Bruka i sramota Đorđa Balaševića!

Sojo

sliko-stihoklepac
Poruka
2.096
SAMO U DANAŠNJEM INFORMERU: Bruka i sramota Đorđa Balaševića! PANONSKA *****:
Peva Hrvatima dok Ustaše slave Oluju!Srpski pevač nastupa u Puli 4. avgusta, uoči državne ustaške proslave genocida nad Srbima kada je iz "lijepe njihove" proterano 250.000 ljudi.
Na centralnoj proslavi 5. avgusta u Kninu peva ustaša Tomson
Informer.rs 26. 07. 2016. 07:50


....:hahaha::hahaha: Nije prvi put, da li će i "Pajko" bčkalo sa Bri-junca prisuustvovati...:eek::hahaha:
http://informer.rs/vesti/srbija/833...KA-*****-Peva-Hrvatima-dok-Ustase-slave-Oluju
 
Poslednja izmena od moderatora:
SAMO U DANAŠNJEM INFORMERU: Bruka i sramota Đorđa Balaševića! PANONSKA *****:
Peva Hrvatima dok Ustaše slave Oluju!Srpski pevač nastupa u Puli 4. avgusta, uoči državne ustaške proslave genocida nad Srbima kada je iz "lijepe njihove" proterano 250.000 ljudi.
Na centralnoj proslavi 5. avgusta u Kninu peva ustaša Tomson
Informer.rs 26. 07. 2016. 07:50

ne cudi...mozes biti dobar u svom poslu, a kao covjek nikakav, nula...Djole je tipican primjer...jednostavno, slab covjek...
 
Био је Титова будалетина - и остао је Титова будалетина.........
У средњем веку је сваки двор имао дворску луду.
Очигледно да је изгубио посао на српском двору и сада се препоручује Кроатинском. Они тамо воле да слушају рогобатне песмице а нарочито песмице о Србима.
 
У средњем веку је сваки двор имао дворску луду.
Очигледно да је изгубио посао на српском двору и сада се препоручује Кроатинском. Они тамо воле да слушају рогобатне песмице а нарочито песмице о Србима.

Ебе се њему (са правом) и за "хрватство" и за "српство", Ђоле је велики уметник и Југословен, и ваша шовинистичка препуцавања и "јубилеји" га ич не занимају, осим кад вас подјебе мало у понекој песми или интервјуу, а сада и то ретко (таман колико заслужујете).

- - - - - - - - - -

Ахааа, нема!?

Па наравно да се свуда нађу екстремисти, али преовлађујући дух у Истри никада није био, није ни сада и никада неће бити усташки.
 
Poslednja izmena:
Srpski otpad je rvatima uvek bio dobar!

Po čemu je Đole srpski otpad? Valjda po smislu za humor... :hahaha:

Kako ono reče 'pevam na jednoj iskvarenoj verziji hrvatskog, takozvanom srpskom'.... :hahaha:

Zanimljiva mi je još jedna pojava koju sam primijetio, zagriženi nacionalisti su cijepljeni protiv smisla za humor...

Da ti otkrijem jednu tajnu, Đole se zapravo sprda s tobom, i s ostalim nacionalistima... ;)
 
SAMO U DANAŠNJEM INFORMERU: Bruka i sramota Đorđa Balaševića! PANONSKA *****:
Peva Hrvatima dok Ustaše slave Oluju!Srpski pevač nastupa u Puli 4. avgusta, uoči državne ustaške proslave genocida nad Srbima kada je iz "lijepe njihove" proterano 250.000 ljudi.
Na centralnoj proslavi 5. avgusta u Kninu peva ustaša Tomson
Informer.rs 26. 07. 2016. 07:50

I taj će smrad za koju godinu tražiti nacionalnu penziju.
Kao "zaslužan" umetnik.
I što je najtužnije - dobiće je...
---------------
Nama ostaje da na sve to režimo i plačemo !
 
Ko se tele rodi bude june.
A, završi kao volina !

Ебо вас Ђоле.
Што не искористите "јубилеј" Олује да мало обрадите тему како је ЈСО по наредби "вожда" Милошевића и под ватром извлачио ракетне системе "Луна" и "Оркан" да их Крајишници не би лансирали на усташе када почну са нападом на РСК, као и да би пао морал код Крајишника на првим линијама?
Ево зашто - ви тзв. "српски националисти" сте најобичнији лицемери и продавци магле, а не мали број и Вучићеви сендвичари.
 
Po čemu je Đole srpski otpad? Valjda po smislu za humor... :hahaha:

Kako ono reče 'pevam na jednoj iskvarenoj verziji hrvatskog, takozvanom srpskom'.... :hahaha:

Zanimljiva mi je još jedna pojava koju sam primijetio, zagriženi nacionalisti su cijepljeni protiv smisla za humor...

Da ti otkrijem jednu tajnu, Đole se zapravo sprda s tobom, i s ostalim nacionalistima... ;)

On je labilan lik koji menja misljenje kako vetar dune...Pevao je i sprdao se s Janezima a onda otisao da zivi kod njih...fura fazon nekog demokrate i liberala a teski licemer...To o "iskvarenoj verziji hrvatskog" samo govori o nama da kakvi god da smo sa svim manama ipak smo mnogo trezvenije i otvorenije drustvo koje je manje zadojeno mrznjom i kompleksima kao zapadne komsije...On se krece slobodno po Srbiji bez da mu hvali dlaka sa glave...da je koji hrvatski pevac izjavio da peva "iskvarenu verziju srpskog,tzv hrvatski" tesko bi igde smeo da sam promoli nos...Meni licno cirkusant i pajac koji nije vredan paznje...njegova je religija novac i za dobru kintu bice i cetnik ako treba...
 
Hrvati o smislu za humor.. neprocenljivo :lol:

Vidim da i ti pišeš na iskvarenom hrvatskom... :hahaha:

Ne piše se 'neprocenljivo' nego 'neprocjenjivo'... :per::hahaha:

- - - - - - - - - -

On je labilan lik koji menja misljenje kako vetar dune...Pevao je i sprdao se s Janezima a onda otisao da zivi kod njih...fura fazon nekog demokrate i liberala a teski licemer...To o "iskvarenoj verziji hrvatskog" samo govori o nama da kakvi god da smo sa svim manama ipak smo mnogo trezvenije i otvorenije drustvo koje je manje zadojeno mrznjom i kompleksima kao zapadne komsije...On se krece slobodno po Srbiji bez da mu hvali dlaka sa glave...da je koji hrvatski pevac izjavio da peva "iskvarenu verziju srpskog,tzv hrvatski" tesko bi igde smeo da sam promoli nos...Meni licno cirkusant i pajac koji nije vredan paznje...njegova je religija novac i za dobru kintu bice i cetnik ako treba...

Čovjek bi se trebao sprdati sa svime, a posebno s najopasnijim pojavama u društvu, kao što je radikalni nacionalizam...
 

Back
Top