"На МРЖЊУ ћу одговорити ЉУБАВЉУ!"

Poruka
20.103

Претње које су претходних дана екстремисти из Санџака слали премијеру Србије Александру Вучићу, а о којима је наш лист јуче писао, поводом његове најаве да ће у овом осетљивом тренутку посетити Нови Пазар, нису га поколебале.

Он је на поруке да ће се "повредити ако дође тамо“, ексклузивно за `Ало!` поручио да у Пазар иде у миру и љубави и да ће победити све оне који би да прете и мрзе.

- Наравно да ћу ићи у Нови Пазар, не плашим се и ништа ме неће поколебати. Добио сам највеће поверење и подршку Срба и Бошњака и захвалан сам им на томе. Ићи ћу у миру, слози и љубави и успећу да победим све оне који би да прете и мрзе. Не могу они да ми науде нити да ме поколебају - поручио је Вучић за `Ало!`

Данас у Рашкој​

Александар Вучић, председник Владе Србије, присуствоваће данас свечаном постављању камена темељца за изградњу фабрике текстила у селу Драганићи, у општини Рашка. Иначе, општина Рашка је само 30 километара удаљена од Новог Пазара, одакле су стизале претње премијеру.


*************​

:whistling:

abbyss.jpg


Само нека он настави тако да "шири љубав", али нека подмеће свој образ за шамар, а не народни:roll:
 

Претње које су претходних дана екстремисти из Санџака слали премијеру Србије Александру Вучићу, а о којима је наш лист јуче писао, поводом његове најаве да ће у овом осетљивом тренутку посетити Нови Пазар, нису га поколебале.

Он је на поруке да ће се "повредити ако дође тамо“, ексклузивно за `Ало!` поручио да у Пазар иде у миру и љубави и да ће победити све оне који би да прете и мрзе.

- Наравно да ћу ићи у Нови Пазар, не плашим се и ништа ме неће поколебати. Добио сам највеће поверење и подршку Срба и Бошњака и захвалан сам им на томе. Ићи ћу у миру, слози и љубави и успећу да победим све оне који би да прете и мрзе. Не могу они да ми науде нити да ме поколебају - поручио је Вучић за `Ало!`


Само нека он настави тако да "шири љубав", али нека подмеће свој образ за шамар, а не народни:roll:

I da se narodnim parama ne razbacuje!

Kao sto je bacio 5 miliona evra teroristima u Srebrenici
 
O Vučiću sam u više navrata napisao ono što mislim tako da ne bih da se vraćam na razglabanje svih promašaja njegove politike ali mislim da neselektivno pljuvanje ne može da izrodi objektivne zaključke, upravo suprotno, od silne averzije se postaje pristrasan.

Vučić jeste demagog i oportinista po večini pitanja ali u konkretnoj situaciji ima nešto i u tzv. narodnoj volji.

Mislim da je većina birača dala mandat Vučiću da radi upravo što radi.

Dakle da okreće drugi obraz i kad pucaju šamari, lete kamenice, relativizuju se genocidi i egzodusi počinjeni nad Srbima a srpski zločini se mitologizuju - sve u cilju da se apanaža EU nastavi pošto su Srbi već potpuno ubeđeni da bez EU nema života.

Srbija više nije spremna da trpi zbog svoje časti i dostojanstva.

Pristajaće da joj EU i Fondacija instaliraju periodično kvislinške režime koji suštinski rade protiv njenog interesa ali održavaju opšte uverenje da bi bilo još mnogo gore kada bi se tome usprotivili.

I bilo bi. Prekid pristajanja na sva poniženja koja nam EU i Fondacija serviraju značilo bi kolaps sistema na koji većina nije spremna.

I ma ko stajao iza Vučićeve vladavine on je mandat da radi ovo što radi dobio od ogromne većine.

Zato on čuvena replika iz Profesionalca - Nije Sloba kriv, mi smo govna - o dalje ne gubi na aktuelnosti.
 

Back
Top