Fitnes forumasice

Pričao sam baš na tu temu sa ortakom koji se profesionalno bavi fitnesom i reko mi je da zna dosta ljudi koji piju kafu pre treninga, jer kofein je psihostimulans, povećava ti koncetraciju, pa je rezon da te samim tim čini više fokusiranim i na treningu, sposobnim da uradiš više, izdržiš duže i to...
 
kad te cita covek pomislio bi evo ga milan strongman je.bote :malav:

ja sam trenutno vrlo zadovoljna svojim tempom od 6 treninga nedeljno, nisam umorna kao sto sam ocekivala. trcanje jos uvek teze ide, ali bice to ok :D

bravo komso.. ja pokusavao u par navrata da dignem broj treninga na sest, ali nije islo.. ne stignem da se oporavim, razbijem se... cetiri puta mi je optimalno
 
Joj,nisam dobro napisala.te majice su u lidlu od sledeceg ponedeljka snizene.kostaju 600 din.muz kaze da po sportskim radnjama kostaju i 2000
uzeo dve, hvala na infu :)

pauzirao deset dana.. kuk me sve vise zaebavao i levi gluteus tj guz pa sam resio da to malo saniram dok nisu pocele trke.. prekjuce trcao 8 km i kao da nisam ni pravio pauzu... danas uplatio za sombor preko kluba.. mislio da trcim 7 km zbog ove pauze ali me trener ubedi da trcim polumaraton..
 
Vreme me ometa, jutros sam opet trčala 2km, nemam više vremena...Vikendom pretrčim 5km. Plivanje jednom ili dvaput nedeljno, kako kad, km i dvesta nam je mera. Nisam očekivala ovako loše vreme, stvarno smorilo za medalju.

Dajem sve od sebe i jedva čekam leto, on pravo, vruće, hot :D
 
komso, 2 nedelje sam dizala samo kasiku :lol:
pocela sam da trcim u petak, dusu ispustila na petom kilometru. od juce rekla da pocinjem po starom, izasla da trcim :D
danas teretana. imam malo jace od mesec dana da se spremim za druzenje sa navosadjankama :D
 
:zkez:
D63wwEqW4AA0TcP.png
 

Back
Top