Hebe lud zbunjenog

Guede

Buraz
Poruka
11.277
U ljubavi, flertu, semama .... m-ž odnosima, ko je ludji? Kako se ispostavlja, malo i rijetko tu ima pameti, hebe pravo lud zbunjenog .... pa da cujemo, ko je tu ludji. gospoda ili dame? :D


Meni se cini da su zene malo, da izvinite, opicenije ...
 
U ljubavi, flertu, semama .... m-ž odnosima, ko je ludji? Kako se ispostavlja, malo i rijetko tu ima pameti, hebe pravo lud zbunjenog .... pa da cujemo, ko je tu ludji. gospoda ili dame? :D


Meni se cini da su zene malo, da izvinite, opicenije ...

To ti je prokletstvo savrsenog muskarca:aha::P

- - - - - - - - - -

U ljubavi, flertu, semama .... m-ž odnosima, ko je ludji? Kako se ispostavlja, malo i rijetko tu ima pameti, hebe pravo lud zbunjenog .... pa da cujemo, ko je tu ludji. gospoda ili dame? :D


Meni se cini da su zene malo, da izvinite, opicenije ...

Nego stas ti njima radio bolan ne bio,kako si zapatio toliko lujki?:lol:
 
Ja mislim da su muskarci besni a zene zivcane,al da sve moze da se sanira cokoladom :aha:

- - - - - - - - - -



Kao izuzetan primerak zbog kog se seku vene,tvoja je duznost da se zamonasis:lol:...

Zene tamane cokoladu, a muskarci pivo .... kako god, postaju debeli i jedni i drugi ... a za ovo monasanje i izuzetan primjerak, dobices ti jednu izuzetnu motku preko dupeta, da znas :D

- - - - - - - - - -

ko prezivi pricace...

...ja, samo ko ce ga slusati ? :D
 
U ljubavi, flertu, semama .... m-ž odnosima, ko je ludji? Kako se ispostavlja, malo i rijetko tu ima pameti, hebe pravo lud zbunjenog .... pa da cujemo, ko je tu ludji. gospoda ili dame? :D


Meni se cini da su zene malo, da izvinite, opicenije ...

zene ce uvek biti opicenije,ne znate vi sta jednoj zeni sve moze da padne na pamet :lol:

- - - - - - - - - -

Hahaha eto ko sve razume :zag:

:cmok2:
 

Back
Top