bilo jednom u zemlji nedodjiji..

ne mogu da se setim najlepse, ali se u momentu setih dve najodvratnije:


bila jednom jedna basta, i u basti klupa, i na klupi cetka, pricam ti pricu ispocetka...

pricam ti pricu gde goveda richu i magarci seru tebi za veceru..


i to se vrti u nedogled..evo, i sad popizdim kad se toga setim...
tja..imao sam tuzno detinjstvo
 
karik i valja :)

to je jedna knjiga pa su mi chitali..mada mozda mni je jachi trip bio kad sam ja kasnije to procitala
neka cheshka prica kao brat i sestra pa su se smanjili pa su mali kao bube..io onda vlajda dozivljaji
onaok kao poluanuchno

pa onda su mi citali vini pua

ehmoja napredna porodica..,ali originalni vini pu ne ovaj nasminakni dizni

eto toliko za sad

hehe pa opcu ja nekad masturbirala na tom sojera kad ga profa premlati najdebljim shtapom...
analni tip????
 
bundeva:
ne mogu da se setim najlepse, ali se u momentu setih dve najodvratnije:

bila jednom jedna basta, i u basti klupa, i na klupi cetka, pricam ti pricu ispocetka...

pricam ti pricu gde goveda richu i magarci seru tebi za veceru..

i to se vrti u nedogled..evo, i sad popizdim kad se toga setim...
tja..imao sam tuzno detinjstvo
Svaka čast, baš si me nasmijao, prvo avatarom pa onda pjesmicom iz ranog djetinjstva... nego da te pitam da nismo zajedno odrastali? I meni su to pjevušili. :(
 
Ovu :arrow:


tata1259oc.jpg





_____________________________________________
Kolekcija avatara Blancy emotions Popo emotions
 
HromiDaba:
Јежурку Јежића ми је причала (рецитовала) сестра.... сад ћу ја да је читам њеном клинцу.... :)
Hihi i ja sam je znala napamet. :wink:

A ja sam volela sve bajke, mama mi je citala skoro svaku vece pred spavanje! :razz:
A kaze da sam volela najvise neku najduzu (mislim da naslov ima veze sa pomorandzom, ne secam se vise) i da sam je uvek maltretirala da mi tu cita. :lol: I nikada nisam zaspala dok mi je nije procitala do kraja. :lol:

Nisam volela devojcicu sa sibicama i petao i macak. :roll: Tu sam uvek plakala. :( Secam se da smo brat i ja imali i kasete sa bajkama i da smo uvek premotavali preko tih prica. :roll:
A cmizdrila sam i kada sam procitala originalnu Andersonovu verziju Male sirene. :?
 

Back
Top