marseljeza

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
isisali su kolonije....popili im sve dok nije ostalo nishta sem prashine....sada pokolenja uvezhene radne snage dizhu pesnice.....pariz u plamenu.....nacizam se vratja medju starosedeoce.....novi talas u evropi......stari kontinent na probi.....nije shala....
 
Pa da je i sala i nije, odavno je poznato da Le Pen ima dosta pristalica.
Mada iz neke price sa francuskim domorocima,
ja bih rekao da nisu samo doseljenici u francuskoj ugrozeni,
mislim da su svi ugrozeni od strane novog ministra policije i njegovih stavova.
 
Za razliku od nas njima nece biti zamereno da uspostave policijski cas i proteraju sve koji nemaju drzavljanstvo i stalno zaposlenje Francuske Republike .A ovi gde ce nego tamo odakle su i dosli...Pa dosta je mecka igrala u nasem dvoristu ,presla malo i u drugo.
 
AntunTun:
isisali su kolonije....popili im sve dok nije ostalo nishta sem prashine....sada pokolenja uvezhene radne snage dizhu pesnice.....pariz u plamenu.....nacizam se vratja medju starosedeoce.....novi talas u evropi......stari kontinent na probi.....nije shala....

Што сада чути Европа и Америка,где су санкције?
Што не интервенишу?
Нека нато бомбардује Француску?
 
AntunTun:
isisali su kolonije....popili im sve dok nije ostalo nishta sem prashine....sada pokolenja uvezhene radne snage dizhu pesnice.....pariz u plamenu.....nacizam se vratja medju starosedeoce.....novi talas u evropi......stari kontinent na probi.....nije shala....


ponosna francuska nacija se izgleda vraca na stare staze... belci se bude i shvataju sta su njihovi ocevi ucinili i gde bi sve to moglo da vodi...
 
ЧИЧА ДРАЖА:
Што сада чути Европа и Америка,где су санкције?
Што не интервенишу?
Нека нато бомбардује Француску?
CICA DRAZA, Kosovski Muslimani ili iz Alzir,Maroko ,razlika je mala dok istog su misljenje...sta moz iz ovo "izvuci"?, sve sto su Srbi doziveli u Bosnu i Kosovo, to se nece da dogodi nit Francuzima nit Englezim, jer Muslimanske clevete o'Srbima, Zapadu su politici odlicno odgovaralo, pa je zato Srbija onako prosla.
Medjutim,mi Srbi nebi trbalo da im se svetimo ,jer posteni Francuzi, bili su na Srpsku stanu, ali kad im je Vlada "imala mislenje Hitlerovog fasizma" ,onda njihov narod nije mogo da nam pomogne...
 
pagan.....shta su uchinili.....kolonizovali pola planete.....i treba da im se vrati.....100x vishe od ovoga sada.....nek srushe ajfelovu qlu....i onako nichemu ne sluzhi.....a za kesh od pretopljenog chelika nek naprave neka prihvatilishta.....nije bitno dal su belci il zhutci il mali zeleni....bitno je da su exsploatisali....a sada....nadam se....what goes around comes around
 
ajfelovu kulu?
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. to mi bila planirana meta za prvu navodjenu iz svemira....

nije vam fora. sad mora trazim novu planiranu metu....hm.....ma cu roknem pentagon prvi. ajd
 
I ja sam za to. Da optuzimo zli i nedemokratski rezim koji je digao policiju protiv naroda.
Da im uvedemo sankcije? :lol:
...
Imam ideju. Da im posaljemo misiju OEBS-a da nadgleda rad drzavnih organa?
 
То би било добро скроз, ја би се први јавио за мисију, па мало глумио демократију и тукао демократски. Па сменим Преседника зато што ми није дао да направим викендицу код Лувра
 
Mirovna misija bi morala obezbediti teritorijalni integritet Francuskih muslimana u istorijskim granicama sa pravom na odcepljenje. Istorija ce lako dokazati genetsku i svaku ostalu pripadnost Afro - muslimana u toj zemlji, posebno u Parizu u kome postoje podaci da su bili cak i pre Gala. Znamo kako to ide vec.
 
King 7:
Mirovna misija bi morala obezbediti teritorijalni integritet Francuskih muslimana u istorijskim granicama sa pravom na odcepljenje. Istorija ce lako dokazati genetsku i svaku ostalu pripadnost Afro - muslimana u toj zemlji, posebno u Parizu u kome postoje podaci da su bili cak i pre Gala. Znamo kako to ide vec.
Наравно БЕЧ ће први подржати ту идеју
 
commodore:
Ne. Vatikan mora... :lol:
...
mamu im ***** svima... dabogda izgoreli do temelja... svi koji su nas bombardovali... uopste mi nije zao...

Знаш шта је моје дефинитивно мишљење - да су господа из ЕУ добро знали да ће у скорој будућности да ПОЧНЕ ДА ГОРИ МУСЛИМАНСКО ПИТАЊЕ у њиховим земљама - зато су сукоб и пренели на Балкан... и као ето да им обезбеде целе две муџахединске државе БиХ и ако мож' да бидне и Косово... и ту се сада ја опет враћам на ону народну

ЧОВЕК СНУЈЕ - А БОГ ОДЛУЧУЈЕ !!!!!!!!!!!!!!
 
eremita:
Знаш шта је моје дефинитивно мишљење - да су господа из ЕУ добро знали да ће у скорој будућности да ПОЧНЕ ДА ГОРИ МУСЛИМАНСКО ПИТАЊЕ у њиховим земљама - зато су сукоб и пренели на Балкан... и као ето да им обезбеде целе две муџахединске државе БиХ и ако мож' да бидне и Косово... и ту се сада ја опет враћам на ону народну

ЧОВЕК СНУЈЕ - А БОГ ОДЛУЧУЈЕ !!!!!!!!!!!!!!
Ма само да ми је тамо бити цајкан сада, дами плате за Р.С
Туко би и једне и друге
 

Back
Top