OVO JE KLAN ROCKERA !!!

SweetChildOfMine

Zainteresovan član
Poruka
141
Ne dajte da omalovazavaju i pljuju nase muzicko opredeljenje za koje smatram da je najbolje i neprevazidjeno! :shock:
Ovde mozete da ispljujete sve koji slusaju narodnjake i kazete sve sto vam lezi na srcu! :twisted:
Kako neko moze da dira Gunse,Rolling Stone-se, Deep Purple, Pink Floyd, Aerosmith i ostale koji su preteca rock'n'roll-a!? :x
Ovo je pobuna!!!
Svi za jednog , jedan za sve!!!
ROCKERI PODIGNITE GLAS!

(Ja iako slusam reggae, veoma cenim i postujem rock muziku i ne dozvoljavam da je neko sputava i vredja pa sam s'toga resila da sj_b_m narodnjacine! Zato mi pomozite! Unapred hvala, vasa - jednim delom srca rockerka!) :)
 
Ha ha
 

Prilozi

  • d050.gif
    d050.gif
    769 bajtova · Pregleda: 69
Dobra si...
Znash taj pederski Aerosmith moze samo da dodje i da oriba patos u kuci Tome Zdravkovica.

Nego, shto reche bundeva... pretecha? G'n'R? Hehe.... Svashta.

Inache, ako ne znash... rock je mrtav, tu negde se upokojio sa pankom. Muzika za ljude iz proshlog veka. Dobra, ali mrtva.
o ne... Pa dA! Van Gogh odrzava rock u zivotu! I THE HIVES!
Je'l da se zezamo i da kazemo da su ovo pristojne grupe.
Kako da ne.
 
VisionOfDisorder:
Dobra si...
Znash taj pederski Aerosmith moze samo da dodje i da oriba patos u kuci Tome Zdravkovica.

Nego, shto reche bundeva... pretecha? G'n'R? Hehe.... Svashta.

Inache, ako ne znash... rock je mrtav, tu negde se upokojio sa pankom. Muzika za ljude iz proshlog veka. Dobra, ali mrtva.
o ne... Pa dA! Van Gogh odrzava rock u zivotu! I THE HIVES!
Je'l da se zezamo i da kazemo da su ovo pristojne grupe.
Kako da ne.
Ne diraj rock. To je najdivnija vrsta muzike na svetu. Muzika je kada umes da nesto odsviras i otpevas, a da ima smisla, i na tako cool nacin. Zvuci do jaja. Nije ti to neko meketanje, i zavijanje Indire, Seke Aleksic... Ako je stara muzika, ne znaci da se i danas ne slusa. To samo ukazuje na to koliko je kvalitetna i koliko je dugo uspela da se odrzi. Rock je moc! Odes na jedan koncert, gde je gubljenje... to ti je dozivljaj, covece...to je zivot.
 
Ko ti je rekao da je ne volim rock, da te ne uvredim sad. Jesam li ja to rekao?
Heh...

A da Aerogay mogu da pochiste prashinu kod nekih nashih narodnjaka, da. CRAZZZYYYYYYYYY
CRAZZZZZZZYYYYYYYYYYYYYYY CRAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

/disgust

Uhhhhh.
 
Lanfear:
I da... prije nego shto pochnu ataci...
... ja volim rock.

Samo ne debilne grupe koje misle da su uchinile neshto epohalno...

... a nisu.
Ok, posto je ovo klan rockera, neka svako napise koje grupe najvise voli, da se ne bi prepirali. U stvari, sve sto je rock je divno:
Green day
Jet
RHCP
Guns 'n' roses
Aerosmith
Oasis
Bruce Springsteen
Nirvana
Fountains of Wayne
The Beatles
The Rolling Stones
The Eagles...
Uporedite ovo i narodnjake. Da se ubijes! Uporedi ove divne zvuke gitara i bubnjeva sa onim harmonikama i trubicama...Narodnjaci su za mene olicenje prostakluka (tako kaze moj cale), ono najgore. Ljudima je bilo dosadno, nisu znali sta da izmisle, pa ajde narodnjaci. Tuzno je sto to pustaju na zurkama, ali sta ces, ima vise onih koji se gube uz to nego uz Fortune Faded.
 
pa znas kako se kaze da se umire dve puta...prvi put stvarno a drugi put u srcima.

eh...kad bih znala zasto sam to rekla bila boh srecna ovako samo ocajavam i slusam sad neki drum-latino-jazz ( to sam ja smislila,verovatno ne postoji )
 
VisionOfDisorder:
Dobra si...
Znash taj pederski Aerosmith moze samo da dodje i da oriba patos u kuci Tome Zdravkovica.

Nego, shto reche bundeva... pretecha? G'n'R? Hehe.... Svashta.

Inache, ako ne znash... rock je mrtav, tu negde se upokojio sa pankom. Muzika za ljude iz proshlog veka. Dobra, ali mrtva.
o ne... Pa dA! Van Gogh odrzava rock u zivotu! I THE HIVES!
Je'l da se zezamo i da kazemo da su ovo pristojne grupe.
Kako da ne.


Eeeee... Blago tebi
 

Prilozi

  • a010.gif
    a010.gif
    986 bajtova · Pregleda: 42
  • d045.gif
    d045.gif
    627 bajtova · Pregleda: 42
  • e025.gif
    e025.gif
    6,6 KB · Pregleda: 43
VisionOfDisorder:
Ko ti je rekao da je ne volim rock, da te ne uvredim sad. Jesam li ja to rekao?
Heh...

A da Aerogay mogu da pochiste prashinu kod nekih nashih narodnjaka, da. CRAZZZYYYYYYYYY
CRAZZZZZZZYYYYYYYYYYYYYYY CRAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

/disgust

Uhhhhh.


Da da
 

Prilozi

  • a020.gif
    a020.gif
    10,3 KB · Pregleda: 42
  • c020.gif
    c020.gif
    1,3 KB · Pregleda: 43
  • h035.gif
    h035.gif
    700 bajtova · Pregleda: 42
skrobi90:
Ne diraj rock. To je najdivnija vrsta muzike na svetu. Muzika je kada umes da nesto odsviras i otpevas, a da ima smisla, i na tako cool nacin. Zvuci do jaja. Nije ti to neko meketanje, i zavijanje Indire, Seke Aleksic... Ako je stara muzika, ne znaci da se i danas ne slusa. To samo ukazuje na to koliko je kvalitetna i koliko je dugo uspela da se odrzi. Rock je moc! Odes na jedan koncert, gde je gubljenje... to ti je dozivljaj, covece...to je zivot.

SKROBI! SKROOOBI! SKROBII!
 

Prilozi

  • a106.gif
    a106.gif
    9,2 KB · Pregleda: 41
  • k020.gif
    k020.gif
    881 bajtova · Pregleda: 42
Jos jedna tema za svadju
jupi
kako smo svi super i cool
necu da hvalim rock
ni punk
ni jazz
ni dance
ni hip-hop ni nista necu da hvalim niti da pricam o kupljenju prasine ....
samo
kad cujem za "zvucna imena" poput:
Stoja, Seka, Dara, meni se zeludac okrene...ali bukvalno
ne znam samo kako iko iole priseban moze da kaze da je to uopste muzika
jos jedno BLJAK danas
 

Back
Top