zaljubiti se preko neta

Imam drugaricu koja je ludo zaljubljena u decka kojeg je upoznala preko neta.Mislim da je to zaista super ali ne bi trebalo to da shvatis ozbiljno jer mozda je to samo prevara.Ipak uzivaj dok traje! :wink:
 
Saint:
Olga:
... Inace, moj decko je jedna jedina osoba sa kojom sam se upoznala od 127 njih sa kojima sam kontaktirala preo ICQ-a. ...

:shock: :shock: :shock:

Da, 127, vecina je trazila da se upoznamo, sve sam ih otkacila, ali ipak, ima tu dosta Rusa, Italijana, i nekoliko zenskih osoba.... a kad otkacis nekoga, ne zelis da se upoznas sa njim, najcesce prekidaju kontakt. Tako da trenutno komuniciram sa 20-ak ljudi sa te liste. A ostalih se ni ne secam
P.S. (ja sam Olga, ovo mi je drugo ime)
 
Saint:
Svako ko je na pragu zaljubljivanja u doticnu osobu na netu neka pod hitno nabavi kamericu (1.200din) i skine programcic Paltalk sa neta i kaze 'izabraniku srca svog' da uradi isto. Ipak nije sve u cudnom sklopu mozdanih vijuga koje se poklapaju kod oboje...ima neceg i u spoljasnjem izgledu. Ne vredi zaljubljivati se bez toga. Jasno je da ce kamera dati verniju sliku od obicne fotke koja na kraju krajeva i ne mora da bude prava (njegova/njena).

Kako si ti jedna povrsna osoba-a zar ne moze da ti se svidi neka osoba iskljucivo na osnovu onog sto ima u glavi pa nek je i ruzna?Lepota usahne a ako nemas dobrog i inteligentnog sagovornika i partnera pored sebe onda mozes samo da se zaebes u zivotu
 
E, mani me se tih gluposti tipa 'jao, kako sam ja drugaciji od ostalih'. Bas me zanima koliko bi bio zaljubljen u osobu koja ti se psihicki svidi a onda je upoznas i vidis da ima 150kg, da je aljkava, a bogami pomalo i smotana a? Definitivno se covek moze zaljubiti preko neta cak i dok nekog ne upozna in real, ali niko NIKO mi nece soliti pamet da ce ako vidi da ta osoba u stvari bas ninasta ne lici (pod tim se podrazumeva da cak nije ni simpaticna) da ostane zaljubljen u nju. Molim vas, dosta te lazne moralnosti. Povrsni su oni koji bas tvrde nesto kao ti. Svima nama je ipak koliko toliko bitna spoljasnost, sem ako i sami mozda nismo malkice ruzni a? Da se nisi mozda prepoznao u tome?
Uostalom, neke veze vezice koje krecu na netu mogu da okoncaju kao prijateljstvo a ako zelis pravu stvar onda je tu bitan fizicki izgled da bi ta veza trajala i mozda uspela da se pretvori u nesto za citav zivot. U svakom slucaju, bitna je i spoljasnost i unutrasnjost, jedno bez drugog ne ide.
 
older:
Saint:
Svako ko je na pragu zaljubljivanja u doticnu osobu na netu neka pod hitno nabavi kamericu (1.200din) i skine programcic Paltalk sa neta i kaze 'izabraniku srca svog' da uradi isto. Ipak nije sve u cudnom sklopu mozdanih vijuga koje se poklapaju kod oboje...ima neceg i u spoljasnjem izgledu. Ne vredi zaljubljivati se bez toga. Jasno je da ce kamera dati verniju sliku od obicne fotke koja na kraju krajeva i ne mora da bude prava (njegova/njena).

Kako si ti jedna povrsna osoba-a zar ne moze da ti se svidi neka osoba iskljucivo na osnovu onog sto ima u glavi pa nek je i ruzna?Lepota usahne a ako nemas dobrog i inteligentnog sagovornika i partnera pored sebe onda mozes samo da se zaebes u zivotu
Pa povrsni stvore, kako zamisljas da se sklopis sa nekim a samo ti prica valja, ili eto ako se ide tvojom logikom, sta ces ako ti prica usahne,? :lol: :roll:
Prema tome ako ti je prica naaajbitnija a sve drugo je minorno, onda brate samo chatuj i nikada ne trazi slike i ne upoznaj nikoga jer imas ono sto ti je najbitnije, pricu(slova)..i eto tvoje idealne ljubavi. Sklop svega daje ljubav i jednog i drugog kao sto Lilith kaze. I imam jos jednu malu perverznu opasku... :twisted: : kada masturbriras ili kada si to radio ili radila, da li zamisljas pricu ili sliku? :P :roll: Nije puko uproscavanje ljubavi i smog vodjenja ljubavi, vec dokaz da jedno bez drugog u zivotu NE IDE!!!!Znaci kad sklopis i fenomenalnu pricu i izgled koji tebi odgovara, dobices SVE, jer kad tad jedno od ta dva zakaze u nekom zivotnom trenutku jer nobody's perfect!!!
 
007:
Stvarno treba da se pazis, mozda je ruzan, mozda je ludak, mozda te je nesto slagao (za godine, ime). Tako sam ja zezao jednu na krstarici sa 19 god. :? Posle nekog vremena me je pitala da mi bude devojka i da se smuvamo :shock: :shock: :shock: ! Stvarno se pripazi, u casopisu BRAVO pise o takvim stvarima. :( Puno srece! :wink: :wink: :wink:
Stvarno,pazi...Meni se desilo da sam se bas zagrejala za jednog tipa preko neta a da ga nisam ni videla...A kad sam ga videla,pobegla sam...Ruznije stvorenje nisam videla ni u horor filmovima!Moj savet ti je da trazis da ti posalje sliku!
 
Nemoj da prihvatas sve zdravo za gotovo. Upoznala sam nekoliko ljudi sa neta, i sa skoro svima ostala u odlicnim odnosima. Prvo ga upoznaj malo bolje, pa vidi sta ces. Al na prvom "sastanku" povedi i nekog sa sobom:-) Salim se, samo idi na neko javno mjesto da mozes vristat :D
Zaljubila sam se preko neta, i imala divnu vezu. Zapravo, prvo smo se svidjeli jedno drugome, ali razmijenili slike, pa onda brojeve telefona, pa pricali tako jedno mjesec dva, i onda upoznavanje, muvanje.... i tap! :D Ima i iskrenih, sto da ne.
 
:oops: I ja sam se relativno skoro zaljubila preko neta. A pri tom imam 25 god i ne ocekuju se od mojih vrsnjaka takve stvari. Tip je totalno ok,bar preko neta, i cini mi se kao da bih ceo zivot mogla da provedem sa njim. On je Amerikanac i sve je bilo super dok on nije poceo da se raspituje preko americke ambasade za dokumenta koja su mi potrebna da bih dobila vizu. Zapeo i pare za kartu da mi posalje itd. Tu sam se ja malo zapitala, a onda trkom nestala. Sve, sve, ali net je jedno, a realnost nesto sasvim drugo. Mada odusevio me je sto nije odmah trazio sliku i kako to vec ide. Bas smo se dopisivali, ali osetila sam kao da gubim kontakt sa spoljnim svetom
 
To sto ti se desava je sasvim normalno.....Ali ipak se pazi,ima svakakvih ludaka,nedavno mi je ortakinja pricala o iskustvu njene drugarice koja je chatovala sa tim nekim tipom oko dve godine.....Videli su se ja mislim par puta,sve je bilo ok....Bili strava kao da se zanju citav zivot..a onda...onda je on pokusao da je siluje....Devojke drage,cuvajte se ako imate zelju da se vidite sa drugarom sa chata gledajte da to bude negde u centru grada!Ima stvarno svakakvih likova,slusam o tome stalno!Ja chatujem oko mozda 2 godine i za sada se nisam videla ni sa kim..ustvari sa jednim likom jesam.Pazite se dobro!A sto se tice zaljubjivanja to je nesto normalno....Imala sam ja te tripove pa bi me svaki put drugarice spustale na zemlju sa onim cuvenim "mozda je psihopata"."mozda je gabor".......CUVAJTE SE I SRECAN VAM DAN ZALJUBLJENIH! POZZ SVIMA :wink:
 
Ono sto se meni desilo je prava love story...Inace nisam neko ko 'visi' na netu, tako da je upoznavanje doticne osobe bilo sasvim slucajno. Da slucajnost bude jos veca, ni on nije jedan od onih koji 'vise' na netu (u to sam se kasnije i sama uverila) Anyway..posle veceri u gradu iz ciste dosade prikacila sam se na icq u potrazi za nekim zanimljivim za pricu posto je bilo isuvise rano za spavanje (rano je za mene vrlo relativan pojam;) ) i onda sam ugledala njegov nick koji je bio totalno drugaciji od drugih...krenula sam pricu, javio se i tako smo caskali neko vreme kao prijatelji. Nije mi trazio sliku, nisam ni ja njegovu..proslo je neko vreme, a onda sam ja posto sam primetila da smo neverovatno slicni i da mi se sve vise dopada, htela da vidim i kako izgleda. Kad mi je poslao sliku odusevila sam se! Kakav dasa! Poslala sam i ja njemu svoju (skromnost na stranu, ali izgledam zaista dobro) i naravno dopala sam mu se...Ali niko od nas nije zeleo da prizna koliko mu se zaista dopada onaj drugi, vec smo chatovali sve vise i vise i sve duze i duze (jednom smo pricali od 23 do 14h sledeceg dana:) )...poceli da ostajemo kod kuce, da ne izlazimo...da se cujemo telefonom...ali i ja i on smo odbijali mogucnost da se prepustimo zaljubljenosti iako smo to u stvari radili:) Jednog dana je puklo..u pozitivnom smislu:) I ja i on smo napisali skoro istovremeno mail o svojim osecanjima ( a to koliko puta smo napisali istovremeno istu recenicu, radili iste stvari i tako to da ne i pominjem) i tako je pocelo. Proslo je 2 meseca pre nego sto smo se videli. Bili smo ludi od zaljubljenosti...Dan kad smo se sreli ostace mi zauvek u secanju kao jedan od najlepsih u mom zivotu posle koga su usledili samo sve bolji i bolji. Zajedno smo vec 9 meseci i svaki dan je kao u bajci...toliko ljubavi nisam nikada dozivela, toliko identicnu osobu meni nikada srela...I da mi je neko rekao da cu drugi deo moje duse sresti preko neta samo bih se sarkasticno nasmejala, ja nisam bila osoba kojoj je to ikada palo napamet - da nadje momka na netu, posto i nisam previse tu a i do tada mi se to nekako cinilo pacenicki...Nekako sam imala utisak da momke preko neta nalaze samo neke pacenice koje to ne mogu da urade in real life. Sada sam se uverila u drugacije. Zato devojke, sasvim je moguce da cete naci cak i savrsenu osobu za vas na ovim prostorima:) Ipak naravno, oprez nije naodmet.
Eto, nadam se da nisam previse udavila, ali kao neko ko ima nekog (dobrog) iskustva u tome, smatram da mogu da doprinesem donosenju nekakvog stava sto se zaljubljivanja preko neta tice.
 
Serendipity:
Nekako sam imala utisak da momke preko neta nalaze samo neke pacenice koje to ne mogu da urade in real life. Sada sam se uverila u drugacije.

To i jeste poenta ove price - nekad su se ljudi upoznavali u diskotekama, a danas preko kompjutera. I zaista me nije sramota da priznam da sam ja svog decka nasla na netu (potpuno neplanirano! preko icq-a sam samo zelela da usavrsavam strane jezike), pa cak i ako svi misle da je to "pacenicki". Uopste nije tako. Pored 3 osobe koje su mi se udvarale u to vreme (a jedna ponuda je bila - "i zvezde sa neba, i dusu bih dao djavolu za tebe, bozanstveno stvorenje") ja sam izabrala osobu koja mi se svidja - a to sto sam je srela bas na netu - je slucajnost. Ne treba tome pridavati veliki znacaj. Pozdrav!
 
To nikad ne moze da se zna.Ima jedan decko koga sam upoznala preko chata i bas danas smo se upoznali.Ja nisam mogla da verujem kako je ruzan,a opisao se kao tamo neki frajer.Nikad ga necu vise ni pogledati.
Ali sam se i pre jedno 3 godine uponzala sa jednim iz Banja Luke i on je stvarno cool.Iako ga ne poznajem licno jako mi se svidja. :P :P :P
 
prosla sam tu pricu..
savet-ti najbolje znas da li je on osoba koju zelis pored sebe,po bilo kojoj osnovi,znaci ako ti je lik ok,blizak,zanimljiv,a ispostavi se da nije onakav kakav bi ti zelela da bude,alternativa postoji,
prijatelja nikad dosta...
 
Mislim da je jako lako izvuci zakljucak da je moguce naci dragu osobu preko neta. Naravno, treba biti oprezan i to se ne desava svaki dan. Princ postoji, ali dok se dodje do njega treba upoznati nekoliko desetina zabaca i ne treba se razocaravati ako prva osoba na koju naletis ne zadovolji tvoje kriterijume. Mislim da je chat dobar da nekog upoznas (i to nije nikakav pacenik), a da li ce biti nesto vise od toga to odredjujemo tek pri kontaktu uzivo jer moze neko biti i lep na slici, a da uzivo nema onaj sarm koji te privlaci. Naravno slazem se sa tim da upoznavanja budu na javnim mestima, po danu i uz slicne mere opreza (izuzev one da na sudar dolazis u pratnji trece osobe – tada to ne lici ni na sta). Jezim se od onih situacija “On iz Amerike, ja odavde i on meni poslao papire da zivim tamo do kraja zivota” ili “Imam decka pola godine, volimo se i verna sam mu iako se nismo nikad videli”. Mora se znati sta je real life, a sta je net. Ja sam pristalica neta i mislim da je to sjajan nacin da se neko upozna, narocito u ovo doba kad su momci malo povuceniji uzivo i da treba ponekad proviriti na net iako “sam retko na netu”, “nisam pacenik da trazim decka na taj nacin”, “na chatu sam da se zezam, da caskam sa rodjacima, usavrsavam engleski, bla, bla, bla” i mislim da smo svi na netu da bismo nekog upoznali uzivo i nije mi jasna devojka koja chatuje dve godine i za to vreme je imala samo jedan susret, ali dobro. Sve u svemu zelim vam puno srece i glavno je da im ne govorite velike reci do momenta dok im ne vidite oci :wink:
 

Back
Top