sajam, ah sajam...

  • Začetnik teme knjiski moljac
  • Datum pokretanja
K

knjiski moljac

Gost
:lol: Osvrcem se na sajam knjiga. Ok, neki ce reci "pa tome nije mesto ovde u svastari, nego u knjizevnosti" Kako se tamo ljudi nadmudruju, umesto da iznesu svoje misljenje bez omalovazavanja onih cija se misljenja razlikuju, ja zelim da pitam ovaj ovde prizemni svet da li su bili na sajmu , sta su kupili, sta su ranije procitali, a preporucuju i o cemu se radi i sl. Evo, ja sam bila, fokusirala se na beletristiku, zao mi bilo i da se informisem o strucnoj literaturi jer je preskupa. Ja sam kupila 3 knjige
1)Prodavacica
2) Ostati srecan u nesrecnom svetu i
3)Lepa, pametna@neudata
A vi, kakvi su vasi utisci?
 
Ja sam malo razocarana u sajam,kada se uporedi sa onim od prosle godine,smesan je,a najavljivali su ga kao ne znam kakav spektakl.Jedino spektakularno bilo je sto od odvratne guzve nisi mogao da pridjes ni jednom standu,a kupila sam
1)Virdzinija Vulf Sopstvena soba(kevi)
2)Sve sto treba da znam naucio sam u vrticu(vrlo pozitivna i lagana knjiga)
3)Biblija otrovnih maslina-Barbara Kingsolver,to jos nisam procitala,al kazu da je teska
4)Mandoilina kapetana Korelija
5)Jedna knjiga o kaktusima na engleskom,jedino o kaktusima sto sam nasla na celom sajmu,steta
 
1) bio sam
2) taja je u pravu - guzva - bljak (ko bi reko da su ljudi toliko zaineresovani za kurturu)
3) nisam kupio ni jednu knjigu zato sto je ono sto je mene interesovalo kostalo (graficki dizajn isl.) preko 3500 po komadu
4) ...ali na standu vise politehnicke sam kupio mnogo lepu solju :D
 
cpku:
1) bio sam
2) taja je u pravu - guzva - bljak (ko bi reko da su ljudi toliko zaineresovani za kurturu)
3) nisam kupio ni jednu knjigu zato sto je ono sto je mene interesovalo kostalo (graficki dizajn isl.) preko 3500 po komadu
4) ...ali na standu vise politehnicke sam kupio mnogo lepu solju :D
:lol: Uzas, i ono sto mene interesuje kosta preko 3000 po komadu i to sa popustom od 30%. Tako da cu u narednih x sajmova da apstiniram od obrazovanja. Pozdrav svim citaocima!
 
фигхтер:
били смо и купили "књигу о милутину"...
толико је добра да сам још увек под утиском.
обавезно је прочитај!
:) Bas si me zainteresovao. Jel bi mogao onako u kratkim crtama da kazes o cemu se radi
 

Back
Top