Fitnes forumasice

Jao Boze..
znaci, od spamera i onih koji nemaju misljenje ni o cemu ali hoce da pisu svuda jer su tako u mogucnosti, gori su samo mislioci koji prozimaju taositicke principe na ebenoj temi o fitnesu.

mogao sam da te sameljem za doručak, čisto naučnim istinama, dokazanim studijama...mimo ličnog iskustva..

ali neću, sviđa mi se mnogo način na koji me podyebavaš...poštujem ljude koji me se ne plaše...

ti spadaš nekako u one ljude, na koje ne mogu da se naljutim, nemam pojma zašto je to tako, yebeš mi sve ako imam, ali je tako...

budi dobra, kao i uvijek, i vjeruj u Šimine riječi...:) : mnogo sam duševan :
 
mogao sam da te sameljem za doručak, čisto naučnim istinama, dokazanim studijama...mimo ličnog iskustva..

ali neću, sviđa mi se mnogo način na koji me podyebavaš...poštujem ljude koji me se ne plaše...

ti spadaš nekako u one ljude, na koje ne mogu da se naljutim, nemam pojma zašto je to tako, yebeš mi sve ako imam, ali je tako...

budi dobra, kao i uvijek, i vjeruj u Šimine riječi...:) : mnogo sam duševan :

e hvala druze Sime na lepim recima, to je zato sto sam ja janje umiljato, ko bi na mene mogao da se ljuti?

s druge strane, ne znam sto se ti nadje prozvanim ovim mojim postom.
da nisi nesto pobrkao? :think:

a sad i ja spamujem i to nije lepo i izvinjavam se ucesnicima na temi, jednoj od retkih gde volim da zadjem iako niti pisem niti vezbam :heart:
 
Upravo vežbam
expander_girl.gif
, samo sam došla da se upišem. :D
Sinoć sam plivala i tresle su mi se noge kada sam izašla iz bazena.
rolleyes_girl2.gif
 
Ja sam jedva sisla niz stepenice juce. Radila sam iskorak, presu, sumo cucanj, vagu, ekstenziju za zadnju lozu, noznu ekstenziju i masinu za unutrasnju stranu butine.
I da spomenem trbusnjake koje radim na kraju svakog treninga, da pojedini ne dobiju fras
 
Sinoc ramena i triceps. Danas cu noge opet, ako uspem da ugrabim squat rack slobodan.
Umorna sam, legla sam posle ponoci jer sam kuvala posle teretane- 10pm.
Kupila sam novi sejker pa cu da pocnem bcaa da pijem opet.
 

Back
Top