Fitnes forumasice

Nisam ni rekla da neću da radim samo sa tegovima zbog toga da ne bih dobila veće mišiće.

Plašim se povrede, ono što ja očekujem od fizičke aktivnosti mogu da dobijem i kroz drugačiji način vežbanja. Radim i ja sa tegovima, ali umereno.

Dobro, izvini, pogrešno sam protumačio rečenicu "nemam želju da mi mišići i njihov obim budu veći".

Neverdles, poenta ostaje :lol:
 
Ja sam sad dosla...ne znam o cemu se radi,ali podrzavam.

Hvala, hvala...bitno je da se vežba!
smilie_girl_299.gif
 
ne znam jos komso.. iscrpljen i kao pred grip.. trenirao puno, pa posle radovi.. razbijanje betona, betoniranje, zemljanii radovi.. produvalo me, dobio upalu misica.. juce sa drugom potrcim 30 metara za busom i bus nam pobegne, ja ne mogu da ubrzam.. kad smo stali, pita drug: jesi dobro.. a meni se zamantalo samo sto ne padnem.. valjda cu doci sebi do nedelje
 
u nedelju komso :)
bem ti, ja pred svaku trku imam tremu.. ko da sam neki takmicar :)
e, moram i sutra komso 3, 4 km sa nekoliko ubrzanja.. tako smo uvek radili pred trku... trke su bile obicno nedeljom.. petak pauza, a dan pred trku nesto krace sa nekoliko brzih deonica.. obicno mi je trener davao da se zagrejem, onda 2x400 za oko 60-62 sec, a onda 2x200 ili 2x150 sto bolje mogu... i to nie lose, razbudis organizam pred trku.... eto, malo da podelim iskustvo :)
 
u nedelju komso :)
bem ti, ja pred svaku trku imam tremu.. ko da sam neki takmicar :)
e, moram i sutra komso 3, 4 km sa nekoliko ubrzanja.. tako smo uvek radili pred trku... trke su bile obicno nedeljom.. petak pauza, a dan pred trku nesto krace sa nekoliko brzih deonica.. obicno mi je trener davao da se zagrejem, onda 2x400 za oko 60-62 sec, a onda 2x200 ili 2x150 sto bolje mogu... i to nie lose, razbudis organizam pred trku.... eto, malo da podelim iskustvo :)

komso, ti zans najbolje :D
zelim ti puno srece i lagane noge u nedelju!
 

Back
Top