Crnkinje

Podseti me sinnke na jednog mog druga Bog da mu dusu prosti, odlepio od razmisljanja za chamugama, pa otisao u Ameriku i probao u javnoj kuci i svima se hvalio...e onda je stvarno odlepio....
 
...........
 

Prilozi

  • clique6cf.gif
    clique6cf.gif
    3,2 KB · Pregleda: 725
Gazdarica:
Lupas gluposti, kao i obicno... No svejedno, ja bih se kresnula sa Denisom Rodmanom...

Ne znam gazda dal' si mislila na mene, ali stvarno je tuzna pricha. Covek je obrazovan i nije nikad uspevao da napravi normalan kontakt sa zenom. Desava se...sama znas kakvih ljudi ima. E sad onda je pocela fiksacija da su krive bele zene za to i opsednutost crnkinjama. Ostatak sam ispricao.
 
Ovo ne mogu tvrditi jer nisam nikad bio sa crnkinjom. Kad pogledate neki ***** film nekako ga crnkinje primaju s vise zelje i uzitka.
Inace znam dvojicu koji su maznuli crnkinju i kazu da je stvarno bolja od nase. Zato sam i dosao na ideju da otvorim temu. Ranije mi se nisu svidjale i ni na kraj pameti mi nije bilo da bi imao seks s nekom crnkinjom, ali u zadnje vreme mislim kad bi je dohvatio da bi pomodrela.
 
Да ли су боље у сексу? То не знам (а све сам покушао)...али да су изазовније...јесу (ех да имам скенер да је видиш) . А како љуби...
35.gif


...ма избедачим се увек.:(
 
sinnke:
Zasto Beogradjani vise vole crnkinje? I sta mislite jesu one stvarno bolje u seksu od belkinja?


Ne znam...

Ali definitivno bih opalio neku crnkinju ali da ne bude mnogo crna...

Kao iz onih spotova 50cent...

"I'll take U 2 the candyshop!
I'll lick U like a lolypop!"
 
PLESsitnihDEMONA:
Aleksej...one iz spotova 50 centi...su uglavnom mixovane...afro-latino-asian...bas sam obatio paznju.
Klasicne,cistokrve crnkinje su sranjeeee....


To je tacno, mesane su najbolje...

Uf da mi je da ozenim jednu takvu, pa da se obezbedim za ceo ziovot...
 

Back
Top