dodaj.rs

kojeimedadam

Buduća legenda
Poruka
27.251
Како да приступим сликама које је Форум Крстарице преузео са ..dodaj.rs...са мог налога на том сајту...пре његовог гашења?

Ја имам називе свих слика које сам уплоадовао на ...dodaj.rs...и линкове тих слика ...који су постали неупотребљиви..:(
 
Na pomenuti nacin se pomoglo svima, a o kolikom se poslu radilo ilustrovacu ti podatkom da je samo na Svastari povuceno preko 20.000 slika, na Fotografiji preko 8.000 ... ne secam se za ostale podforume, ali ukupno je sigurno bar 35 - 40 hiljada slika na ovaj nacin spaseno. Imajuci u vidu ovoliki broj slika zaista je nerealno ocekivati da je neko to mogao jos i da razvrstava, mislim trebala bi sigurno armija ljudi za to.

Korisnicima koji traze svoje slike savetujem da na temama i podforumima na kojima su postavljali slike pretragom pronadju sve koje su postavili i onda one koje nisu linkovane su najverovatnije te sa dodaj.rs. U pretragu postavite opciju rezultata pre decembra prosle godine, jer posle nije ni moglo da bude.
 
slike su bekapovane na nas server da se ne bi izgubile kad je dodaj najavio gasenje naloga. nismo pravili listu korisnika po slikama

Пошто су ..СВЕ СЛИКЕ...уплоадоване са мог компјутера ..нису са интернета...имам :D..СВЕ НАЗИВЕ СЛИКА...а тај назив се по правилу увек налази на крају линка и обично је у екстензији.. .jpg ..или .. .png ... ;)

За пример даћу.. репродукцију слике.. коју је сликала моја мама као девојка и која ми је врло драга..:D:D:D...и налази се као " уводна слика " на свакој мојој сликовној теми..:aha2:

http://forum.krstarica.com/showthread.php/723680-Slika-Fotografija-Za-Moju-Dušu-♥-♥-♥-♥

Линк са сајта ..dodaj.rs ---► dodaj.rs/f/3D/i6/1aoIQlRf/zamaminudusu.jpg

Линк са Форума Крстарице...---► forum.krstarica.com/images/imported/2015/04/zamaminudusu-1.jpg
-----------------------------​

ИЛИ са теме ...Omiljena Stvorenja ♥ ♥...која је постала ..ЗБИРНА ТЕМА...и на којој је врло тешко пронаћи своје слике, јер је ...СВЕ ИЗМЕШАНО...:sad2:

http://forum.krstarica.com/showthread.php/738974-Omiljena-Stvorenja-♥-♥?p=31147419#post31147419

Линк са сајта ..dodaj.rs ---► dodaj.rs/f/I/UN/2F2UL57f/nes100.png

Линк са Форума Крстарице...---► forum.krstarica.com/images/imported/2015/10/nes100-1.png
-----------------------------​

Питање - Да ли би се по тим називима слика ..исте могле и пронаћи?
 
:eek: ..ШТА ЈЕ САД ОВО...:confused:

Када сам направио предходну поруку...по навици...направио сам скриншот...▼

07182310871194791824.png


...а када сам свратио да видим има ли неког ..одговора...:eek:...▼

03047602667300379940.png


и доњем менију...:eek: ...СВЕ ОПАНАЧКЕ...:huh:²

Уђем у едитор ...а тамо ...:eek: КОМПЛЕТНА ПОРУКА :eek: ....▼

78156999189290065866.png


АКО СВИ ВИДИТЕ ШТО И ЈА...онда овај пдф има неког ..УЉЕЗА...:per: ... или је ...ЗАБАГОВАО

Био сам на пдф Сваштари...тамо ...СВЕ ОК
 
Пошто су ..СВЕ СЛИКЕ...уплоадоване са мог компјутера ..нису са интернета...имам :D..СВЕ НАЗИВЕ СЛИКА...а тај назив се по правилу увек налази на крају линка и обично је у екстензији.. .jpg ..или .. .png ... ;)


Питање - Да ли би се по тим називима слика ..исте могле и пронаћи?

probaj search samo obelezi da ti pokaze post, ne temu.
 
Мало сам гледао :ceka: & контао :think: ...и....:idea:

Ппонашао сам ...ЈЕДНОСТАВНИЈУ & ЕФЕКТНИЈУ ПРЕТРАГУ ...за слике и оно најважније ► ЛИНКОВА тих слика...;) :D:D:D

Наравно то важи само за оне форуме и теме за које знате ..да на њима имате постављене слике...;)

Па да кренемо у ..РИСРЧ...:lol:

43798701101997875144.png


На свакој теми постоји број одговора и број прегледа. Кликните мишем на број Одговора ...;)

79415007043353552053.png


Тада ће вам се отворити мањи виндов .. са списком свих корисника који су постављали слике на тој теми и са бројем порука ( слика ) за сваког корисника " по на особ ". Кликните мишем на број ваших порука...;)

89241447744915527548.png


Тада ће се отворити велики виндов ..у коме можете видети ЛИНКОВЕ постављених слика и датуме постављања...;) :D:D:D

ПКП...;):D:lol: ( Просто Ко Пасуљ )
 
Poslednja izmena:
Хууухххх..:huh:

Са ...ПРЕТРАГОМ...коју сам образложио у предходној поруци...НАШАО САМ СВЕ ЛИНКОВЕ ПОСТАВЉЕНИХ СЛИКА...:D:D:D

Једино нисам могао да приступим сликама...од аватара и профила, јер се те слике постављају директно на форум и не могу се наћи овом претрагом..:(
 
Имам ЈА ;)

Преко њих постављам слике на овом форуму.

За сада су " Сасвим ОК " ( мислим да се власник променио ), а за остало не знам. Има доста миграције на нету...продају се ( преузимају ) хостинг сајтови, али они.. ЈАКИ - И ДАЉЕ ПЛИВАЈУ..;)

За разлику од раније ...врло мало има сајтова, међу овим ЈАКИМ ..код којих има слободних налога..:) Већина њих има " само " плаћене налоге.

Мислим да код .. додај.рс ..можеш да отвориш налог, али не знам да ли је " слободан " ..и докле...:think:( број слика ).

Поучен лошим искуствима, нарочито са ..СРАНИМ УПЛОАДЕРИМА ..више не отварам налоге и постављам слике као " Гост "...:lol:
 
Имам ЈА ;)

Преко њих постављам слике на овом форуму.

За сада су " Сасвим ОК " ( мислим да се власник променио ), а за остало не знам. Има доста миграције на нету...продају се ( преузимају ) хостинг сајтови, али они.. ЈАКИ - И ДАЉЕ ПЛИВАЈУ..;)

За разлику од раније ...врло мало има сајтова, међу овим ЈАКИМ ..код којих има слободних налога..:) Већина њих има " само " плаћене налоге.

Мислим да код .. додај.рс ..можеш да отвориш налог, али не знам да ли је " слободан " ..и докле...:think:( број слика ).

Поучен лошим искуствима, нарочито са ..СРАНИМ УПЛОАДЕРИМА ..више не отварам налоге и постављам слике као " Гост "...:lol:

Hvala za info. Krecem sa big uploadom sad na Dodaj.rs :)
 

Back
Top