Sat rodenja odredjuje Sudbinu

Volim ja kompromise, nije tačno, to tamo...:) Što se tiče onoga "sve ili ništa"...pa, donekle tačno...ne volim nedefinisane stvari i onako pola, popola, ne volim kada nije celovito...da, mogu slobodno da kažem da ne poznajem baš puno nijansi sivog, već da sam malo taj tip, na sve ili ništa...pogotovo u ljubavi. :zag:
 
Volim ja kompromise, nije tačno, to tamo...:) Što se tiče onoga "sve ili ništa"...pa, donekle tačno...ne volim nedefinisane stvari i onako pola, popola, ne volim kada nije celovito...da, mogu slobodno da kažem da ne poznajem baš puno nijansi sivog, već da sam malo taj tip, na sve ili ništa...pogotovo u ljubavi. :zag:

Što se ljubavi tiče, tako i treba... ili sve ili ništa... :ok:
 
sat rodjenja je itekako bitan, naravno ali kao sto ni datum nije poptpun bez sata tako ni ovo tumacenje samo po sebi nije dovoljno.
Ali je zanimljivo i super sto si okacila:)
Samo nastavi !:)

Ja sam rodjena u 18.20 dakle spadam u grupu od 18 - 19 sati.
Samo u povezanosti s drugim ljudima (Vaga) možete ostvariti svoje životne ciljeve (Saturn). U prijateljstvu vam treba mnogo strpljenja kako biste izašli na kraj sami sa sobom. Najveća opasnost leži u tome da vam partner može postavljati visoke zahteve koje vi na duže staze ne možete ispuniti.

Ok je ali ne i precizno, zapravo prilicno je uopsteno i primenljivo na vecinu ljudi....
A ovo poslednje ne vazi za mene uopste.
Ako me zivot necemu naucio, naucio me je da sam sa 'vako eksplozivnim i naglim karakterom najveci neprijatelj sama sebi:)
Niko mi nikada nije nametnuo toliko velike zahteve kolike ja namecem njima XD
 
Od 10 do 11 sati
Vama su svi ljudi isti. Za vas ne postoje klasne razlike, svakom dozvoljavate osobni stav i razvitak. Imate osećaj za bavljenje okultnim, puni ste razumevanja (Jupiter) i uvijek otvoreni za nove ideje (Vodolija). Budući da tako jako volite ljude, najčešće ste okruženi iskrenim prijateljima.

Hm, ovo poslednje ne važi za mene.
 

Back
Top