Galerija II Svetski rat

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sdk4oi.gif


Грб Српског Добровољачког Корпуса
 
ja nazalost slabo pratim ovu temu zbog chobana kojima je tesko da posalju slike na neki free server (dao sam ga na prethodnoj stranici)....verovatno zato sto svi imamo kablovski net, pa nam se stranice ucitavaju maltene odmah...doduse i ja imam kabl al cim vidim 48 slika na jednoj strani, necu da ih gledam iz principa...
 
Ja mislim da nije dobar nijedan i to zbog toga sto se svakom vrstom pristupa internetu finansiraju vlade zemalja koje nas mrze (a uz to i NATO, SB, EU, Jevreji, Komunisti, Zutaci, Crnci, Aboridzini, Indijanci i ostali tradicionalni srbomrzitelji) ...stoga, ja mislim da je u interesu ocuvanja srBske svesti i srBskog naroda najvaznije i najbitnije da se mi odmah sada odmah ratosiljamo kablova, antena i modema i pocnemo da komuniciramo putem prela, vasara, megafona i dimnih signala.......

Pfffffffffffffffffffffff, nisam mogao da odolim!!! Hahhahah, izvinjavam se, ali bilo je jace od mene !!!
 
drazaimekdauelsaclanovimamusli.jpg

Ђенерал Михаиловић,Американац МекДауел и чланови муслиманског четничког штаба у Бијељини 28.09.1944. Комунистички суд је ову фотографију узео као доказ тобожње сарадње четника и усташа!?
 
Pa, da ti priznam trenutno se picim sa matematickom analizom II i to direktno u venu. Pored toga u poslenje vreme smrcem i knjigu iz Sistema automatskog upravljanja ali od toga se bas uradi.

Sta ces, faks od svih napravi narkomane. Strejt ste samo vi koji nista niste upisali n'o prosvetljujete masu na forumima.
 
Ало бре ти морону Виши ко те **** заобилази ако ти смета а и ти Штрумфе брате ниси обевезан да посећујеш,нећу ништа да смањим и крај,дакле ако вам се не свиђа желите се ,газдарици,, а ако се и њој не свиђа нек гаси тему,**** ми се!
 
Националиста, пусти Вишеслава комуњару, видиш да му Дража боде очи. :-) Тип је исфрустриран, почео је да напада и да оптужује за беснило. Која дијабола :-))
 
Због разноразних морона,комуњара,јудео-морона и про-усташки расположених елемената мрзи ме више да постављам слике,мада ћу с времена на време да бацим неку,а сад за све једна коју сам ја сликао прошле године на Равној Гори и за све екстра велика,па нек се отвара месец дана ко буде желео видеће је....

im0001748sl.jpg
 
@nacionalista
video sam ja da si ti bilmez kome ne vredi govoriti...jedna tema koja je imala potencijal da bude odlicna unistena je zbog tebe. Ja necu da gledam sta imas da postavis jer ne postujes ostale ucesnike foruma.

@jomini
BRISI TEMU, DA JE NIKAD VISE NEMA!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top