Fitnes forumasice

Uglavnom sam, slično ko što reče Cana, prirodnjački tip vežbačice...trčim, hodam, bajsikliram...još kad se dočepam jezera, ajd ovog leta ne mogu da stignem, ali sledećeg sigurno, postaću pravi triatlonac ..istina na nešto kraće staze:malav:

Gym samo ponekad odem sa mlađom ćerom ...i to najviše da bi mi njen trener zadao neke vežbe i program koji onda radim kod kuće..ništa preterano ambiciozno, ali kad se pogledam u ogledalo, ja sam zadovoljna, a najvažnije je da mi prija...naročito period posle treninga onaj nalet energije uprkos znojavo zadihanom umoru:lol:
 
Mislila sam da je ovo neka tema o sportu, kad ono brbljivi bilder iz snimka brblja o sličnima sebi.
Ipak iz poštovanja prema Troji odgovoriću na temu: Nisam uopšte fitnes osoba jer ne bi me ni pod pretnjom sečenjem noktiju na nulu naterali da radim vežbe a kamoli da odem u teretanu i sličan zatvoren prostor pa da se tamo znojim za bezveze.
 
Poslednja izmena:
Kolko to treba da rintacis da bi se radom stego? Gledam ja ovde takve svaki dan, tu tracansko hunsku genetiku, to samo zilavo

Pa ne znam koliko je potrebno muškima da bi se oblikovali, ali ženskim osobama bi bilo dovoljno da umesto sedenja uz tv ili računar, srede nešto po kući, a umesto auta i buseva da koriste bicikl ili rolere ili trotinet kao prevozno sredstvo ili bar sopstvene noge, a umesto tri parčeta torte uveče da pojedu dva, ali ujutru i da ne jedu kad nisu gladne. Mislim da je muškima teže da se oblikuju nego ženama jer ženama nije potrebno masivno telo koje se teže održava u lepom stanju.
 
Pa u principu, tako je mada je trenutna moda takva da vitki muškarci nisu privlačni ženama kao masivni. To je tipična posledica kriznih vremena, ali mrzi me da ovde detaljišemo o tom sociološkom aspektu.

Немој ми те дебеловрате мајмуне описивати као пожељне. Одбијам да поверујем у тако нешто.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top