Oстајте овде (мудератори)
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Oстајте овде (мудератори)

Početnik
    Učlanjen
    24.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Oстајте овде (мудератори)

Остајте овде мудератори и они поред вас. Испуниће вам се жеља па ћу да вас оставим на миру. Овај форум је у суштини обично губљење времена и то углавном захваљујући вама. Направили сте уместо причаонице сујетаоницу где учесници треба да троше своје интернет и остало време, да повећавају рејтинг форуму и Крстарици, али да уз то веома пазе како ће и шта причати о вама. Направили сте малу групу, која се добрим делом и познаје, вртите једне те исте «форе» и не дозвољавате ништа изван тога. Другим речима узурпирали сте овај форум ради сопствене промоције и задовољавања само свога Ега.
    Кажете да ја имам параноју од модератора, а ја нисам са мог рачунара избрисао ни један ваш текст, а ви, баш параноично, скидате скоро сваки мој коментар или тему, иако су они, или оне, далеко углађенији(углађеније) од ваших,врло често, дрских и увредљивих одговора. Љека, а он је само друго паковање Рустмана и Ињкоњгита, каже да ми је речник сужен и да прочитам неку књигу. Вероватно вам смета обични, народни српски језик. Ви да не убацујете енглеске изразе неби скрпили фонд ни од двадесетак речи, а основна белетристика вам је, вероватно, Хари Потер (ил` се можда каже Хери Потер)
    И зато вас остављам да се до миле воље самозадовољавате Рустмане, Љеко и Ихкоњгњито. Наравно да нећу напустити форум јер на њему има и корисних ствари,само се надам се да нам се путеви неће више укрштати.
    Желим вам леп провод и добро здравље.
    Молим да ову тему задржите једно време, како би је и неки неутрални учесници,ако таквих има на овој теми, могли прочитати и, евентуално, дати свој суд о овоме. Ваше мишљење није неопходно, а ако га ипак буде, покушајте, бар овај пут, да будете колико-толико коректни.
    Још један поздрав учесницима форума-Видимо се на неким другим темама.

Guest

Podrazumevano

ops:

Guest

Podrazumevano

Ima istine u ovome svemu, BRAVO MAJSTORE!

Ističe se oxi (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

auuuu dechckooooo!

pod kitno...sanke u ruke, pa na sneg!

ili josh boljeeeE...
    ako se grejesh na ugalj...ono prebacuj tone s`jedne strane na drugu!

pa u tebi ima energije za edno 20.000 rudara...

ne kopaj po glupostima!

a za knjigu...
    chitaj!
    netje ti nishta Faliti...barem tjesh kvalitetno potroshiti vreme ...koje i onako uludo troshish na forumu!

e takoooo...konj mi ****...ne znam!
    ali nosi se ...a i ja sa tobom!
    ebseparasti!
    pozdraF!

na na na
    ...

Slične teme

1. Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 10.04.2008., 21:15
  2. Ко овде на форуму говори немачки
    Autor Тополь-М u forumu Politika
    Odgovora: 12