Sta je to sto vam srecu kvari?

kvari? Ništa, bar ne trajno.
gun.gif


raspoloženje može da se pokvari...ali ni to zauvek.

ja ne umem ko normalan čovek ni da budem depresivna - mrzi me to stalno jedno isto, motanje oko iste stvari i saplitanje, pa tako zaboravim za 24h što sam se uopšte nervirala/bila tužna.

Mrzi me da budem u kofliktima
mrzi me ponekad i da slušam viceve
mrzi me da imam trajna opredeljanja, destruktivna
mrzi me ponekad i da budem kurtoazna (na štetu mog vremena npr)
eto
ali što bi mi to kvarilo sreću?
Ko kaže da se išta na svetu MORA 8)
 
nikad ne krivim druge,samo sebe.

kvari mi ( ovo je bas neki suvoparan post...ko pra-pra-pra-pra...ona nastavnica od Sare Nijagare)...mozda sam malo gordija nego sto bih zelela da budem.

ne znam...mozda je potrebno da se razlivas ko blato po ulici,da curis ko neki sekret iz nekog otvora,da budes providan i bljutav ko ustajala voda...da bi stvarno bio srecan.

sad se setih : sreca je nespojiva sa ambicijom !

shvatila sam da su najsrecnije zene bas one najprostije domacice koje nisu videle dalje od sherpe i za koje je WOW !!! naci BAS odgovarajuci poklopac za serpu za ajvar !

tesim se sto to uvek mogu da budem,znaci...ima nade za mene...od sad seckam samo crni luk !
 
gurmanci:
Sa ljudima?
U ljubavi?
Medju prijateljima?
U zivotu?
Jednom sam ovde cini mi se napisala da mi je u ruke dosla knjiga "otrovni ljudi" ne znam gde se moze naci kazu koriste je kao literaturu ovi sto zavrsavaju psihologiju, pa sam ja tu analizirala mnogo toga sto se svakodnevno dogadja...Kod ljudi me nervira ravnodusnost...Navikavamo se nekako na nesrece bedu i ljudsku patnju pa kad se nesto strasno desi niko za dva dana vise i ne zna i ne spominje sta je bilo...U ljubavi? O tome bi se moglo nadugo i nasiroko...jedna rec je dovoljna neiskrenost sigurno...Ali opet kaze neko...ko ce da nam ugodi...Kad smo iskreni ne valja ni to...uvek nekog povredimo...Medju prijateljima...tu sam jako osetljiva...boli me vise nego sto mogu zamisliti...Opet citiram jednu zenu koja kaze: Kad me prijatelj prevari ne oprastam...to je povreda duse koja boli jace nego ostrica noza... U zivotu? Sto znam sta bi al je kasno...Sto imam gde i imam sa cim ali sa kim? Ali ja sam optimista ipak i uvek kazem "bice bolje"
 
e :lol:
Arielu nervira ravnodušnost,
a mene nervira drama oko ptičjeg gripa, sudara na autoputu, talk-show-a na TV, skupštinskih glasanja, gaća sa estrade, i ostalog jalovog razgovora svakidašnjih jadikovki... blah...:lol:

al se recim - nerviram oko svojih šiški :P
 
Uh pitanje je bas.........pa eto da ti odgovorim: jako sam tuzna kad shvatim da sam nekome bila samo instrument ili odskocna daska za nesto,mrzim kvazi prijateljstva, pritvornost, licemerje,dvolicne ljude,to me definitivno najvise pogadja u zivotu:roll:
Direktore koji pate od velicine,manije gonjenja,paranoje i nize vrednosti8)
Zasto u zivotu sve mora da bude komplikovano kad je u stvari tako jednostavno.........
Da i definitivno ne volim povrsne veze i narcisoidne tipove:shock:
 
esperanca137:
Uh pitanje je bas.........pa eto da ti odgovorim: jako sam tuzna kad shvatim da sam nekome bila samo instrument ili odskocna daska za nesto,mrzim kvazi prijateljstva, pritvornost, licemerje,dvolicne ljude,to me definitivno najvise pogadja u zivotu:roll:
Direktore koji pate od velicine,manije gonjenja,paranoje i nize vrednosti8)
Zasto u zivotu sve mora da bude komplikovano kad je u stvari tako jednostavno.........
Da i definitivno ne volim povrsne veze i narcisoidne tipove:shock:


Pa ti puno toga ne volis.
 
mmeni samo zima moze da pokvari srecu jel zimi ovde zaista ne moze da se vozi motor ... evo provozao sam se danas malkice i tako sam bio srecan kad sam dosao kuci ... nista mi ne fali nista me ne nervira nista me ne sputava bas sam nacisto srecan kad vozim motor , to je bolje od sexa bolje od bilo cega! zato sam zamrzao zimu onog trena kad sam postao zaljubljenik u motore... :-D

Uf vec ceznem za prolecem :cry:
 
Betty:
pa jeste
držiš nešto među nogama što se trese i drmusa :P
di ćeš više u these days :mrgreen:

al ne moraš baš i emocije da gajiš prema toj spravi :lol:


Ma nemojte molim vas ! a sto da ne gajim emocije prema toj spravi ?
jesi li ti probala nesto tako ili mozda da vozis motornog zmaja , ma moze i klasicni zmaj ... mislim da nisi i zato to tako pricas , jedino ako si plasljivica pa se bojis brzinei malo riskantnijeg ponasanja u voznji , al dobro nismo mi isti .
i da se vratim emocijama .... emocije su okrenute prema osecaju koji ta sprava pruzaa ne prema spravi , mada i da su prema spravi sta je sada sve normalno nebi bio neki greh da se zaljubim u neki motorcikl :roll:
i nije isto , naprotiv velika je razlika kad musko ili zensko drzi medj nogama nesto sto se drmusa , tako da ta prica kod mene nema neki pogodak jel ja ne volim da mi se nesto drmusa medj nogama dok bi za tebe rekao da ima sve sanse da prodje kao nesto pozitivno, cak bi rekao " sto je babi milo to joj se i snilo"... U stvari ja volim da se drmusam medj nogama neke fine devojcice ;-)
 
baki 75:
Da li cu se ikada nauiti da otvoreno i jasno kazem ljudima sta hocu, sta necu? Uvek ocekujem od drugih da pogode sta bih ja i kako, a ja jednostavno precutim u nekim situacijama jer se kao to nešto podrayumeva :roll: (tako mi se čini u tom momentu) Eto, taj moj strah prema nekim promenama mi jje odlagao neke dogadjaje i sad mi se upravo to desava ovih dana u veyi jedne od najvažnijih odluka u životu, veci deo zavisi od mene, a ja nikako da lupim šakom o sto, sve nešto čekam... :?

Akoikad nađeš rešenje, prosledi mi ga...
 
Betty:
kad ima tačka - ajd sad opet kratak kurs :D - onda znači da je to SKRAĆENICA
primer "sex."
je od "seksualno "

vespu po grada, kad mu ukradem :P
cccc ljudi kako vi mene zamišljate? Sex. sa tačkom? ccccc :mrgreen:

E izem ti tachkicu kolicka je .... ama ne vidi se uopste ! tek kad sam je uvelicao videla se :?
a i da znas ljut sam na tebe i nisi nikakva ...! ja sam tebi pokazao kikiriki dva puta a ti meni neces a rekla si da oces ! :evil:
 

Back
Top