Sta ako...?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Sta ako...?

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano Sta ako...?

Dakle, sta ako se desi da se dve osobe rode u istom mestu u isto vrene? Da li to znaci da ce im sudbine biti iste? Ne mislim da je to statisticki neverovatno - uzmimo naprimer da su istog pola i da su rodjene u nekom velikom gradu. Nekad mora da se potrefi da se rode u isto vreme istog datuma.
    Pa da cujem vase objasnjenje cenjeni astrolozi.
    "Ne postoji stvaranje ni razaranje Ni sudbina ni slobodna volja; Ni staza ni postignuće; Ovo je konačna istina."
    Šri Ramana Maharši

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano Re: Sta ako...?

Citat Original postavio Truman
    Dakle, sta ako se desi da se dve osobe rode u istom mestu u isto vrene? Da li to znaci da ce im sudbine biti iste? Ne mislim da je to statisticki neverovatno - uzmimo naprimer da su istog pola i da su rodjene u nekom velikom gradu. Nekad mora da se potrefi da se rode u isto vreme istog datuma.
    Pa da cujem vase objasnjenje cenjeni astrolozi.
    ..., a još ako su rođene od ISTE osobe, onda je to stvarno ogromna KOINDCIDENCIJA !!!
    član javne grupe

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

Vidim da odgovora od onih koji se bave astrologijom jos nema. Sta na osnovu toga treba da zakljucim?
    "Ne postoji stvaranje ni razaranje Ni sudbina ni slobodna volja; Ni staza ni postignuće; Ovo je konačna istina."
    Šri Ramana Maharši

Kista
    Guest

...pa te osobe imaju vrlo slichne zivote naravno..ali se razlikuju po okruzenju u kom zive itd.ako jedan voli naprimer da peca iz chamca, drugi voli isto to ali na obali..jednostavno..isto ali drugachije (navika koja se vremenom izgradjuje).......bitno je da oni vole da pecaju

Primećen član Mady (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Genetske predispozicije, socijalno okruženje... puno toga ostavlja prostor za nijansiranje karaktera, samim tim i životnog toka.

U astrološkoj školi u kojoj sam već godinama je već godinama sa mnom u grupi devojka koja je rođena 24,5 časova nakon mene. Sedele smo u nekoliko navrata i razmatrale svoje životne tokove - iste rane ljubavi, zdravstveni problemi roditelja, poslovne okolnosti... U našoj grupi od 26 ljudi postoji još jedan par koji je rođen takoreći istog datuma - sa razlikom od svega 12 časova. Njihove živote nisam ispitivala ali bilo bi zanimljivo čuti da li je i kod njih postojao sličan tok.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •