaka ptica svome jatu...) ima nadima “queerija” ili tako nekako, i ja prokomentarisem nadimak, ono u fazonu...

Kad me tamo ispljuvase ljudi, a joj! Braco i sestre ono tamo je legleo homica... Uzas!

A jos... Ipak uspem u potpis da uglavim "Живела ћириица" i tek zgog toga sto su me ispljuvali…..

I ja im odgovorim nista preterano nekuturno, niti sam ih licno vredjao kao oni mene (da sam dziber i tako…) kontam ako se zaostre komentari da cu i ja onda njih da izvredjam kao i oni mene, ali… Ne stigoh… Banovali me………

Govoreci o toleranciji….

Znaci strasno….

Dakle pitanje:

Da li mislite da je B92 cela institucija najjace ili jedno od najjacih sredstava za unistavanje srpske nacije?

Da li mislite da je to povezano sa propagiranjem gey nacina zivota?

Posto svakako ta institucija je najjaca u propagiranju homosexualizma…
 
Б92 САКИШЕ ЖЕСТОКО.
КО ИХ ПЛАЋА СМО СЕ НАГАЂА
ТОЛЕРАНЦИЈА КОД ЊИХ НЕПОСТОЈИ,
МЕНЕ СУ БАНОВАЛИ ПОСЛЕ ПРВОГА ПОСТА
ЊИХОВИ НАПАДИ НА СРБЕ И СРБСКЕ ЗЕМЉЕ ТО МОРА БИТИ ЧИТАВ ФОРУМ О ТОМЕ
 
Aleksej_BASO:
Samo ukratko prica... Vec sam na jednom mestu postavio slicnu temu pa me mrzi da detaljisem...

Slucajno sam naleteo na B92 forum i zainteresuje me neka tema o legalizaciji gEy brakova i rekoh ajde da i ja kazem koju, i...

Posle torture od nedelju dana jedva se registrujem sa istim nadimkom. Pokusao sam i cirillicom ali ne moze.... Toliko o toleranciji... Nema cirilicnih nadimaka....


Ajde odgovorim ja na toj temi i slucajno vidim da neki lik tamo prilicno aktivan (svaka ptica svome jatu...) ima nadima “queerija” ili tako nekako, i ja prokomentarisem nadimak, ono u fazonu...

Kad me tamo ispljuvase ljudi, a joj! Braco i sestre ono tamo je legleo homica... Uzas!

A jos... Ipak uspem u potpis da uglavim "Живела ћириица" i tek zgog toga sto su me ispljuvali…..

I ja im odgovorim nista preterano nekuturno, niti sam ih licno vredjao kao oni mene (da sam dziber i tako…) kontam ako se zaostre komentari da cu i ja onda njih da izvredjam kao i oni mene, ali… Ne stigoh… Banovali me………

Govoreci o toleranciji….

Znaci strasno….

Dakle pitanje:

Da li mislite da je B92 cela institucija najjace ili jedno od najjacih sredstava za unistavanje srpske nacije?

Da li mislite da je to povezano sa propagiranjem gEy nacina zivota?

Posto svakako ta institucija je najjaca u propagiranju homosexualizma…


Necu trositi vreme objasnjavajuci ti koliko gresis,sinak,ali samo jedna JAKO BITNA ispravka:
Pise se :GA Y!
Mislim,to je stvar osnovne kulture kao i obrazovanja!
;)
 
OK ja prvi koristim na Krsti latinicu, ali tako sam se registrovao, pa nisam hteo kasnije da menja, a zbog prekticnosti da ne bih svaki put podesavao korisctim latinicu, ali ovde to MOZE a tamo NE MOZE!!! Sve i da hoces.........
 
e mogao je da umre ,a da ne sazna;-)


2 aleksej nije mi jasno sto si se uopste uclanio tamo,kad se zna kakve su ideje 99% ucesnika,i kakva je striktna moderacija

krstarica je stvarno mnogo tolerantniji forum,ali ovde su dozvoljeni drugaciji stavovi,pa cak bili i oni suprotni od stavova skoro svih ostalih ucesnika u raspravi...

u to da li si bio u pravu sto se gay-eva tice necu uopste da ulazim....

mada za kraj live and let live 8-)
 
Б92 је, нажалост, постао семениште свега и свачега... само они нису ни свесни колико им је лепо у њиховој "самоизолацији" јер се понашају као нека агресивна секта... али схватиће у каквој су заблуди онда када добију задатак да своје "утврђене ставове" почну да шире и изван свога уског друштва...
 
Pa nisma znao da je tamo 99% pedera (nadam se da sam napisao pravilno)...

A moj stav o istima slobodno komentarisi, kao i povezanost sa unistavanjem nase nacije...

To je i tema, na kraju...
 
Aleksej_BASO:
Dakle pitanje:

Da li mislite da je B92 cela institucija najjace ili jedno od najjacih sredstava za unistavanje srpske nacije?

Da li mislite da je to povezano sa propagiranjem gey nacina zivota?

Posto svakako ta institucija je najjaca u propagiranju homosexualizma…

Mislim da je B92 euforija trenutka i da ce sa stabilizacijom prilika i on se ugasiti ili zauzeti mesto koje mu pripada kao jednom prosecnom nemastovitom mediju. Usijane glave, kao onomad komunisticki komesari posle WW2...
 
2 aleksej
ma niije 99% pedera,al su svi neki liberali,levicari,gss-ovci.ldp-ovci,...
ne znam sta si ocekivao od njih

ja samm video da sa tim forumom nesto ozbiljno nije u redu,kad su na temi vicevi,flame-ovali nekog lika koji je napisao vic o muji i hasi,to nije politicki korektno...
 
Aleksej_BASO:
Samo ukratko prica... Vec sam na jednom mestu postavio slicnu temu pa me mrzi da detaljisem...

Slucajno sam naleteo na B92 forum i zainteresuje me neka tema o legalizaciji gey brakova i rekoh ajde da i ja kazem koju, i...

Posle torture od nedelju dana jedva se registrujem sa istim nadimkom. Pokusao sam i cirillicom ali ne moze.... Toliko o toleranciji... Nema cirilicnih nadimaka....


Ajde odgovorim ja na toj temi i slucajno vidim da neki lik tamo prilicno aktivan (svaka ptica svome jatu...) ima nadima “queerija” ili tako nekako, i ja prokomentarisem nadimak, ono u fazonu...

Kad me tamo ispljuvase ljudi, a joj! Braco i sestre ono tamo je legleo homica... Uzas!

A jos... Ipak uspem u potpis da uglavim "Живела ћириица" i tek zgog toga sto su me ispljuvali…..

I ja im odgovorim nista preterano nekuturno, niti sam ih licno vredjao kao oni mene (da sam dziber i tako…) kontam ako se zaostre komentari da cu i ja onda njih da izvredjam kao i oni mene, ali… Ne stigoh… Banovali me………

Govoreci o toleranciji….

Znaci strasno….

Dakle pitanje:

Da li mislite da je B92 cela institucija najjace ili jedno od najjacih sredstava za unistavanje srpske nacije?

Da li mislite da je to povezano sa propagiranjem gey nacina zivota?

Posto svakako ta institucija je najjaca u propagiranju homosexualizma…


I like fags so much! I cant stand a day without a fag. every single time I take my fag I immediately feel sooo gay... isn't that queer? :) :) :)
 

Back
Top