Kultne stvari!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Verujem da svi znamo šta znači ovo ''Kultne stvari''. Kao što je neko ranije primetio mnogi su pogrešili prilikom tumačenja naslova i razne teme nevezane za naslov se pojavljuju. Tolerancija će ostati, ali molio bih vas da probate da ne širite previše....
I naravno, pravilnik....
 
I dalje ista priča. Hrist ovo, Bog ono, sveti ovaj, sveti onaj... Da li je moguće da se toliko zadržavate na religiji? Taj podforum je ukinut zbog svega što povlači sa sobom: mržnju, netoleranciju, isključivost, netrepeljivost. I dalje je većina tema ovde manje više ista i može stati u eventualno dva naslova. Ponavljam, ne otvarajte ništa slično! Uvek iznad komentara možete staviti podnaslov, tako i radite.
 
pošto si mod u ovom ludilu vreme je da zatvoriš koju nebuloznu temu ili misliš da će neko da posluša tvoj apel?
a možeš i da pospajaš sve slične teme...ma možeš svašta ... mani se priče niko te ne sluša ... moraš malo da budeš stroži...ebi ga mod si i moraš da kontrolišeš situacijom...
e ovo shvati najdobornamernije ... mnogo sreće!
 
jomini:
Što će reći?

Objasniću ti ja; glerdaš vrlo usko, a s obzirom na tvoje drugo obaveštenje, dali je moguće da ti toliko podcenjuješ religiju, i zašto taj podforum nemože da stoji ako, recimo, može politika.
p.s.
Do sad nisam ni otvarao ovu stranicu, a otvorio sam je slučajno, zato što sam mislio da postavim temu.
 
Politika je realnost svih nas. Nužda. Velika nužda. :)
A religija je realnost samo nekih. Ja sam ateista, tj. realista. Samo sam komentarisao da se u veličanju raznih bogova i svetaca nekad (u stvari često) pretera i izaziva revolt i svakakve komentare koji diskusiju spuštaju na bedan nivo.
 
kandidat:
Objasniću ti ja; glerdaš vrlo usko, a s obzirom na tvoje drugo obaveštenje, dali je moguće da ti toliko podcenjuješ religiju, i zašto taj podforum nemože da stoji ako, recimo, može politika.
p.s.
Do sad nisam ni otvarao ovu stranicu, a otvorio sam je slučajno, zato što sam mislio da postavim temu.
evo ja ću pokušati da ti objasnim, religija je bila pa su je zatvorili jer je tu bilo toliko vređanja a malo konstruktivne razmene mišljenja da je lakše bilo završiti s tim tako što će se zatvoriti podforum nego ubeđivati ljude da prekinu sa svađama i vređanjem...
zašto politika i dalje stoji ne znam to moraš da pitaš admine.
jomini je mod čije su mogućnosti ograničene i on samo treba da održava red na podforumu... ali ne može on ništa ako oni koji diskutuju nemaju volje da poštuju pravila krstarice, a još više da se ponašaju civilizovano i prihvate i tuđe mišljenje i poštede jedni druge uvreda.
kada je religija u pitanju ljudi su posebno osetljivi i skloni da svoje stavove/verovanja proglase za zakone sveta... još ako nedostaje malo kućnog vaspitanja... eto ti kuršlus.
 
Hej, ali unistili ste divan ventil za svakojako virtualno sakacenje neistomisljenika...
sada ce zbog toga neki od njih dignuti neku robnu kucu u vazduh...ili postati clan nekog satanisticko/ekstremistickog udruzenja...

Osim toga, nema bolje zabave od pljuvanja tudjeg boga.
 
ja opet nisam shvatio sta treba ovde da pisemo. Prvo kazete ne religija, a onda samo o njoj.
c024.gif
 
alex_cool:
Hej, ali unistili ste divan ventil za svakojako virtualno sakacenje neistomisljenika...
sada ce zbog toga neki od njih dignuti neku robnu kucu u vazduh...ili postati clan nekog satanisticko/ekstremistickog udruzenja...

Osim toga, nema bolje zabave od pljuvanja tudjeg boga.

:lol: :lol: :lol: ...spalite moda na lomači!!!! :p
 
eh pa sad kad već mora da se štedi,neka štede na jominiju...nema štednje preko mojih leđa....
uostalom ja sam vodeći jeretik ovde...mixajlo mi je izdao desetak sertifikata...molim lepo:):):)
 
Elvin:
eh pa sad kad već mora da se štedi,neka štede na jominiju...nema štednje preko mojih leđa....
uostalom ja sam vodeći jeretik ovde...mixajlo mi je izdao desetak sertifikata...molim lepo:):):)
ummm....izvini :roll:
nemoj da mi oduzimas titulu :roll:
zna se ko je najveci sektas ovde.i jeretik i paganin :lol:
prema tome :arrow:kus od moje titule :D :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top