Fitnes forumasice

danas leđa biceps...

- - - - - - - - - -

Ja sam se uvek manje-vise bavila sportom.
Moj tata se bavio hokejom, tako da smo sestra i ja naucila jako rano da klizamo. Posle sam trenirala ritmicku gimnastiku i karate.
I dalje klizam iz razonode, vozim biciklu, igram tenis ponekad.
Prvi put sam otisla u teretanu sa 20 godine, isla 2 meseca i odustala.
Onda slede godine bezuspesno kardia, gde sam trcala bez ikakvih rezultata :mrgeen:
Sad idem 5 ili 6 puta nedeljno i uzivam svaki put. Koliko god da sam umorna ili lenja, osecam se mnogo bolje posle vezbanja i nemam nameru da odustanem.

tako isto i ja...dok ne umrem tj. dok me nedobog spreči nešto zdravstveno
i kad ne odem u teretanu osećam se čudno, kao da mi nešto fali, kao da sam nešto propustio...uđe to u život i što kaže alisa kao droga...
 
e, ja nista ne razumem kad ovako pocnete da pricate :lol:
ne znam nista od tih izraza, ja samo radim ono sto mi se kaze :D
dajte neku ilustraciju, primer tih vezbi

Clean and jerk
1469711146092.jpg
osecas se kao badass ako uspe,ako ti se omakne srecno sa rehabilitacijom :lol:
 
ja sam diletant za vas, ali stvarno ne razumem što rizikujete da se tako fino sjebete ovom vežbom kad imate gomilu drugih vežbi kao zamenu za te mišiće koje dotična vežba pogađa

Ja to radim samo kad moram da stavim i skinem sipku sa ledja a nemam drugu alternativu.
Nije mi obicno deo repertoara. I plasim se kao sto sam rekla jer se sjebes za cas
 
tako ja jednom teretana bila prazna, ja bilmez stavio osigurače i terao do otkaza
i onda stvarno otkažem, pade šipka na grudi junačke, nigde nikog da mi pomogne, vlasnica tamo igra karte na kompjuteru jebbe se njoj ništa ta ne čuje...i tako sam menjao boje jedno dva tri minuta dok nisam skupio snagu da još jednom odignem i zakačim :/
umesto da sam lepo bez osigurača i samo otresem tegove na stranu
 
tako ja jednom teretana bila prazna, ja bilmez stavio osigurače i terao do otkaza
i onda stvarno otkažem, pade šipka na grudi junačke, nigde nikog da mi pomogne, vlasnica tamo igra karte na kompjuteru jebbe se njoj ništa ta ne čuje...i tako sam menjao boje jedno dva tri minuta dok nisam skupio snagu da još jednom odignem i zakačim :/
umesto da sam lepo bez osigurača i samo otresem tegove na stranu

Koliko bencujes :mrgreen:
 
Zategnuces dupe. Ja recimo nikad nisam imala neko dupe, pa sam nabildovala fino
Ja bih radila 2 puta od 4, ali takozvane "compound" vezbe koje zahtevaju balans i ukljucuju vecinu misica. Napr mrtvo dizanje- za mene kraljica svih vezbi. Ja radim rumunsko mrtvo dizanje da bih ukljucila zadnju lozu vise.
I cucanj obavezno, ali pravi sa olimpijskom sipkom.
Izgubices 1 dan,ali ako radis te vezbe imaces mnogo vise benefita nego da mlatis noge na masinama
 

Back
Top