Fitnes forumasice

Omg. Kad bi se tako lako postajalo misicavim.

Zavisi od građe.
Ja recimo imam takav stomak da se jako lako i brzo izdefiniše. Zato ga ni ne vežbam.
Neko pre dobije mišiće na drugim mestima.
A neko se pati pa ništa.

- - - - - - - - - -

Mojoj sestri za čas iskoče mišići na butimana. A vitka je i noge nisu jake. Ali butine kao fudbaler kada vežba.
 
Zavisi od građe.
Ja recimo imam takav stomak da se jako lako i brzo izdefiniše. Zato ga ni ne vežbam.
Neko pre dobije mišiće na drugim mestima.
A neko se pati pa ništa.

- - - - - - - - - -

Mojoj sestri za čas iskoče mišići na butimana. A vitka je i noge nisu jake. Ali butine kao fudbaler kada vežba.

nizi muskarci zacas napucaju misice. ali meni ti misici ne trebaju, bas je super sto sam visok, ako nista barem mi dobro stoji odijelo :)))
a i pametan sam! :))))))
 
Zavisi od građe.
Ja recimo imam takav stomak da se jako lako i brzo izdefiniše. Zato ga ni ne vežbam.
Neko pre dobije mišiće na drugim mestima.
A neko se pati pa ništa.

- - - - - - - - - -

Mojoj sestri za čas iskoče mišići na butimana. A vitka je i noge nisu jake. Ali butine kao fudbaler kada vežba.

Ja brzo dobijem misice na nogama i rukama,stomak me malo zeza
 
Mi obicni smrtnici ne mozemo da izgledamo kao ona zena sto radi mrtvo dizanje na slici... ona se verovatno takmici u bodibildigu i to bih rekla u kategoriji figure. I sudeci po ramenima cepa steroide...
Zene ne mogu da se nabilduju tek tako.
 
Znam da cete me streljati ali meni nije jasno kako su ljudi toliko zaludni da idu u teretane... Pored toliko stvari koje se mogu raditi na svezem vazduhu... Za duh i telo... Ja da idem u neku zagusljivu teretanu da udisem tudj znoj i vonj... Nema sanse...
 
Kako zabezveze...pa zatezes dupe, sise manje vise, stomache se steshe
Pa nisu svi mlitavi i debeli.. Neki ljudi umeju sami da jedu koliko im treba, bez nutricioniste suplemenata i da oblikuju telo bez sprava...
Ne, nego je stvoren veštački sociološki okvir u kojem se promoviše vizuelna kombinacija: pregladnela ženka i mužjak hranilac. Pa je takva podela shvaćena preterano u sadašnjici i od toga je nastalo pogrešno poimanje lepote i zdravlja.
Uze mi rec iz usta... Lepo si objasnila... Ne svidja mi se
 

Back
Top