Olja Bećković-likuša

Višnja

Početnik
Poruka
26
Ko voli da gleda to gubljenje ''faca'' nedeljom na B92?Jednom prilikom neka baka je prozvala mr Đelića-Miki Mausom,a ove nedelje čini mi se da je utisak bio anketa na sajmu knjiga čiji učesnici(verovatno slučajni uzorci)nisu znali ko je napisao ''Prokletu avliju'',''Anu Karenjinu'' isl.Kakav je vaš utisak o ''Utisku nedelje''? :confused:
 
ma nije los utisak,ona je malo nevaspitana,ali moze da se podnese

meni kod nje smeta sto joj se cesto desi da dovede 3 istomisljenika,a onda je emisija mucna

pretprosle nedelje bio je ranko munitic,to je bila odlicna emisija:)
 
Elvin:
ma nije los utisak,ona je malo nevaspitana,ali moze da se podnese

meni kod nje smeta sto joj se cesto desi da dovede 3 istomisljenika,a onda je emisija mucna

pretprosle nedelje bio je ranko munitic,to je bila odlicna emisija:)

Ona takve likove dovodi u emisiju, da posle kad dovede
Ranka Munitića, koga inače veoma cenim, ljudima se čini
kao da je dovela Sokrata ili Platona.
A to što uglavnom dovodi istomišljenike i što je krajnje nevaspitana
sa gledaocima, je priča za sebe.
 
Elvin:
ma nije los utisak,ona je malo nevaspitana,ali moze da se podnese

meni kod nje smeta sto joj se cesto desi da dovede 3 istomisljenika,a onda je emisija mucna

pretprosle nedelje bio je ranko munitic,to je bila odlicna emisija:)
gospodin ranko munitic je pristao biti njezin
gost pod uslovom da bude sam a ne sa jos
obicno dva konja mada su konji plemenite
zivotinje
 
ma slazem se covek je bio pravo osvezenje,a i njega je isekla na kraju...

ona je dotakla dno posle emisije sa dragomirom karicem i kompanijom,kao i one sa triom sonja,borka,biljana,te dve su bas bile mucne za gledanje...

znaci posle njih gospodin munitic stvarno dodje kao prvi Covek posle duuuuuuuugo vremena
 
Dobar novinar ali loš voditelj. Mogla bi da ode na neki čas kod Olivere Kovačevi. pošto voditelj treba da bude jasan i glasan, a valjalo bi i da izgleda lepo ( mislim da urednu frizuru i garderobu koja upriličenu garderobu). Ako već nema vremena da sluša gledaoce, ne znam koji djavo ih poziva da se javljju u emisiju.
 
Ko voli da gleda to gubljenje ''faca'' nedeljom na B92?Jednom prilikom neka baka je prozvala mr Đelića-Miki Mausom,a ove nedelje čini mi se da je utisak bio anketa na sajmu knjiga čiji učesnici(verovatno slučajni uzorci)nisu znali ko je napisao ''Prokletu avliju'',''Anu Karenjinu'' isl.Kakav je vaš utisak o ''Utisku nedelje''? :confused:

Verovatno oni koji ne gledaju "velikog brata", "dvor", "48 sati svadba" i slicne intelektualne emisije sa vecim facama.
 

Back
Top