razlika u godinama

malaingrid

Početnik
Poruka
2
Svidja mi se moj stomatolog koji je stariji od mene 10 godina,on ima 30 godina,a ja 20.Stalno izmisljam neke probleme sa zubima da bih isla kod njega.Ne znam kako da ga startujem,a da se ne izblamiram jer ne znam kako ce da reaguje zbog razlike u godinama,i ne znam da li ima devojku.Nekoliko puta smo zapoceli razgovor,ali se sve brzo zavrsavalo zbog posla.Dodala bih da su me ranije startovali muskarci njegovih godina i da je to u tim slucajevima izgledalo potpuno normalno.Sta biste uradili u mojoj situaciji?
 
malaingrid:
Svidja mi se moj stomatolog koji je stariji od mene 10 godina,on ima 30 godina,a ja 20.Stalno izmisljam neke probleme sa zubima da bih isla kod njega.Ne znam kako da ga startujem,a da se ne izblamiram jer ne znam kako ce da reaguje zbog razlike u godinama,i ne znam da li ima devojku.Nekoliko puta smo zapoceli razgovor,ali se sve brzo zavrsavalo zbog posla.Dodala bih da su me ranije startovali muskarci njegovih godina i da je to u tim slucajevima izgledalo potpuno normalno.Sta biste uradili u mojoj situaciji?
Izmislio bih još neku storijicu, premda je očigledno da ti nije potreban savjet te vrste, jer ćeš sigurno ubrzo smisliti još neki fensi problem! :twisted: :x

Gnušam se apstraktne edukacije na Forumu!:-?
 
esperanca137:
Batali te momke koji su stariji od tebe 10 godina,pogotovo sto si ti za njega pilence:roll: nadji nekog priblizno tvojih godina.To ti pricam da se nebi opekla. Slomice ti srce;)


Decko njenih godina nema para. Stariji lome srce samo kad im nestane para. Prazan djep je veliki srcolomac zenama.
 
malaingrid:
Svidja mi se moj stomatolog koji je stariji od mene 10 godina,on ima 30 godina,a ja 20.Stalno izmisljam neke probleme sa zubima da bih isla kod njega.Ne znam kako da ga startujem,a da se ne izblamiram jer ne znam kako ce da reaguje zbog razlike u godinama,i ne znam da li ima devojku.Nekoliko puta smo zapoceli razgovor,ali se sve brzo zavrsavalo zbog posla.Dodala bih da su me ranije startovali muskarci njegovih godina i da je to u tim slucajevima izgledalo potpuno normalno.Sta biste uradili u mojoj situaciji?

Skini se gola ako nesto valjas i neces sigurno promasiti.
 
NatasaNatasa:
Ništa pozoveš ga na kafu, kao fazon u znak zahvalnosti što ti je tako dobro i metodično odradio zube .... i onda na tom dejtu se potrudiš da ostaviš ''jak'' utisak ... ako ima 30 godina, shvatiće.


Napisi joj kako taj utisak mora izgledati. Mozda je njoj jak utisak kad ga zalije kafom.
 
malaingrid:
Svidja mi se moj stomatolog koji je stariji od mene 10 godina,on ima 30 godina,a ja 20.Stalno izmisljam neke probleme sa zubima da bih isla kod njega.Ne znam kako da ga startujem,a da se ne izblamiram jer ne znam kako ce da reaguje zbog razlike u godinama,i ne znam da li ima devojku.Nekoliko puta smo zapoceli razgovor,ali se sve brzo zavrsavalo zbog posla.Dodala bih da su me ranije startovali muskarci njegovih godina i da je to u tim slucajevima izgledalo potpuno normalno.Sta biste uradili u mojoj situaciji?
prevelika je razlika u godinama...
sledeci put nadji zubarku.videces kako ces odma' redje da je posecujes. :wink:
 
InCogNito NinjA:
mozda chisto da se raspitash kakav mu je brachni status zbog sebe ....da bi znala na chemu si ali to opet zavisi od tebe shta ochekujesh od svega toga .......99 % ce on gledati na to kao na avanturu ..
Pa očekuje da je izvede na piće, da prošetaju gradom držeći se za ruku i verovatno da se upiše u njen spomenar nakon izlaska... :)
Devojko, ako nisi gabor, a on nije *****, tolikooo je lako da se odradi to što želiš da je to neverovatno. Samo mora da ima do znanja da si diskretna, i nema problema.
 
InCogNito NinjA:
mozda chisto da se raspitash kakav mu je brachni status zbog sebe ....da bi znala na chemu si ali to opet zavisi od tebe shta ochekujesh od svega toga .......99 % ce on gledati na to kao na avanturu ..

upravo to, i kad mu dosadis,on ce naci neku njegovog godista koja ce mu odgovarati i uklapati se u njegove planove, a tebe ce............:?
 
PLESsitnihDEMONA:
Ljudi,pa devojak mozda i hoce avanturu?!
Cero...ja predlazem da se ti sa njim poyebes odmaK direx u ordinaciji,zajedno sa njegovom med. sestrom ako je dobra riba! Pusti ti ove ovde sta ti pricaju....hahahahaha!

vidis,varijacija na temu ti nije losa:D stvarno mi to nije palo na pamet:lol: :lol: :lol:
a sto ti neskoci na tvoju zubarku kad ti se svidja :lol: :lol: :lol: :twisted: nego druge savetujes :p
 

Back
Top