Pa drustvo kako Vam bi veceras

ja nisam izasao u provod bar jedno pola godine, ma vise sigurno, sve me je smorilo ....... meni je petak vece jedino vreme kad se odmaram, radnim danima sam u znaku faksa a vikendom radim takodje za faks i jos ponesto od mojih zanimacija ..... a blejanje po kaficima, nista ..... :roll:
 
Bash to ... Vecheras je u Beogradu pochela nedelja italijanskog filma u SC-u... Film se zove ' ja se ne bojim' ili 'ne plashim se'... sjajan.. nominovan za Oskara, bla, bla.. mnogo ljudi..
Inache u Bg-u je hladno, bash vreme za kucu, kuvano vino, rakiju, pivo... ja sam se s pivom neshto vecheras dogovorila i super je...
 
ian:
Bash to ... Vecheras je u Beogradu pochela nedelja italijanskog filma u SC-u... Film se zove ' ja se ne bojim' ili 'ne plashim se'... sjajan.. nominovan za Oskara, bla, bla.. mnogo ljudi..
Inache u Bg-u je hladno, bash vreme za kucu, kuvano vino, rakiju, pivo... ja sam se s pivom neshto vecheras dogovorila i super je...

ja sam gledao film MEDALjON sa Jackie Chanom e obavezno to pogledajte ne da je zvek film nego da se upisas od smijeha sta budala radi zaista je kralj.
 
Chan Shaolin Si:
ian:
Bash to ... Vecheras je u Beogradu pochela nedelja italijanskog filma u SC-u... Film se zove ' ja se ne bojim' ili 'ne plashim se'... sjajan.. nominovan za Oskara, bla, bla.. mnogo ljudi..
Inache u Bg-u je hladno, bash vreme za kucu, kuvano vino, rakiju, pivo... ja sam se s pivom neshto vecheras dogovorila i super je...

ja sam gledao film MEDALjON sa Jackie Chanom e obavezno to pogledajte ne da je zvek film nego da se upisas od smijeha sta budala radi zaista je kralj.

ja se smorih od tih filmova bre .....
samo gluposti daju ovde. gledao bih evropske filmove, ali ovde daju samo one koje ce da navuku klince i da zarade lovu ..... ma vise od godinu nisam otisao u bioskop.
 
Keeper:
hehe. pa ja uvek idem sam u bioskop.
i najjace kad upadnes na projekciju a nema ni deset ljudi, e onda se izvalis, grickas kile cipsa ...... mmm ......... hehe. otkad to nisam radio.

ja sam bio sa jednom prijateljicom ona casti pa ja iskoristio priliku uzeli tonu pop korna i piva a bilo nas je svega 10-ak unutra jer se u istom terminu prikazuje 14 filmova tako da ne mozes da se odlucis koji bas tad da odgledas.
 
ma i ja idem chesto sama u biskop.. nije mi potreban neko da bih gledala film.. nego bedak ljudi imala sam vishak karata i nisam imala kome da dam... pitkala po sava centru kome treba kao blesava.. beshe mi bedak, jes' da sam imala i stolicu za jaknu i torbu ali ipak.. mrzi me shift molim razumevanje...
 
Chan Shaolin Si:
Keeper:
hehe. pa ja uvek idem sam u bioskop.
i najjace kad upadnes na projekciju a nema ni deset ljudi, e onda se izvalis, grickas kile cipsa ...... mmm ......... hehe. otkad to nisam radio.

ja sam bio sa jednom prijateljicom ona casti pa ja iskoristio priliku uzeli tonu pop korna i piva a bilo nas je svega 10-ak unutra jer se u istom terminu prikazuje 14 filmova tako da ne mozes da se odlucis koji bas tad da odgledas.

kod nas u vrbaskom bioskopu pivo ti ne bi proslo :lol: karte cepa neka luda zena, maltene ne pretresa, dozvoli ti samo kokice i cokolade da uneses, a ja uvek svercujem chips. samo je nezgodno sto susti ...... :lol:
 
Chan Shaolin Si:
Keeper:
Sudija:
He jednom sam se smuvo sa devojkom u bioskopu.Ja isao sam u bioskop ,ona sama i jedna prazna stolica izmedju nas.A i dobro je izgledala.
Deco idite u bioskop.

:shock: ... 'bote, mogo bih ja sutra da odem ...... pa makar i na matrixa :twisted:

koliko kosta ulaznica dolje za bioskop?

ja pooooojma nemam. mislim da sam zadnji put kad sam prolazio video da je oko 100-120din.
 

Back
Top