sex prvo vece

g-rock

Aktivan član
Poruka
1.272
ewo jedne situacije koja je kod mene vec postala pravilo> zezanje u gradu, pice devojka i ja se zgotivimo.........swe do jutra, kada zagrljeni odemo do mene kuci i........prvo vece, ali skoro swe devojke nisu bile raspolozena za sex......kao umorna sam ili dobila sam, ajd sutra ili sledeci put......:-(
swe ovo mi ne bi previse smetalo da ja znam sta to znaci i kako da se ponasam.....ponekad kada joj bas mnooooogo dosadim:twisted: odluci da mi da, ali se ja osecam ko mlad majmun dok skacem po njoj i molim.......:roll:
znaci sta da radim u tom trentku, zapravo sta devojke zele i ocekuju> da ostavim dewojku da spava i da se odmori ili pak da joj dosadjujem ili kukam, molim.....postoji li neki skriveni motiv:?

tripujem da je nemoguce da su bas sve devojke samo prvi put neraspolozene ili su dobile ili vec nesto smisle.....

devojke budite iskrene, da li je to neka fora?
 
A šta misliš o tome da joj daš do znanja da te baš baš baš privlači, ali da ne navaljuješ prve večeri? Nekako godi takvo ponašanje. Kao, ja porastem do plafona jer mu se svidjam, ali će me pustiti da "optrčim tri kruga" ;)
 
Ne znam... Ne ponasam se tako...
Ako kazem da ne zelim seks te veceri, onda to upravo to i znaci...
I znas sta, onaj ko to ne uvazi, nego navali kao mlad majmun na mene, ne samo da ne uspije u naumu, nego dobije i shut kartu...
Ako me ne poshtujes, nemamo sta dalje da pricamo...
Dakako, ovo vazi u slucajevima kada zena igra iskreno...
Na folerke i treba navaljivati... Kakav marketing, takva i prodaja...

Srecom pa, sto sam starija, sve rjedje i rjedje nalijecem na goreopisane muskarce...
 
g-rock:
joj, tear pa moze i od swoje kuce ta tri kruga.......nemam pojma...tripujem kada sa nekim posle lude veceri odes u krevet.......to ima odredjenu konotaciju??????

Ma, ta "tri kruga" su bez veze. Šta sam htela da ti kažem? Po njenoj reakciji na tvoje poljupce možeš videti šta dalje. Ako više nije opuštena kao do tog trenutka, zadrži se tu, ne navaljuj.
 
istreznile se do kreveta? :mrgreen:
ili: istreznile se, dobile, zaboleo ih stomak kad su shvatile št aim se sprema od tog bezazelnog druženja uz piće? :lol:


možda su kad si ih grlio osetile neko sumnjivo napučenje, onako, što ne uliva poverenje ženama....:lol:
Jao, izvini Grok, crkoh od smeha :lol:

mogu ja još teza, ali neću 8)
 
Betty:
istreznile se do kreveta? :mrgreen:
ili: istreznile se, dobile, zaboleo ih stomak kad su shvatile št aim se sprema od tog bezazelnog druženja uz piće? :lol:


možda su kad si ih grlio osetile neko sumnjivo napučenje, onako, što ne uliva poverenje ženama....:lol:
Jao, izvini Grok, crkoh od smeha :lol:

mogu ja još teza, ali neću 8)
Jel ono sto ostavlja otisak na stomaku? :lol:
 
hanibal77:
ma vidite da decko skace po njoj i moli. :roll: pa uplase se devojke
ma jok, istraumiram ih ja jos pri upoznavanju......tako da znaju vec sta da ocekuju kada dodju kod mene:roll::roll::roll:
pitaj betty, od kako smo se upoznali eskivira me na swe moguce i nemoguce nacine:shock::lol::lol::shock:

nego jel ima nekih saveta.....sta da kazem, uradim, odigram...????
 
daaaa...ono što ostavlja otisak i briše iz selekcije "ružan muški glas", gazdo :mrgreen:

jbg, grok, a što moliš?!? :shock:
Ko neki hormondžija :?

tear je lepo rekla, pusti, iskuliraj, budi trkač na duge staze...
 
g-rock:
ma jok, istraumiram ih ja jos pri upoznavanju......tako da znaju vec sta da ocekuju kada dodju kod mene:roll::roll::roll:
pitaj betty, od kako smo se upoznali eskivira me na swe moguce i nemoguce nacine:shock::lol::lol::shock:

nego jel ima nekih saveta.....sta da kazem, uradim, odigram...????
hmmm mozda neprijatno mirises? nije s namerom da te uvredim ali jesi li razmisljao o tome?
 
Betty:
jbg, grok, a što moliš?!? :shock:
Ko neki hormondžija :?

tear je lepo rekla, pusti, iskuliraj, budi trkač na duge staze...

me mene interesuje sta dowojka misli u tom trenutku> prvo sta pomisli kada krenemo do mene u gluvo doba dana, a posle sta pomisli kada smo polugoli u krevetu i isqlira sex?:?
 
g-rock:
me mene interesuje sta dowojka misli u tom trenutku> prvo sta pomisli kada krenemo do mene u gluvo doba dana, a posle sta pomisli kada smo polugoli u krevetu i isqlira sex?:?

Šta god pomisli, smučiće joj se kad "natrči" na nekog ko neće biti tako fin. Hebi ga, dodje do skoka... hm... krvnog pritiska, a onda kao neće.
 

Back
Top