VMO montažnim kućama

mojickamala

Zainteresovan član
Poruka
319
Skoro sam se raspitivala o montažnim kućama i ne zvuči uopšte loše ideja imati jednu.
Mislim da je najveća prednost to što moja deca ne moraju da imaju kuću kakvu sam ja imala, nego rasklope i sastave sebi po meri šta im treba.
Mnogi ljudi imaju potrebu da krenu od nule, ali moraju da se pomire sa stanom/kućom koje su nasledili/dobili od roditelja.
 
mojickamala:
Skoro sam se raspitivala o montažnim kućama i ne zvuči uopšte loše ideja imati jednu.
Mislim da je najveća prednost to što moja deca ne moraju da imaju kuću kakvu sam ja imala, nego rasklope i sastave sebi po meri šta im treba.
Mnogi ljudi imaju potrebu da krenu od nule, ali moraju da se pomire sa stanom/kućom koje su nasledili/dobili od roditelja.
Lepo izgleda i zvuci na prvi pogled ali kod nas kvalitet tih kuca bas nije kao npr. u Svedskoj, Americi, Holandiji,....mora da se vodi racuna.I to je jedna nauka.
Sada su im i cene dosta visoke oko 270-300 EUR/m2 medjutim strane su jos skuplje.
Mi smo razmisljali i o toj varijanti ali smo se ipak odlucili na gradnju manje kuce.
Ako te interesuju detalji, njih bolje poznaje muz pa moze da ti posalje na pp.
 

Back
Top