Fantazija ili realnost ?

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
589
Ona lezi na stomaku .....skupljenih nogu ...ruke ispod glave ....ti si tu iznad nje...dodirujes je lagano , tek toliko da ti vrhovi prstiju dodiruju njenu kozu ...lebde iznad nje....kreces se lagano ...
od ramena ...preko sredine ledja...prelazis preko bokova ...mozes da osetis kako se njena koza probudila...prelazis preko bokova sa strane ...nezno preko guze...na butine ....listove ....vracas se nazad sa spoljne strane njenih nogu ...ali lebdis iznad nje...dodir kao da nije stvaran ...nezan i leprsav...tu negde kod butina susrecu se leva i desna ruka na unutrasnjem delu.....ponovo su na guzi .... muzika ...svece.....leto...sve mirise ...
Fantazija ili realnost ...da li vam se dogodilo ? :wink:

Pozdrav svima SL
 
Stari Lisac:
Ona lezi na stomaku .....skupljenih nogu ...ruke ispod glave ....ti si tu iznad nje...dodirujes je lagano , tek toliko da ti vrhovi prstiju dodiruju njenu kozu ...lebde iznad nje....kreces se lagano ...
od ramena ...preko sredine ledja...prelazis preko bokova ...mozes da osetis kako se njena koza probudila...prelazis preko bokova sa strane ...nezno preko guze...na butine ....listove ....vracas se nazad sa spoljne strane njenih nogu ...ali lebdis iznad nje...dodir kao da nije stvaran ...nezan i leprsav...tu negde kod butina susrecu se leva i desna ruka na unutrasnjem delu.....ponovo su na guzi .... muzika ...svece.....leto...sve mirise ... :wink:
Pa sto stade kad je najzanimljivije :wink:
 
Stari Lisac:
Ona lezi na stomaku .....skupljenih nogu ...ruke ispod glave ....ti si tu iznad nje...dodirujes je lagano , tek toliko da ti vrhovi prstiju dodiruju njenu kozu ...lebde iznad nje....kreces se lagano ...
od ramena ...preko sredine ledja...prelazis preko bokova ...mozes da osetis kako se njena koza probudila...prelazis preko bokova sa strane ...nezno preko guze...na butine ....listove ....vracas se nazad sa spoljne strane njenih nogu ...ali lebdis iznad nje...dodir kao da nije stvaran ...nezan i leprsav...tu negde kod butina susrecu se leva i desna ruka na unutrasnjem delu.....ponovo su na guzi .... muzika ...svece.....leto...sve mirise ...
Fantazija ili realnost ...da li vam se dogodilo ? :wink:

Pozdrav svima SL

fantazija ili realnost?????????

sta god bilo, prelepo zvuci..............
 
umeo je tako da me uvede u sebe, u svoje misli.. chesto sam mislila da je chin samo pokrivach za chitanje..za davanje, za prodiranje tamo gde je i samom sebi neugodno zaci.. kao kad skoro da sklopish svoje dlanove i lagano ih pomerash ne bi li se skoro neosetno dodirnuli..a u glavi vec je u meni, iako obuchena potpuno, bez ikakvog stiska i oslonca njegovog tela na mom, vodio je ljubav sa mnom.. vizualizacija, zatvorenih ili otvorenih ochiju bez razlike.. skoro nemogucno izdrzati... svaki put, mnogo dana, godina i po dana preciznije, toliko sigurno i duboko poznavanje, odgovaranje, bez rechi koji bi ti povecavale zelje, chinjena.. opchinjena odgovorom..telesno ispunjena.. pokreti i dodiri koje ne mogu opisati.. nikad nisam ni znala gde je chak i kad sam gledala..chesto sam plakala od ostvarenja, od saznanja da sam se istinski podelila na dva dela.. njegov radi daha , svoj zarad zivota.. i svaki put ga isto dochekala, govorno nema , telesno puna...
 
Stari Lisac:
Ona lezi na stomaku .....skupljenih nogu ...ruke ispod glave ....ti si tu iznad nje...dodirujes je lagano , tek toliko da ti vrhovi prstiju dodiruju njenu kozu ...lebde iznad nje....kreces se lagano ...
od ramena ...preko sredine ledja...prelazis preko bokova ...mozes da osetis kako se njena koza probudila...prelazis preko bokova sa strane ...nezno preko guze...na butine ....listove ....vracas se nazad sa spoljne strane njenih nogu ...ali lebdis iznad nje...dodir kao da nije stvaran ...nezan i leprsav...tu negde kod butina susrecu se leva i desna ruka na unutrasnjem delu.....ponovo su na guzi .... muzika ...svece.....leto...sve mirise ...
Fantazija ili realnost ...da li vam se dogodilo ? :wink:

Pozdrav svima SL


Hoce neko da nastavi mozda ? jer svako ima drugaciji pocetak i kraj :wink: :o
 
Postoji jedna osoba..sa kojom mi je tako lepo svaki put kada vodimo ljubav..a mnogo situacija sa NJIM moze se opisati tako...i vec 4 godine svaki put je sve lepsi...
Ironija u svemu tome je sto mi nije decko vec 3 god.
Ali..6 god. je jedna od najvaznijih osoba u mom zivotu... :P
A,da!Odgovor je - FANTASTICNA REALNOST!
 
Stari Lisac:
Ona lezi na stomaku .....skupljenih nogu ...ruke ispod glave ....ti si tu iznad nje...dodirujes je lagano , tek toliko da ti vrhovi prstiju dodiruju njenu kozu ...lebde iznad nje....kreces se lagano ...
od ramena ...preko sredine ledja...prelazis preko bokova ...mozes da osetis kako se njena koza probudila...prelazis preko bokova sa strane ...nezno preko guze...na butine ....listove ....vracas se nazad sa spoljne strane njenih nogu ...ali lebdis iznad nje...dodir kao da nije stvaran ...nezan i leprsav...tu negde kod butina susrecu se leva i desna ruka na unutrasnjem delu.....ponovo su na guzi .... muzika ...svece.....leto...sve mirise ...
Fantazija ili realnost ...da li vam se dogodilo ? :wink:

Pozdrav svima SL


Hmmm od kose do malog noznog prsta.... :wink:
 

Back
Top