zaljubiti se preko neta

Stvarno treba da se pazis, mozda je ruzan, mozda je ludak, mozda te je nesto slagao (za godine, ime). Tako sam ja zezao jednu na krstarici sa 19 god. :? Posle nekog vremena me je pitala da mi bude devojka i da se smuvamo :shock: :shock: :shock: ! Stvarno se pripazi, u casopisu BRAVO pise o takvim stvarima. :( Puno srece! :wink: :wink: :wink:
 
I ja sam neko vrijeme chatala sa jednim dečkom,i bilo je zabavno.Ali nikad nisam pomislila na nešto više.Onda je slijedilo upoznavanje.Bilo me je strah da me nije lagao preko chata o sebi,ali kad sam ga upoznala shvatila sam da tip ok.Još nekoliko prijateljskih izlazaka,jer smo uspostavili odličan kontakt i eto tako je počela moja veza sa njim koja traje već 2 mjeseca.
Ako te zaintrigirao taj momak s kojim se dopisuješ preporučujem ti da se prvo upoznaš s njim jer ima dosta onih koji lažu o sebi,pa čak i manijaka koji vrebaju curice.Pamet u glavu.I sretno.
 
007:
Stvarno treba da se pazis, mozda je ruzan, mozda je ludak, mozda te je nesto slagao (za godine, ime). Tako sam ja zezao jednu na krstarici sa 19 god. :? Posle nekog vremena me je pitala da mi bude devojka i da se smuvamo :shock: :shock: :shock: ! Stvarno se pripazi, u casopisu BRAVO pise o takvim stvarima. :( Puno srece! :wink: :wink: :wink:

ma nijesam se bas upoznao preko chata sa nikim ali putem sms-a jesam, cura mi opisa njen izgled dosta detalja kao i ja njoj a rekla mi pogesno ime i ja sjedim u jedan cafe pijem kafu kad mi ona salje poruku da se upoznamo aj ok ja joj kazem dje sam kad dolazi umjesto cure sam vidio grob u tom trenu sam najvise volio da e zemlja otvori da propanem phuj kako je odvratna bila. :twisted: :twisted: :twisted:
 
Well, desavalo se to i meni, moram priznati. Al' uvek treba imati u vidu da osobi s druge strane monitora cesto pridodamo osobine koje ona zapravo i ne poseduje, pa cak i kad su fizicki kvaliteti u pitanju:).... posebno je opasno ako si vec stekla odredjenu viziju ko je on i shta je, pa ako se vidite, ta vizija "padne u vodu"... i .... moze decko da bude sasvim ok, ali sve jedno ces se osecati razocarano.
Mada, bez obzira shto ovi "gore":) deluju tako obeshrabrujuce, ja mislim da je ipak pre moguce naci na taj nacin srodnu dushu nego npr, u kaficu ili nekom slicnom mestu....
 
Chan Shaolin Si:
dena:
Chatujem sa jednim deckom i cini mi se da ga poznajem ceo zivot,i da se zaljubljujem u njega.Ne znam ni kako izgleda.Ima li neko slicna iskustva.Koliko je dobro zaljubiti se preko neta?


:shock: :shock:
I ja sam se zaljubila na isti nacin. Strasno, najstrasije na svetu.Nisam znala ni kako izgleda kada smo se prvi put videli, ali susret je samo pojacao emocije koje su navirale kao eksplozija,sve mi je izgledalo savrseno mada me je unutrasnji razum upozoravao da tu nesto ipak nije u redu.Bila su to cetiri meseca uzivanja, strasti i totalnog ludila. Onda je prestalo isto kao sto je i pocelo.U jednom danu.Moj unutrasnji glas je bio u pravu. Lagao je u vezi zivotno bitnih stvari, kada je shvatio da znam istinu jednostavno je otisao.Ne osudjujem ga,ponekad svi zelimo da budemo slavni, mocni i svemoguci.To je zeleo i ovaj sasvim obican decko kojeg sam ludo volela i koga nikada u zivotu necu zaboraviti.Znam da se nikada nece vratiti, ponos mu to ne dozvoljava, ali 4 meseca provedena sa njim nikada necu zaboraviti jer neko prozivi ceo zivot a ne oseti ovako nesto.Uvek vredi voleti, to je moja poruka
 
A da li vam se desilo da lazete u pocetku,pa vam se onda osoba svidi?
...uopste,kako odrediti granicu do koje cete ici na chatu(mislim na podatke o sebi koje dajete drugima)
Meni se momentalno isto to dogada,pa me zanima vase misljenje...
 
hahahahahaha!:lol: :lol: :lol:

ja sam bash veceras pricala sa najboljom drugaricom o tome kako sam se preko neta zblizila i kasnije smuvala sa tipom koji ima sve karakteristike da bude moj "prirodni neprijatelj", tj. da smo se upoznali u gradu ne bi nikad poceli da se druzimo a ne nesto vishe... :wink: :wink:
 
malecka:
hahahahahaha!:lol: :lol: :lol:

ja sam bash veceras pricala sa najboljom drugaricom o tome kako sam se preko neta zblizila i kasnije smuvala sa tipom koji ima sve karakteristike da bude moj "prirodni neprijatelj", tj. da smo se upoznali u gradu ne bi nikad poceli da se druzimo a ne nesto vishe... :wink: :wink:

па наравно, а сад ћу да ти кажем и зашто је то тако.
ви девојке сте у природи много стидљиве и у томе лежи суштина проблема...
да ти је тај дачко пришао рецимо негде у граду ти би одмах помислила: "јој, који је ово напаљени кретен...бу сотоно, ајд у воду!" и наравно не би било ништа од тога, па чак ни обично упознавање...

зато морате малкице да се ослободите и да не будете толико неповерљиве и стидљиве... :wink:
 
фигхтер:
malecka:
hahahahahaha!:lol: :lol: :lol:

па наравно, а сад ћу да ти кажем и зашто је то тако.
ви девојке сте у природи много стидљиве и у томе лежи суштина проблема...
да ти је тај дачко пришао рецимо негде у граду ти би одмах помислила: "јој, који је ово напаљени кретен...бу сотоно, ајд у воду!" и наравно не би било ништа од тога, па чак ни обично упознавање...

зато морате малкице да се ослободите и да не будете толико неповерљиве и стидљиве... :wink:

vaaaaaaaaaaaaaah! koji udarac...! recimo da si 100% promasio kad si me opisivao... :wink: nisam stidljiva i takvi likovi me ne privlace. to sto kazes da je on napaljen - on jeste napaljen i to se vidi i u kontaktu sa mnom i u kontaktu sa drugima...
ono sve naj naj o tipu, ali - prirodni neprijatelji ostaju prirodni neprijatelji! :roll:
 
malecka:
фигхтер:
malecka:
hahahahahaha!:lol: :lol: :lol:

па наравно, а сад ћу да ти кажем и зашто је то тако.
ви девојке сте у природи много стидљиве и у томе лежи суштина проблема...
да ти је тај дачко пришао рецимо негде у граду ти би одмах помислила: "јој, који је ово напаљени кретен...бу сотоно, ајд у воду!" и наравно не би било ништа од тога, па чак ни обично упознавање...

зато морате малкице да се ослободите и да не будете толико неповерљиве и стидљиве... :wink:

vaaaaaaaaaaaaaah! koji udarac...! recimo da si 100% promasio kad si me opisivao... :wink: nisam stidljiva i takvi likovi me ne privlace. to sto kazes da je on napaljen - on jeste napaljen i to se vidi i u kontaktu sa mnom i u kontaktu sa drugima...
ono sve naj naj o tipu, ali - prirodni neprijatelji ostaju prirodni neprijatelji! :roll:

по мени - уопште ниси у праву...
хајде иди овом логиком (само дајем пример, немој одмах да помислиш свашта):
рецимо ти и ја овде на форуму разменимо пар речи и то све прође ОК. ја за тебе мислим да си ОК особа, а то исто мислиш и ти за мене (рецимо).

а сад замисли ситуацију да ти ја приђем на сред града и почнем неки леви разговор типа: "извини, знаш можда колико има сати?" па кад ми одговориш онда почнем да ти причам како сам заборавио сат кући, па почињем да ширим причу да би што дуже био са тобом зато што си ми се свидела (кажем РЕЦИМО), и сад ме још убеди да нећеш да помислиш да сам неки манијак...
па наравно да хоћеш, само је цака у томе што преко нета сви сваком изгледају ОК, и многе људе идеализујемо, али у ствари то није тако.

али кажем - за тај исти разговор који би смо водили преко нета и уживо - стекли би 2 различите слике само зато што је зенски свет (опет кажем) малкице стидљив и другачије гледа на ствари... :wink:
 
фигхтер:
по мени - уопште ниси у праву...
хајде иди овом логиком (само дајем пример, немој одмах да помислиш свашта):
рецимо ти и ја овде на форуму разменимо пар речи и то све прође ОК. ја за тебе мислим да си ОК особа, а то исто мислиш и ти за мене (рецимо).

а сад замисли ситуацију да ти ја приђем на сред града и почнем неки леви разговор типа: "извини, знаш можда колико има сати?" па кад ми одговориш онда почнем да ти причам како сам заборавио сат кући, па почињем да ширим причу да би што дуже био са тобом зато што си ми се свидела (кажем РЕЦИМО), и сад ме још убеди да нећеш да помислиш да сам неки манијак...
па наравно да хоћеш, само је цака у томе што преко нета сви сваком изгледају ОК, и многе људе идеализујемо, али у ствари то није тако.

али кажем - за тај исти разговор који би смо водили преко нета и уживо - стекли би 2 различите слике само зато што је зенски свет (опет кажем) малкице стидљив и другачије гледа на ствари... :wink:

ne mozes tako da globalizujes! a sta je sa onim ribama koje se nikad ne bi spetljale sa nekim ko im ne bi platio sqpo pice i vodio ih na sqpa mesta u sqpim kolima...?
 
по мени - уопште ниси у праву...
хајде иди овом логиком (само дајем пример, немој одмах да помислиш свашта):
рецимо ти и ја овде на форуму разменимо пар речи и то све прође ОК. ја за тебе мислим да си ОК особа, а то исто мислиш и ти за мене (рецимо).

а сад замисли ситуацију да ти ја приђем на сред града и почнем неки леви разговор типа: "извини, знаш можда колико има сати?" па кад ми одговориш онда почнем да ти причам како сам заборавио сат кући, па почињем да ширим причу да би што дуже био са тобом зато што си ми се свидела (кажем РЕЦИМО), и сад ме још убеди да нећеш да помислиш да сам неки манијак...
па наравно да хоћеш, само је цака у томе што преко нета сви сваком изгледају ОК, и многе људе идеализујемо, али у ствари то није тако.

Dovde se slazem :D

али кажем - за тај исти разговор који би смо водили преко нета и уживо - стекли би 2 различите слике
I ovo moze da prodje :D
само зато што је зенски свет (опет кажем) малкице стидљив и другачије гледа на ствари... :wink:[/quote]

E ovo je vec STATIVA! :wink:

Te dve razlicite slike nastaju jer se svi mi malo ulepsavamo na netu, tj. malo lagimo :wink: nenamerno ali ipak lagimo :oops:
 
malecka:
фигхтер:
по мени - уопште ниси у праву...
хајде иди овом логиком (само дајем пример, немој одмах да помислиш свашта):
рецимо ти и ја овде на форуму разменимо пар речи и то све прође ОК. ја за тебе мислим да си ОК особа, а то исто мислиш и ти за мене (рецимо).

а сад замисли ситуацију да ти ја приђем на сред града и почнем неки леви разговор типа: "извини, знаш можда колико има сати?" па кад ми одговориш онда почнем да ти причам како сам заборавио сат кући, па почињем да ширим причу да би што дуже био са тобом зато што си ми се свидела (кажем РЕЦИМО), и сад ме још убеди да нећеш да помислиш да сам неки манијак...
па наравно да хоћеш, само је цака у томе што преко нета сви сваком изгледају ОК, и многе људе идеализујемо, али у ствари то није тако.

али кажем - за тај исти разговор који би смо водили преко нета и уживо - стекли би 2 различите слике само зато што је зенски свет (опет кажем) малкице стидљив и другачије гледа на ствари... :wink:

ne mozes tako da globalizujes! a sta je sa onim ribama koje se nikad ne bi spetljale sa nekim ko im ne bi platio sqpo pice i vodio ih na sqpa mesta u sqpim kolima...?

па то је већ друго.
постоји разлика између обичних девојака и између спонзоруша...а те такве што траже да се возиш у "sqpim" колима - класичне спонзоруше.
 
El Grande Bitcho:
по мени - уопште ниси у праву...
хајде иди овом логиком (само дајем пример, немој одмах да помислиш свашта):
рецимо ти и ја овде на форуму разменимо пар речи и то све прође ОК. ја за тебе мислим да си ОК особа, а то исто мислиш и ти за мене (рецимо).

а сад замисли ситуацију да ти ја приђем на сред града и почнем неки леви разговор типа: "извини, знаш можда колико има сати?" па кад ми одговориш онда почнем да ти причам како сам заборавио сат кући, па почињем да ширим причу да би што дуже био са тобом зато што си ми се свидела (кажем РЕЦИМО), и сад ме још убеди да нећеш да помислиш да сам неки манијак...
па наравно да хоћеш, само је цака у томе што преко нета сви сваком изгледају ОК, и многе људе идеализујемо, али у ствари то није тако.

Dovde se slazem :D

али кажем - за тај исти разговор који би смо водили преко нета и уживо - стекли би 2 различите слике
I ovo moze da prodje :D
само зато што је зенски свет (опет кажем) малкице стидљив и другачије гледа на ствари... :wink:

E ovo je vec STATIVA! :wink:

Te dve razlicite slike nastaju jer se svi mi malo ulepsavamo na netu, tj. malo lagimo :wink: nenamerno ali ipak lagimo :oops:[/quote]

па понекад и намерно... :oops:

п.с.
је л` и ово статива? :wink:
 

Back
Top