Fitnes forumasice

ovaj sa klipa izgleda ko onaj malisan jedan od likova iz nekog bezveznog boj benda
misicavo moze al ne nesto preterano max. ovako

giphy.gif


:per:

generalno nase zene su krsh genetika turska tako da...ceca je ceca s bicepsom ili bez svejedno vam
bolje nastavite onda da krkate kolache i sladolede jer vecina nashih siromaha voli debelo (ko i crnchuge)
mnogobrojne bakice odavde mogu onako lagano rekreativno za duzi zivot...ono...u bazenu plicak pa patkica na naduvavanje i levo desno jedan dva...
 
ovaj sa klipa izgleda ko onaj malisan jedan od likova iz nekog bezveznog boj benda
misicavo moze al ne nesto preterano max. ovako

giphy.gif


:per:

generalno nase zene su krsh genetika turska tako da...ceca je ceca s bicepsom ili bez svejedno vam
bolje nastavite onda da krkate kolache i sladolede jer vecina nashih siromaha voli debelo (ko i crnchuge)
mnogobrojne bakice odavde mogu onako lagano rekreativno za duzi zivot...ono...u bazenu plicak pa patkica na naduvavanje i levo desno jedan dva...

Nemoj da mi spamuje temu, niko te nije pitao sto ti volis.
Za pocetak- ti si fitness basic bitch.
Bolje pisi sta si vezbao danas?
 
ja samo cucnjeeve razlicite

ali sad ne radim a trebala bih

jer sam se sjebala sa opterecenjem dok sam trenirala, bildovala dupe jel :mrgreen:

i sad kako ne treniram izgubilo volumen

imam sipku od oko 15ak kg, pa cu sa njom
mozda na jesen i u teretanu

- - - - - - - - - -

evo veceras pocinjem :mrgreen:
 
Samo bajs, hodanje i plivanje.
E, i dosta igram, onako za svoju dušu, kod kuće, sam svoj DJ fazon.

Zaboravih zašto: bajs, hodanje i igranje volim, a plivanje sam ubacila kad sam shvatila da sam sredovečna
i da ako ne postanem aktivnija neću smeti ništa da jedem ni da se alkoholišem jer se usporio metabolizam
a to bi bilo strašno :eek:

ali na svu sreću volim i plivanje
 
Poslednja izmena:
da mi nije sjebane noge vratila bih se plesu
uz muziku volim da igram pa povremeno kuci odradim nesto kao dance aerobic, prilagodjeno mojoj situaciji
jako volim bajs i to srecom mogu
idem na brzi hod povremeno, isla bih cesce da smem
zimi idem u teretanu kardio deo najvise, povremeno sprave cisto zbog vezbanja misica
nisam opterecena izgledom, niti vezbanjem, niti mi se dan vrti oko kalorija tegova i misica
aktivna sam jer tako volim i to mi prija, a ne u sluzbi zadatka

klip mi je smor zesci, na preskok sam gledala, melje ko vodinica, naporan je
 
Poslednja izmena:

Back
Top