FIFA 2005 - POMOC

TajRad

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
170
Neznam kako da u FIFI namestim ofsajd zamku i opciju da menjam stadione,i vreme(noc,dan,random itd.).
Ta opcija mi se samo jednom pojavila u GAME SETINGS i odtad nista.Inache skinuo sam sa neta SAVE
tako da mi je sve otkljucano(svi stadioni noc,colina,lopte,dresovi+imam 99999 bodova za STORE),ali
opet nista,ni traga ni glasa od opcije za menjanje stadiona i vremena(noc,dan,itd.),ako neko zna
PLEASE HELP
 
RED.335:
E to moras da kupis sa bodovima koje osvojish. Imas valjda negde... znam jer sam i ja kupovao, imas lopte, dresove, stadione, noc...


PRVI PUT DA VIDIM I DA TI NE ZABADAS NOS GDE TI NIJE MESTO , TEBI COVECE UVEK NESTO SMETA JEL VIDIS KAKO MOZES DA BUDES FIN I KULTURAN DA NE OBRACAS PAZNJU KAD JA NESTO NAPISEM !!!! POZDRAV
 
RED.335:
E to moras da kupis sa bodovima koje osvojish. Imas valjda negde... znam jer sam i ja kupovao, imas lopte, dresove, stadione, noc...
ma znam,rekoh vec da sam skinuo neki "save" i sad imam 99999 bodova i sve mi je otljucano,t.j kupljeno svi stadioni,noc,lopte,pistaljke,Colina ...ali nema opcije u SETTINGS-u da mogu da izaberem neki od tih stadiona,a jednom se desilo da sam mogao,pojavila se opcija i sve je bilo o.k.Mozda je glupo pitanje,ali da li mozda treba te bodove sam da osvojim paa tek onda,mozda nece sa ovim "save-om" sto sam skinuo???
 

Back
Top