Reci mu sve sto zelis a nesmes u lice.

Sve sto zelim da mu kazem to i uradim, bilo lepo ili ruzno. Malo mi je licemerno da mislim jedno a govorim mu nesto sasvim drugo i ponasam se kao da je sve ok ako nije. A najvise od svega mrzim ono zensko 'nije mi nista' na pitanje lika 'sta ti je?' a u sebi kuva od besa i ocekuje da joj on cita misli. Komplikovanje bez potrebe.
 
e ovako posto on nema net a ja imam neizmernu zelju da mu kazem bas sada u ovom trenutku ali ne mogu da cekam do sutra da mu kazem...moram da napisem:
STOKO JEDNA EGOISTICNA,..PA STA TI ZAMISLJAS KO SI BRE TI DA SE TAKO PONASAS PREMA MENI,..MISLIS DA TO STO IMAS PARA DA TE CINI NEKIM FRAJEROM,...TI SI SAMO POJAVA I NISTA VISE,..SVAKA KOJA BUDE SA TOBOM BICE SAMO ZBOG PARA I DA BI BILA VIDJENA U GRADU SA TOBOM,..JA SAM JEDINA KOJA JE BILA SA TOBOM ZBOG TEBE SAMOG,..A TI ZALJUBLJEN U SEBE NARCISU JEDAN MISLIS DA SI TOLIKO SAVRSEN,...A CIM TI SE POJAVI ZENA MANJI SI OD MAKOVOG ZRNA A TU MI GLUMIS NEKOG JEBACA NEKOG FRAJERA,..PUN SI STEROIDA I ZBOG TOGA SI GLUP,...MUKA MI JE OD TEBE KAD TE VIDIM KOLIKO SE PRESERAVAS!!!!
 
Samantha Jouns:
e ovako posto on nema net a ja imam neizmernu zelju da mu kazem bas sada u ovom trenutku ali ne mogu da cekam do sutra da mu kazem...moram da napisem:
STOKO JEDNA EGOISTICNA,..PA STA TI ZAMISLJAS KO SI BRE TI DA SE TAKO PONASAS PREMA MENI,..MISLIS DA TO STO IMAS PARA DA TE CINI NEKIM FRAJEROM,...TI SI SAMO POJAVA I NISTA VISE,..SVAKA KOJA BUDE SA TOBOM BICE SAMO ZBOG PARA I DA BI BILA VIDJENA U GRADU SA TOBOM,..JA SAM JEDINA KOJA JE BILA SA TOBOM ZBOG TEBE SAMOG,..A TI ZALJUBLJEN U SEBE NARCISU JEDAN MISLIS DA SI TOLIKO SAVRSEN,...A CIM TI SE POJAVI ZENA MANJI SI OD MAKOVOG ZRNA A TU MI GLUMIS NEKOG JEBACA NEKOG FRAJERA,..PUN SI STEROIDA I ZBOG TOGA SI GLUP,...MUKA MI JE OD TEBE KAD TE VIDIM KOLIKO SE PRESERAVAS!!!!


Kako iskreno. Prosto te obozavam zbog tvoje iskrenosti. Sve su bile s njim zbog para a ti zbog ljubavi. Ide ta ljubav polako. Ne znam koji je zadnji bio relultat LJUBAV-INTERES? Mislim da je bilo interes puno vodio a posle samantinog posta vrtoglavo gubi na vodstvu.
 
Samantha Jouns:
e ovako posto on nema net a ja imam neizmernu zelju da mu kazem bas sada u ovom trenutku ali ne mogu da cekam do sutra da mu kazem...moram da napisem:
STOKO JEDNA EGOISTICNA,..PA STA TI ZAMISLJAS KO SI BRE TI DA SE TAKO PONASAS PREMA MENI,..MISLIS DA TO STO IMAS PARA DA TE CINI NEKIM FRAJEROM,...TI SI SAMO POJAVA I NISTA VISE,..SVAKA KOJA BUDE SA TOBOM BICE SAMO ZBOG PARA I DA BI BILA VIDJENA U GRADU SA TOBOM,..JA SAM JEDINA KOJA JE BILA SA TOBOM ZBOG TEBE SAMOG,..A TI ZALJUBLJEN U SEBE NARCISU JEDAN MISLIS DA SI TOLIKO SAVRSEN,...A CIM TI SE POJAVI ZENA MANJI SI OD MAKOVOG ZRNA A TU MI GLUMIS NEKOG JEBACA NEKOG FRAJERA,..PUN SI STEROIDA I ZBOG TOGA SI GLUP,...MUKA MI JE OD TEBE KAD TE VIDIM KOLIKO SE PRESERAVAS!!!!

Bruka.....................e a da izađemo nas dvoje negde......čisto da te oslobodim stresa.............KAKVA ENERGIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)
 
Supertajni:
Ma yebote začaran sam količinom emitovane energije.......jednostavno moram da reagujem.............e iz ovoga može svašta da se izrodi.......................8)

Eto.....morala sam da napisem jer me je lik u tom trenutku toliko iznervirao.....ma...ko ga ebe,...uglavnom kad mu bude falio dobar sex vratice se nazad :twisted:

Samo ti reaguj,..................nemoj posle da ja budem krica kad budes solo......8)
 
PLESsitnihDEMONA:
Hehehehehe!
Pa ja sam kontraverzna licnost! :D Znas onu foru...lik treba da prepozna nekog coveka i objasnjava mu jedan kako da ga prepozna i kaze mu da je ovo i ono...i visok,a nizak! Kako to visok,a nizak?!
Pa kontraverzna licnost! Hehehehe!
Bice jos kur... mislim bice jos avatara...samo kasnije! :D


Hahahahhaahhaha e ima i ona fora iz Radovana III
" upadljivo suv i debeo" :D:D:D:D
Kontraverzna licnost :):)
A ovo si ti na slici?
 

Back
Top