Pokemon GO (TEMA)

dobra predskazanja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
48.596
Dakle, igrica je super do odredjenog nivoa. Stigla sam do 20 nivoa, imam problem sa loptama, jer u mom kraju nema pokespotova na svakom koraku. Zadnjih dana sam koristila mapu pokemap live (ima i druga pokemap -live map), ali ova prva je bila odlicna. Medjutim oborili su pokevision i sad se i moja mapa (sa google play) vuce i ne moze da ucita, a ne mogu da nadjem neku funkcionalnu. Ninatic je smorio sa novom apdejtom i sve vise i vise xp za skupiti i to nez mape i tragova.

Igrica moze da se hakuje i da se ubrza stizanje do nivoa 40 koji je trenutno zadnji nivo...jel neko zna kako se hakuje igrica i kako ubrzati nivoe. :( msm,.ja nemam ceo dan kao ni mnogi drugi da lutamo i trazimo pokemone.:evil:
 
Dakle, igrica je super do odredjenog nivoa. Stigla sam do 20 nivoa, imam problem sa loptama, jer u mom kraju nema pokespotova na svakom koraku. Zadnjih dana sam koristila mapu pokemap live (ima i druga pokemap -live map), ali ova prva je bila odlicna. Medjutim oborili su pokevision i sad se i moja mapa (sa google play) vuce i ne moze da ucita, a ne mogu da nadjem neku funkcionalnu. Ninatic je smorio sa novom apdejtom i sve vise i vise xp za skupiti i to nez mape i tragova.

Igrica moze da se hakuje i da se ubrza stizanje do nivoa 40 koji je trenutno zadnji nivo...jel neko zna kako se hakuje igrica i kako ubrzati nivoe. :( msm,.ja nemam ceo dan kao ni mnogi drugi da lutamo i trazimo pokemone.:evil:

a da lutamo zajedno :flert:
 
Dakle, igrica je super do odredjenog nivoa. Stigla sam do 20 nivoa, imam problem sa loptama, jer u mom kraju nema pokespotova na svakom koraku. Zadnjih dana sam koristila mapu pokemap live (ima i druga pokemap -live map), ali ova prva je bila odlicna. Medjutim oborili su pokevision i sad se i moja mapa (sa google play) vuce i ne moze da ucita, a ne mogu da nadjem neku funkcionalnu. Ninatic je smorio sa novom apdejtom i sve vise i vise xp za skupiti i to nez mape i tragova.

Igrica moze da se hakuje i da se ubrza stizanje do nivoa 40 koji je trenutno zadnji nivo...jel neko zna kako se hakuje igrica i kako ubrzati nivoe. :( msm,.ja nemam ceo dan kao ni mnogi drugi da lutamo i trazimo pokemone.:evil:

Ako nemas vremena cemu poenta ? Imas "hakove" da se setkas na tastaturi kroz svoje mesto i okolinu, ima po youtube-u od pouzdanih likova.
 
Ako nemas vremena cemu poenta ? Imas "hakove" da se setkas na tastaturi kroz svoje mesto i okolinu, ima po youtube-u od pouzdanih likova.

To mene interesuje...od pouzdanih. Sve sto sam gledala je ubi boze. Pa poenta je da ih skupim, a oni si napravili takvu koncepciju igre da cak i mi koji volimo da setamo gubimo vreme...pogotovo sad kad nema mapa tjah oboren pokevision. Ovakvom igrom necu za godinu dana doci do nivoa 40 a oni ce izbacivati jos pomija....ovo je tek 10 posto igre. Msm, ja nemam dnevno po 5 sati samo za igricu. Stigla sam do nivoa 20...ali vremenski postaje igra prezahtevna....to je poenta.
 
Osim toga...pogledaj datum pocetka igre i predjene km....ne vozim bajs, ne mogu zbog povrede koju dam imala, mogu samo da trcim. Znaci ne rafi se o tome da ja ne zrlim da se krecem, ali igra vremenski postaje prezahtevna. Ti ako imas vremena da ceo dan igtas neku igrocu, super...ja nemam.


S60804-004050-001.jpg


- - - - - - - - - -

I to racunaj bagove u igri....predjenih km je vise jer ili laze pokemon go ili nike aplikacija za trcanje.
 
Toliko je otislo predaleko da se vise ljudi ne mogu kontrolisati zbog invazije i explozije Pokemon GO igrice! Naime, snimljen je prank (skrivena kamera) u kome su maskirani u Pokemone, prestrasili coveka i gadjali ga u glavu. Covek kako je pao unazad, mogao je da razbije glavu i ostane tako mrtav! Pogledajte snimak :dash:


 
A ove što igraju pokemon go treba gadjati ciglama u glavu.

Koji k***c...Ne igram ovu igru,nisam kao klinac ni pratio tu seriju pa ne kontam taj univerzum ali koji moj sa ovakvim komentarima...

Ostavite decu na miru da se igraju,nemaju svi tuzan zivot kao vi da ga provode navece uz slagalicu i Milku Canic,potom Dnevnik i pljuvanje po politicarima.Ostavite decu da se igraju i gledajte svoja posla.
 
Sad sta je moglo da bude moglo je. Dobra fora. S obzirom da je prebaceno u Video igre drzite se te teme, nema razloga za hejtovanje i slicno, kome se ne svidja ideja i ide do te mere da pravi bauk od sale, postoje drugi podforumi. Naravno sve u granicama.

Btw bas ta situacija mi i deluje namesteno :) Zasto sedi na mokrom ? Kada su ga pogodili voda se poprilicno slicno prelila, ne vidim kako bi mogla drugacije..
 
Poslednja izmena:
A niko nema resenje koja bi dobra opcija bila za hakovanje na androidu ili verzija za desktop. Igra je postala besmislena, bez tragova i bez mapa. Msm ispade da treba besciljno da lutamo, pa ako nadjemo odgovarajuceg pokija, nasli smo. Objasnjenje za tragove je da ne mogu programeri da se bave njima, jer moraju da plasiraju igricu u juznoj americi. Debili...
Ja pokusala fejk gps...ne moze igrica odbija da registruje takav gps. U jednom slucaju je uspelo....Teleportovala sam se kratko u bec :lol: jedino sto sam uspela je da pokupim stvari sa dva pokestopa. Figura nije mogla da se krece:( on ocekuju da ljudi posvete zivot igrici...ok prefje covek km za izleganje jajeta, ali na nivou 20 ne moze bas svaki poki da se ulovi, iskacu...ja konkretno imam problem sa knstantnim ostakanjem bez lopti, u kraju imam samo 5 pokestopa....da bih se snabdela moram u strogi centar, ali ja ne mogu ceo dan da skupljam lopte, kad imam drugih obaveza. Upropastili zanimljivu igricu...barem tragovi da postoje i funkcionisu...al ne oni ne bi da preopterecuju servere. Ko da rade uz pomoc stapa i kanapa i jadnici zahtevali da ovi sto su drzali pokevision obore svoj sajt.
 

Back
Top