Samoća / usamljenost

Lunja*

Lunjalo
Poruka
23.625
VMAhplP.jpg
 
I?
O čemu se radi ovde :lol:?


dok sam bila na ovom mosticu, slucajno sam primetila da je ovaj deka plakao, dok je sam stajao pored ograde i gledao negde tamo, daleko...
prosla sam pored njega, i otisla pravo, do kraja mostica, da bih bolje slikala pucinu, i slucajno pogledam curu, kad ono - i ona place, sama samcata...
mene je to rastuzilo, koliko samoce i usamljenosti na ovom svetu, a i na tom mosticu u tom trenutku! prosto nisam verovala svojim ocima!
vratila sam se nazad, i umesto pucinu, stala iza njih i uslikala samocu / usamljenost... to je to, samo se ne vide suze, vec su tu negde, pored - uz - tik...
 
a, znas kako, samoca kao stanje i usamljenost kao osecanje - svasta tu ima!
i teske su te konvulzije, i nikada nije onako kako izgleda, i... ma, jedna slika - 1000 reci...
al' autorske slike, a ne one sa neta - eto, to nisam naglasila, mislila sam da se podrazumeva...
 
Може да стоји на изложби фотографија било ког ранга. Алал вера :super:

Оно што је мене највише... померило око те слике је што је дечак био сасвим сам... а ко год да је прошао, није ни погледао... ова девојка је пар тренутака пошто сам окинуо ову слику, кад је видела апарат, почела да намешта косу и загледа се у овом... излогу иза решетке... није ни погледала шта заправо сликам, вероватно сигурна да је она главни разлог за тај кадар...

А данас сам добио једно фино... тумачење те слике...
Баја који је погледао ми је испричао причу како га гајбице подсећају на минијатуру града, са зградама и кућама... и дечаком који је ван тог града... сам... и како су оба (и град и дечак) у том граду, дечак јадан што је ван града, а оба још јаднија у свом том... јаду, под мостом...у граду...
 

Back
Top