Trojka

MrNapokon

Legenda
Poruka
59.235
Ne volim trojke. I obavezno mi se javi neki lik a zenska mu slucajno nije tu, pa kao dal bi jel bi.
Sta vi mislite o trojkama tj parovima koji vas regrutuju na inspekicju pa eventualno akciju?
 
Ne znam, to bi trebalo biti zabavno ... tako da ako postoji neki razlog, da li u paru, ili sta se trazi u samoj izvedbi, koji po tebi sprecava zabavu, onda svakako ne.

Htjedoh reci,prije nego sto se zapetljam, moze biti ok :D
 
Ne znam, to bi trebalo biti zabavno ... tako da ako postoji neki razlog, da li u paru, ili sta se trazi u samoj izvedbi, koji po tebi sprecava zabavu, onda svakako ne.

Htjedoh reci,prije nego sto se zapetljam, moze biti ok :D

a ono ona te zavede i osetis muzevljev topao dah iza kako ti sapuce "Tooo, sad je hebi, sad je razvali" i skapiras da ga pali nesto kinky ali nisi bas siguran do koje mere da li je samo opusten ili?
 
a ono ona te zavede i osetis muzevljev topao dah iza kako ti sapuce "Tooo, sad je hebi, sad je razvali" i skapiras da ga pali nesto kinky ali nisi bas siguran do koje mere da li je samo opusten ili?

Da bi bilo opustenije, trebalo bi prvo malo provesti s ljudima van spavace sobe ... upoznati se sa pravilima igre, sta, kako itd ... ali cim primjetis da zabava nestaje, bjezi otale glavom bez obzira :D
 
a ono ona te zavede i osetis muzevljev topao dah iza kako ti sapuce "Tooo, sad je hebi, sad je razvali" i skapiras da ga pali nesto kinky ali nisi bas siguran do koje mere da li je samo opusten ili?

ako je samo topao dah ono sto osetis onda dobro

ali ako posle daha ide zmija

mozda budes jedina hebana strana
 
Koliko ja vidim, vi se bojite tudje kite, vise nego sto vam je do avanture ... ako nista, bar znate sta je kita, nece vas ujesti ako vas slucajno u nekom trenutku i dotakne :lol:
 
a ono ona te zavede i osetis muzevljev topao dah iza kako ti sapuce "Tooo, sad je hebi, sad je razvali" i skapiras da ga pali nesto kinky ali nisi bas siguran do koje mere da li je samo opusten ili?



Isključivo sam za varijantu trojke s dve žene. :per:

A ovu varijantu s muževim toplim dahom (pretpostavljam na vratu) , šaputanjem ostavljam drugima. :mrgreen:

Sledeće iza toplog daha, da te ne iznenadi, mož da bidne da osetiš njegovu toplu kitu. I dobro je ako je osetiš samo na vratu, a ne negde dole..... :rotf:
 
Ne volim trojke. I obavezno mi se javi neki lik a zenska mu slucajno nije tu, pa kao dal bi jel bi.
Sta vi mislite o trojkama tj parovima koji vas regrutuju na inspekicju pa eventualno akciju?

Probao nisam...
Želim da probam.
Ali. Ako budem u trojci to će stvarno biti trojka, znači svo troje su u međusobnom "odnosu", jer ako nije tako to nije trojka i ne vidim smisao praktikovanja iste...Tj mislim je da svaka trojka neka varijanta bisex odnosa i ko nije spreman na to ne treba ni da pokušava...Naravno to ne znači da će neko da me naguzi i sl...jelte...
Samo kad tako razmišljam sa kim bih u trojku, shvatim da nemam s kim jer ne ispunjavaju moje kriterijume, počev od higijene npr...:cool:
 
a ono ona te zavede i osetis muzevljev topao dah iza kako ti sapuce "Tooo, sad je hebi, sad je razvali" i skapiras da ga pali nesto kinky ali nisi bas siguran do koje mere da li je samo opusten ili?

Au sine moj, u sta si se ti upetljao! :eek:
Begaj ti od tog lika inace ce u sledecoj epizodi biti cmar wars! :lol:
Inace nisam za trojku. MMZ ne bih jer kud cu ako je taj lik neki ultra mega giga obdareni tip pa posle da se skenjam. A MZZ jer ne mogu da izadjem na kraj ni sa jednom a kamoli sa dve.
Setih se onog vica sa pandurom u grupnjaku. :lol:
 
Au sine moj, u sta si se ti upetljao! :eek:
Begaj ti od tog lika inace ce u sledecoj epizodi biti cmar wars! :lol:
Inace nisam za trojku. MMZ ne bih jer kud cu ako je taj lik neki ultra mega giga obdareni tip pa posle da se skenjam. A MZZ jer ne mogu da izadjem na kraj ni sa jednom a kamoli sa dve.
Setih se onog vica sa pandurom u grupnjaku. :lol:
9k=
26-english-cucumber.jpg
:lol: Poredjenje
 
Ne volim trojke. I obavezno mi se javi neki lik a zenska mu slucajno nije tu, pa kao dal bi jel bi.
Sta vi mislite o trojkama tj parovima koji vas regrutuju na inspekicju pa eventualno akciju?

Ja odgovorno tvrdim da bi bar 80% muskaraca pristalo na trojku sa lepim i veselim devojkama,a 99% je nekad mastalo o tome:lol:
 

Back
Top