Glavobolje- bioenergeticar
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Glavobolje- bioenergeticar

Početnik
    Učlanjen
    09.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Glavobolje- bioenergeticar

Godinama imam glavobolje.Glavobolje su posledica šoka. Obisao sam dosta neurologa u Beogradu i nista ne mogu da mi pomognu.
    Da li mozda neko zna za nekog ozbiljnog bioenergeticara u Beogradu, pokusao bih sa bio-tretmanima ili mozda neko ima neki konkretan bolji predlog?
    Hvala.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano Re: Glavobolje- bioenergeticar

Znate li koliko vrsta glavolobolja postoji?
    Koja je u pitanju kod Vas?

Aktivan član dr.koki (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Postoje sad mnoge nove terpaije za glavobolje. Da li je to migrena, tenziona, cluster...? Postoji i minimalno invazivno neurohirursko lecenje sa elektrodama, takodje je ponekad i bolje da se leci uzrok, mozda i stratifisana terapija. Bioenergeticar vam nece pomoci, osim sto cete doziveti jos jedan sok kad pogledate u vas novcanik posle toga.

Aktivan član indigo (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2005.
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio godzi
    Godinama imam glavobolje.Glavobolje su posledica šoka. Obisao sam dosta neurologa u Beogradu i nista ne mogu da mi pomognu.
    Da li mozda neko zna za nekog ozbiljnog bioenergeticara u Beogradu, pokusao bih sa bio-tretmanima ili mozda neko ima neki konkretan bolji predlog?
    Hvala.
    [font=Verdana]kakvog soka? [/font]
    [font=Verdana]Sine scientia ars nihil est. [/font]

Početnik
    Učlanjen
    09.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

Simptomi su sledeci : stalno mi prolaze trnci ( svrab ) po povrsini koze dela glave gde se nalazi kosa. Intenzitet se pojacava kada: citam, na toploti, posle spavanja , kada se iznerviram.
    Sto duze citam trnci ( recimo posle 3 sata ) mi prelaze u glavobolju.Definitivno nije migrena obzirom na simptome. Nemam vrtoglavice, ne smeta mi svetlost, nemam nesvestice , nemam mucninu , oci su ok-( bio sam kod 5 oftalmologa) - nemam dioptriju , astigmatizam , ocni pritisak itd, itd.... Generalno sam odlicnog zdravlja.
    Glavobolje su pocele pre nekoliko godina, dan nakon dozivljenog soka. Na vrata stana su mi zazvonila dva inspektora u civilu ( grmalji ) sa pistoljima ispod pazuha , ja sam otviorio vrata , videvsi njih sa pistoljima uplasio sam se,u sekundi mi se sve smracilo . Ostao sam na nogama i povratio se posle nekoliko sekundi. Oni su trazili neku osobu iz komsiluka koja nije bila kod kuce pa su zvonili kod mene. Tada mi nista nije bilo , medjutim sutra dan su poceli simptomi koje sam naveo gore i traju jos uvek. Stanje se apsolutno ne menja ni na bolje ni na gore godinama........
    Bio sam kod dosta neurologa , jedan kaze psihosomatski , drugi mi je dao dijagnozu neurovegetativna distonija ( nisam ga bas razumeo sta to znaci posto se nije ni trudio da mi objasni ).
    Medjutim niko ne moze da otkloni uzrok ili bar da se nekako smanje simptomi.Godine prolaze a treba ziveti sa ovim cudom.
    Pozdrav.

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    119

idite kod psihijatra.
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Slične teme

1. Bioenergeticar Mile Ninkov
    Autor josjednom u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 09.12.2013., 13:57
  2. Kineski lek protivu glavobolje
    Autor Betty u forumu Zdravlje
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.05.2012., 05:03
  3. Glavobolje...
    Autor reunion u forumu Zdravlje
    Odgovora: 4