Razgraniciti Seks i Poslovnu saradnju

hahah..
jok sad sefica pita mene :malav:
mislis li da 4 sata vodjenja ljubavi nije ostavilo dobar utisak..:per:

Radiš sigurno u nekoj državnoj firmi... kad je samo pola normalnog radnog vremena u pitanju... zabušavaš i još priznaš :fdlan:

- - - - - - - - - -

Jos ako radi prekovremeno:rotf::zloca:

Kakvi prekovremeno,m vidiš da je na pola radnog vremena :mrgreen:
 
Radiš sigurno u nekoj državnoj firmi... kad je samo pola normalnog radnog vremena u pitanju... zabušavaš i još priznaš :fdlan:

- - - - - - - - - -



Kakvi prekovremeno,m vidiš da je na pola radnog vremena :mrgreen:
Radim ja puno..i po potrebi.:malav:

- - - - - - - - - -

Sta si razgranicio,nije to granica izmedju dve drzave:manikir:Videces polako,ima da igras kako sefica svira.
:lol:
 
U utorak nocu desilo mi se da budem sa jednom zenom s,kojom nisam trebao biti..
Problem,koji se nadam nije problem sto mi je to nadredjena,,
nije trebalo,ali vec predazdnji put kad smo bili u zajednickom drustvu bila mi je jako bliska..tu su leteli kao ono slucajni dodiri sve ucestaliji,njen smeh i komentari ^^ubicu te ^^ koji pokazuje da me osetila u sebi,,
Sve sam ja to znao,mozda se malo igrao vise nego sto treba ali nisam naslutio da ce nam se na sledecem druzenju desiti i ovo,,
Sve je pocelo tako sto smo bili svi zajedno,i moj sator je bio do njenog,kako je padala kisa ja sam ga stavio u blizini vatre ali nisam racunao da ce vetar unosti dim unutra..
Sedeli smo celo drustvo i jedan po jedan je otisao na spavanje,,ostali smo samo ja i ona,,
Odlicili da legnemo i usli u svoje sator,ali kad ti djavo ne da mira jbg..

Poceli pricu a ja se nervirao sto mi stalno ulazi dim unutra..
Ona mi predlozila da dodjem u njen sator jer ima mesta,iskreno desavalo mi se da spavam blizu zena al se uvek nekako i odupreo..
Uzeo vrecu i prebacio se,moja vojna vreca je jako topla a i ona je takodje i kriva za sve to..
Pocela je ludacka kisa i negde je ulazilo malo vode,svaka kapa mi zavrsavala na glavi,na licu sto je jako iritatno u 1 posle ponoci,,
Predlozila mi da se priblizim da bi se sklonio od toga na sta sam i pristao..

Zalila se da joj se smrzle noge,i ja joj predlozio da ih ubaci u vrecu kod mene koj me natreao,ali sam je i ja prizeljkivao,,raskopcao vrecu i osetio njene noge koje gurkala izmedju mojih,,bile su ledeneeee,,
sve to nije bilo dovoljno da bi se ona spustila sve nize i nize,da u jednom trenutnku sam joj osecao i butinu u blizini mog centra..jbg musko sam i reagovao sam sto je ona i osetila,,priblizila je glavu blizu moje i posle jos nekih njenih igrica nogama,da greje drugu,pa opet prvu osetio da me grli,,tu je pao poljubac,prebacivanje kod mene,,i zna se jbg..zavrsili u 6 ujutru i bilo nam je bas dobro..

Problem je sto mi je ona nadredjeni i moram je slusati,ali i da je jako rizicno da ostali znaju sta nam se desilo..
Sutra dan sam je celo vereme delimicno ignorisao ali moramo komunicirati i konacno popricati o tome..
Ja sam joj rekao da imam malo kameno srce,i da ne ocekuje od mene nesto posebno ali da to ne znaci ce se ista promeniti jer ne smemo osetiti nista jedno prema drugom i zbog posla..
slozila se s,mnom ali sam primetio da su je i dalje vozili utisci..(koristila je priliku da me grli,hvatala za ruku)
Sutra bi trebalo da budemo na zajednickoj zabavi,,pitala me dali dolazim..
odg sam da zavisi i da nisam siguran,izmisljajuci pricu da treba da me pokupi kolega i ako on ne dodje onda necu ni ja..

Odgovorila mi je da bolje ne dolazim da i da se uplasila da nece moc da funkcionisemo normalno kao i do sad da bi mogla da lepo ohladi glavu..

Mislim da nije jos nacisto,i sad mi treba pomoc,,kako s,njom imati odnos kao i do pre nego sto se to desilo?:)

Molim lektora Perfi slobodno da mi sugerise na gramatike greske..prihvaticu je celu.:mrgreen:



Ako ti je bilo lepo prvi put, pozovi ju na druženje. Sami vas dvoje, svako svoj čador i vreću, ponesi nešto za roštilj, piće svakako i ako vam je sudjeno, hebe ti se za sve, prepusti se i uživaj.
Šta treba da bidne, biće.

:pivce:
 

Back
Top