Programeri Potrebna Aplikacija - C++ Delphi

doca86

Početnik
Poruka
11
potrebna mi je mala aplikacija za upload slika na jednoj stranici koja nudi free image hosting ta aplikacija ima login i user se loguje prakticno na svoju galeriju slika i moze sa te aplikacije da dodaje nove slike pravi albume ili edituje vec dodane albume nesto na to foru.
naime jednu ovakvu aplikaciju vec imam ali potrebna je mala dorada te iste sa nekim dodatnim funkcijama nisam siguran dali imam source file te prve verzije ali aplikaciju exe cu rado poslati svakome ko ima interesa.
posto se programeru koji je to odradio prvu verziju izgubio svaki trag, ozbiljno sam zainteresovan za neke manje prepravke na ovom softveru. ako neko oce da se prihvati ovoga i razume se u ove stvari neka se javi na doca86@sms.at naravno da izrada ovoga nije besplatna i spreman sam da za takvu aplikaciju i platim razumljiljivu sumu. molio bih samo ozbiljne ponude i ljude koji imaju neku referencu iza sebe.
 
Nisam tacno razumeo sta zelis.
Ne verujem da ce ti iko moci pomoci ako mu das EXE fajl. Tu se ne moze nista. Trebalo bi da imas source.
Ja sam za svoje potrebe uradio sebi programce da mogu da uploadujem na odredjeni FTP account neke fajlove ili da ih skidam ili da downloadujem programski update na primer. i to izborom opcija menija iz jednog kompleksnijeg programa. Medjutim, to nije ono sto tebi treba, nadam se da ce ti neko moci pomoci ili uraditi.
Bilo kako bilo, bez source ti niko nece moci nista doraditi. Ili, plati nekome da uradi "po meri"
 

Back
Top