Norton antivirus je mrtav

Jedan godinama u vrhu komercijalnih antivirusa se od 2015 godine vise ne proizvodi.Sta ce kog djavola dalje da pravi taj Simantek???

Nikada nisam ni koristio norton, sećam se da su probali da ga provlače pri instalaciji drugih programa.

- - - - - - - - - -

godinama ne koristim antivirus, ni fajervol, nisam imao nikakva sranja
ranije sam f-prot i aviru

Super je što si to podelio sa svima na javnom forumu, ohrabrujem ovakvo istupanje.
 
Jedan godinama u vrhu komercijalnih antivirusa se od 2015 godine vise ne proizvodi.Sta ce kog djavola dalje da pravi taj Simantek???

Hewlet Packard je američki trash sa najgorim drajverima koji obavezno usporavaju komp a prateće aplikacije smaraju
Symantec Antivirus najgore njesra koje toliko izmenja sistem da kad ga ukloniš ko da imaš viruščinu - ne vraća originalne fajlove u prvobitno stanje.

Fora je što se plaćali tekstovi po novine, inače slabo faćao virusi...
Ja proveravao...

- - - - - - - - - -

a dokle je išla amerikanska paranoja govori podatak da je pod nasiljem korisnika Microsoft konačno morao da prepozna ruski Kaspersky
kao validan antivirus na kompu pod Windows platformom - dugi niz godina se dešavalo da imaš najbolji antivirus a da se Windows oglašavao da nema instalirane zaštite

Znači zajebi bratanče...

- - - - - - - - - -

:zurka:
 
Koga briga kad postoji AVG

jaro moj lijepi zadjabe imaš avasta ako nećeš da se cimaš a jošmanje plaćat za tudji rad
a ima avira al počeli i oni jest pomalo

a još bolje ako imaš bekap pa kad posumnjaš da nešto nije ponajbolje a vratiš lijepo unazad...
a antiviruse zajebeš u troskocima...

ako primetiš bolan, svi download page-ovi su ti uniformisani ko da skidaš odistog a oće da šalju šta si obišao pa im ne ostavljaj mail adresu ako ideš na sajtove jer vezuju odmah za profil... odeš za ameriku naprimer a oni znaju da si obilazio gej sajtove ko svaki pošten muškarac sa Balkana, zadjaba ćeš ti njima objašnjavat da si htio samo uporedit ćunu ko ima veću...

a vidjet i šta radi Firefox po internetu kad stisneš CLEAR HISTORY...

kurvinjska posla su u toku a biće još ljepše od 2020-te... od mobilnih dokompjutera...

- - - - - - - - - -

vjeruj ti meni pa kad instaliraš ta ti sve treba i dopuniš a napravit bekap sa nekim od programa za tu svrhu
pa kad zatreba a samo vratiš unazad...
ja tako a vi god kako...

- - - - - - - - - -


:krsh: :lom: :fiju:
 

Back
Top